Jump to content
PirateClub.hu

Robogó és gyorsasági tuningolása!


motorka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Under Construction :D Ez tetszik :)Jó 5let volt !

 

Warnboy a matrica nem kerül sokba, ha te magad csinálod ;)

A matricának átlagban 1500-1800,- körül van métere...( Fényvisszaverős)

 

Kivágnmi meg kivágom itthon...

fentebb megosztottam egy két oldalt ahol vannak minták ;)

Link to comment
Share on other sites

FIgyi "mind1" milyen papír( fólia ), de minél szarabbat veszel, annál jobban kell vigyázni rá, ha mosod, vagy valami... Amúgy én dekor-boltot ajánlanám... De simán bemész a papírboltba, ott is vehetsz matricát, csak az biztos nem bírja nagyon a gyűrődést...

Én nem dekor cuccokkal csináltam, mert nem tudok hozzájutni olcsón... Így maradt a lopott fényvisszaverős matrica, amikkel a rendőrkocsikat csinálják :D

 

Már csak a narancssárga meg a piros hiányzik....

 

A főtengelyed miatt, pedig, részvétem!

Átérzem! Most marad a gyalogtúra :)

 

ui:

ha igazán komoly matricát hoztál létre, (beszélünk itt ugye a 4-5-6 színű és soksok rétegű matricázásról) akkor azt már érdemes lelakkozni :)

aztán lehet mosni, lehet polírozni, akármi... úgyis fenntartja a lakk ;)

Link to comment
Share on other sites

Tudtam szerezni egyet "kölcsönbe" hawerom most vett nem rég egy újat és elkaptam tőle..Egész délután azzal b*szakodtunk...fos egy munka de megvan.. újra muzsikál a dög :D -rms főtengő + polini hajtókarral-

2hét múlva megveszem a sajátom..Mehetek megint dolgozni délutánonként meg hétvégénként :) na nembaj..

UI: A matricázást átgondoltam...Ha lesz vmi dekor akkor csak AIRBRUSH...Kap egy új optikát..vagyis részben újjat :) a szinek összeállitásáról még nem beszélnék 8-) :)

Link to comment
Share on other sites

Hááát jaaaahh az szebb lesz, mint a matrica... csak soksok huf-ba fog fájni...

Meg én annak a híve vagyok, hogy bármilyen is lessz, de az én munkám lesz :)

De airbrush az visz mindent, ha valaki olyan csinálja, aki vágja a témát...

Sokszerencsét hozzá ;)

 

A főtengelynek gondolom örültél mint a majom a ........ :)

Link to comment
Share on other sites

úújjújjj szegény tengóó :( :S Részvétem!

 

pjotr666: gratulálok a rendőrkocsis-lopásos dologhoz!!! elismerésem!!!! ;)

amúgy a motor nagyon faja! de mitől világít az elején az a matrica? :unsure: amúgy nem tudjátok, hogy honnét lehet eredeti(gyári!!!) Yamaha Aerox matrica szettet szerválni?

Link to comment
Share on other sites

Fényvisszaverős matrica... tudod, mint a jardok kocsiján...

Ha rávilágít valami, akkor hajrá visszaveri :)

A bukómon hátul meg egy "punisher" koponya matricája van :D

Nehéz nem megismerni hátulról :P

 

Körülnéztem neked, de nem találtam rox matricákat :( ( gyáriakat meg főleg nem)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hali,

Lacika: Az, hogy nem megy a duda, az önindító, a tompított nem ég, szerintem akku hiba lesz! szal vagy cseréld ki, vagy töltsd fel!

Ha meg egyéb cuccot szeretnél, akkor ugorj fel ide:

www.egumotors.hu

faja oldal, van tuning minden ami kell!

Am mien Aeroxod van:?

 

pjotr666: én sem találok sehol :( :S azért köszi! amúgy úgy lopod a rendőrautókról a matricákat? :lol:

 

warnboy: te full eredeti, teljes matricaszettet tudsz szerezni? honnét? nekem megér 5öt!

 

Link to comment
Share on other sites

oké, köszi!

