Jump to content
PirateClub.hu

Milyen jogosítványotok van?


MetalGun
 Share

Milyen jogsitok van?  

106 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Jogosítvány típusok

    • A1
      18
    • "A" korlátozott
      11
    • A
      13
    • B (autó)
      82
    • C (teherautó)
      13
    • C1 (3,5t-7,5t közötti)
      10
    • D
      6
    • D1
      4
    • E
      9
    • K
      9
    • T
      10
    • M
      18
    • TR
      6
    • V
      4
  2. 2. Van jogsitok?

    • Igen
      98
    • Nincs
      8
  3. 3. Hány éve vezettek?

    • 1-5
      74
    • 5-10
      9
    • 10-15
      7
    • 15-20
      4
    • 20-25
      5
    • 25-.......
      7


Recommended Posts

Szóval kinek milyen jogsija van?

 

Itt utána tudtok nézni az alábbi kategóriáknak, hogy melyikkel mit is lehet vezetni.

http://www.jogositvany.hu.hu/kategoria2.htm#a

 

Nekem nyáron lesz 4 éve autóra jogsim.

7 éve van segédmotorra.

És nemsokára betöltöm a 21 évet és elmegyek "A" - ra, ezzel akármekkora motort vezethetek majd. :D jupíííí

 

Több-re lehet szavazni!!!

 

UI.:Mert vezetni JÓ !!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Velem ilyen nem volt. Doki kérdi van bajod? Mondom nincs. Akkor jól van. Itt a papír, kérek 5 ezret.

 

Ezzel el is intéztük :D

 

Milyen jogsit akarsz? Kocsinál nem fontos a színtévesztés. Teherautónál viszont akadály ha jól tudom, apám is e miatt 3,5 tonnánál nagyobb kocsit nem vezethet.

Link to comment
Share on other sites

MetalGun jó orvosod van :D

Sima B-t akarok,aminél nem akadály a szintévesztés, de papír kell arról hogy nem akadály, tiszta rémálom

Bementem a háziorvosomhoz felcsapta a pöttyöskönyvet és megállapította hogy zöld-sárga szintévesztő vagyok, aztán elküldött a közeli szemészetre az szintén felcsapta a pöttyöskönyvet és azt mondta hogy TELJES szintévesztő vagyok, ezzel lezárta. Mésőbb felhívtam a régi szemészemet (tőlem 70 km-re), akihet még szemüveges koromban jártam, ő küldött beutalót valahova Pestre, ott csináltak egy vizsgálatot és adtak egy papírt hogy zöld-sárga szintévesztő vagyok ezt elküldtem a szemészemnek ő adott egy újjabb papírt amit el kellett vinnem a háziorvoshoz és ő kiállította 5000-ért a papírt. Ezt sikerült elintézni másfél hónap alatt amit a háziorvos is megállapított :P

Link to comment
Share on other sites

Teherautóra ill. kamionra szerintem jó ha megvan mert a kamionosokat elég jól megfizetik ha olyan céghez kerül. Haverom haverja is kamionos most 21 éves ha jól tudom havi 100 ezret megkapja vagy 90 et nem tudom és km enként kap még 110 ft ot körülbelül. És ha Londonba kimegy akkor az nagyon jó kör, oda - vissza utat kifizetik neki ugyhogy plusz 1 havi bér rámegy szóval... Bár keveset van otthon, úgy tudom hogy hétvégenként hazamegy ha tud.

Link to comment
Share on other sites

Teherautóra ill. kamionra szerintem jó ha megvan

 

Kamionra nem is, de teherautóra jó lenne megcsinálni. Valóban nem feltétlenül szükséges ahogy ProZsolt mondta, de ha van egy ilyen kategóriás jogosítványod növelheti az elhelyezkedési esélyeid. Ezenkívül a mai világban folyamatosan vannak létszámleépítések a cégeknél, ha esetleg munkanélkülivé válsz ez is egy pont amire esetleg támaszkodhatsz és vállalhatsz fuvarozást. Szerintem ezért jó ha megvan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kamionra nem is, de teherautóra jó lenne megcsinálni. Valóban nem feltétlenül szükséges ahogy ProZsolt mondta, de ha van egy ilyen kategóriás jogosítványod növelheti az elhelyezkedési esélyeid. Ezenkívül a mai világban folyamatosan vannak létszámleépítések a cégeknél, ha esetleg munkanélkülivé válsz ez is egy pont amire esetleg támaszkodhatsz és vállalhatsz fuvarozást. Szerintem ezért jó ha megvan.

 

Jól mondod, egyet értek.

C re ha van jogsi az már egy szakma szerintem. Rengeteg ismer?söm van aki fuvaros apám is az volt és haverom haverja is az 21 évesen kamcsizik belföldön, külföldön és elég jól keres vele. Én fuvarosok között n?ttem fel, épít?anyagok között, szóval én ezt jobban kedvelem mint az irodákat, a számítógépeket, én nem birnék egész nap gép elött ülni.

 

Beiratkoztam nagymotor (A) tanfolyamra kedden és csütörtökön lesz 17h tól talán 20 v 21h ig :P f*sza lesz elötte meg meló meg üzletvezet?i tanfolyam :P hulla leszek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...