Jump to content
PirateClub.hu

Robogó és gyorsasági tuningolása!


motorka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pjotr: :o:blink: nahát!!! ilyenről nem is hallottam még!!! meglehet...pontosan hogy néz ki a dolog?

Naahhh egy ideig nem voltam :)

Nahh így néz ki a dolog csináltam képet róla...

 

Image_398__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Image_399__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

De most nemtudom lehet gyárilag van "megvágva" a lemez, de széttágítani a srác tágította szét...

Láttam másik atlantis-t is, ami csak 50-es volt, más volt a hangja... szerintem valamit dob a hangon!

 

Valaki kipróbálná szóljon mi a különbség!

Link to comment
Share on other sites

a kipufogó festésre gondolsz?

amúgy nem gyenge off volt :D

( jahh megvan! :D a babetta tuningra gondolt :) )

de jaja nem érdemes annyira!

Bár most visszagondolva láttam olyan simsont,

Amit elfogadtam volna! minden gyári volt rajta, karcmentes, oldaltáskák, hátsó doboz, minden!

Uhhogy vannak kivételek ;)

Link to comment
Share on other sites

nemnem...arra a kipuff vágásra...

 

vannak hát! a bátyámnak az aerox előtt simója volt, na az volt a legfajább szinyó, amit valaha láttam...egézséges hang, szép kinézet, 4 sebesség, éshát minden egyben volt rajta...ja! és egyik-másik 30 éves lassan 40, és még mindig élnek, minimális szervízzel!!!

 

JA! babetta tuning! új blokk, új hajtás, új váltó, új kuplung, új minden új! :D:D:DDD na az már érne vmit! másik megoldás: szerezz egy jóókis hosszútávfutót, ültesd rá, mondd neki, hogy tekerje mint a dög, aztán akkó jobban fog menniXDXDXDDD

Link to comment
Share on other sites

Warnboy az már úgy visz mindent :)

De annyival nem csak menni kell ám, hanem közlekedni is :D

Én tegnap megcsúsztam 80-90-ről akartam "hú de gyorsan bekanyarodni" egy parkolóba,(gyors döntés volt)

És mikor már 40-re lassítottam, majdnem elment mellettem a bejárat, azt kifordult alólam a moci, ésúgy kb 10 métert csúsztam, úgy mint amikor betonon driftelek :D:D:D !!!!!és közben állva maradtam!!!! :D:D:D

Aszittem megáll az ütő bennem :S

mögöttem meg csak néztek .... azt csináltam egy fél madmax-et, azt mentem parkolni xD

Kész kaszkadőr bemutató volt :P

 

 

leo wáhhááá :D

25000 mókust rakni a szíjra :D az kb 100 hp (lóerő) :D

 

Na de visszatérve erre:

"JA! babetta tuning! új blokk, új hajtás, új váltó, új kuplung, új minden új!"

 

Hááát abból a pénzből már vehetne egy igazi motort is xD

Úhhogy a teljes felújítást csak akkor gondold komolyan, ha ilyen babetta műgyüjtő vagy ;)

Amúgy mennyit megy egy gyári babetta? 50km/h???

Link to comment
Share on other sites

én is estem már nem egyszer...60nál 1keréken nem fogott a hátsófék... a motor eleje elég furán megvolt horzsolva... =)

Nyilván veszek másik motort..

 

megvan az új henger.. Athena sport KkTuned.. nem S6 racing lett mer arra nincs keret..A régi meg meghalt...Már a 4ik dugó kellett vna bele ,nagyon gatya volt .. : ( Rip. Airsal 6T R KKtuned. x(

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát én a régi motoromnál burultam fel 1kerekezés miatt.De csak elinduláskor tudtam megcsinálni.Kétszer sikerült egymás után de harmadjára behúztam az elsőféket és mikor leért a földre pukkk.

A Sportkipufogótol még lehet a motorra tenni középsztendert?

 

háháháháháhá :D:D:D:D: ez nem kínai vaze:D öcsém ez AEROX :D ezen mindent lehet XD

amúgy dekopírral simán kivághatod.

 

Pjotr: hát babettára a legjobb tuning a hátrakéta...hallod az bejön, én mondomXD

 

nade Offon kívül, babettát nem érdemes tuningolni, mert nagyon gyenge...szutyok hengere van, a doguók is iszonyat gyengék...nem érdemes!

Link to comment
Share on other sites

Meg hát talán babetta :D kinek jut eszébe tuningolni??? :D

Bár ki tudja...

Lehet tudok egy Peugeot 125-ös robogót 150.000,-ért :)

Még meggondolom, ohgy endurót vegyek-e vagy robogót a nyáron... mind a kettő 125-ös lenne :)

Mondjuk jogsi nélkül 125ös robogóval nem lépek meg olyan könnyen, mint az enduróval :P:D

 

 

Szerk:

Lacika én driftelek , betonon, murván, mindenhol :D

Jobb poén mint az egykerék ;)

 

Szerintem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...