 

Laci sikerült vmit találni? sztem tuti akksi baja van a gépednek! am amikor ráhúzod a gyújtást, egy olajszint visszajelző lámpának a műszerfalon villannia kellene. ha nem villan, akkor vagy kiégett :D, vagy akksi. de ritkán ég ki az az égő! Dobsz egy képet a gépről?

Link to comment
Share on other sites

Leo46!

Hát nem tom az égő vel mi lehet mert egyszer bevillant a de távolságim az van de az is olyan,hogy felfelé világít és nem pedig az útra ezt hogy lehet meg csinálni?Ja és a gyujtás ráadásakor villan az olajszint jelző lámpa!

Hát így néz ki:

20080410172158K_p017.jpg

 

Ja és lenne egy hülye kérdésem hol kell kinyitni a csomagtartóját? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Csáó!

hát nem vágom hallod...szerintem akksi hiba lesz! az olaj-visszajelzőnek villannia kell, amikor ráhúzod a gyújtást. Ezzel ellenőrzi, hogy van-e elég olaj! Mondom, cserélj akksit! 6 éves motornál már igencsak szükséges!

Nah, az tipikus "Aerox betegség", hogy felfele világít a refi, tökéletesre nem lehet belőni(én se toom :D ). Azért lehet rajta finomítani. Így: Fogj egy hosszú szárú csillagcsavarhúzót, és keress a lámpa alatti idomban egy lyukat(ez ott lesz alul a lámpatest alatti idom alsó felén. Felnyúlsz a csavarhúzóval, megkeresed a csavarját, és ha elkezded csavargatni, látni fogod, hogy mozog a lámpatest. Itt egy kis segítség ;) :

 

Nokia6230003.JPG

 

 

Hehe :D

Pofon egyszerű! balra elfordítod a gyújtáskapcsolót, mintha kormányzárba akrnád rakni, csak NEM kell benyomni a kulcsot. Ja, és Óvatosan, ne izomból! :D:lol: nem sokat enged forulni!

Amúgy mennyit megy a srákány?

 

Warnboy!

pls csinálj képet a matricaszettről! jaa, elfelejtettem mondani, 2005-ös szett kellene, és Rossi Replica szett! kéne! ilyet is tudsz szerválni?

Link to comment
Share on other sites

Köszi Leo46!

Majd holnap megnézem a lámpát!Nekem 85-90-el megy.Meg ma észrevettem mikor be akarom rúgni olyan mintha a semmit rugnám vissza ugrik a helyére a berúgó.De ha nagyon óvatosan rúgom akkor néha még be is indul.Ennek mi lehet az oka?A berúgó tengely vagy racsni el van kopva?Am a motor még nem teljesen az enyém mert még csak nállunk van.Asszem holnap dől el,hogy az enyém lesz e.Azért nézegetem a problémáit mert akkor minél kevesebbet adok érte! :D Am hova valósi vagy?

Link to comment
Share on other sites

Nagyon szívesen! :)

így nehéz megmondani, de valószínű, hogy a fogaskerék, amit a berúgó betol a hajtásnak, az lehet ledarálva. az assszem nem egy vészes összeg! viszont erősen gondolkozz! nem utal sok jóra, hogy ennyi gondja van! meg sztem erős vállalkozás öreg motort venni. gondolj bele. ha majd el akarod adni. kinek adsz el 10 éves motort? vedd ezt is számításba! Mennyit vagy hajlandó motorba ölni?

Én Fonyódi :) Balaton déli part

Te?

 

Warnboy, ez biztos :( nem is tudtok rendelni raplikásat? :(

Link to comment
Share on other sites

Tudom Laci, hogy még nem öreg, de pár év múlva az lesz... én a helyedben nem vennék 2004 alatt mocit! visszakövethetlenek a bajai! lehet, hogy még mielőtt megveszedd, elkéne vinned, mert lehet, hogy vmi komoly baja van, de lehet, hogy teljesen jó :) Ne érts félre, nem akarom szidni!

az enyém is 80-90 et! mikor mien a kedve a szemétnek :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...