Jump to content
PirateClub.hu

Kinek milyen DVD írója van?


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekem van pár íróm, mindnek van erőssége és gyengéje:

Pioneer 115D: legjobb író dual-layer lemezekhez (X360 ;) ) , általános célra is tökéletes, 12x olvas

Plextor PX-755A: általános célra a legjobb választás, "AUTOSTRATEGY" - a firmware-ben nem szereplő lemezeket is jól megírja, 12x olvas

Optiarc 7173A: általános célra jó író de nem kiemelkedő, viszont nagyon gyorsan, valóban 16X olvas

Teac DV-W58G: régi író, már nem használom írásra mert régi a firm, és soha nem írt túl jól, viszont a legszutyokabb lemezt is visszaolvassa, adatmentésre használom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Plextor PX-800A van és nagyon megvagyok vele elégedve, eldöntöttem hogy más írót nem veszek, sok helyről hallom, hogy megbízhatóak , ezt az én tapasztalataim is alátámasztják és kb. 10 lemez megírása után sem úgy veszem ki a lemezt a meghajtóból, hogy tűzforró a lemez...(mindegy hányszorosan írom őket) és nincs az, hogy nyitott tálcánál (írások után) kezem odatéve a nyíláshoz áramlik ki a meleg...

Sok író szó szerint rendesen felforrósítja a lemezeket, de hát ez van...

 

Sok íróval megszívtam már (köztük egy Pioneer-rel is 110D), de viszont van egy 109-es Pio-m is 2005 márciusában vettem, mai napig hibátlanul ír és olvas minden lemezt!! (110D-t egy évvel később vettem (2006)be is mondta már az unalmast... ez van)

 

Úgy gondolom minden gyártó adhat ki a keze közül selejteset ez alól a plextor sem kivétel, de arányaiban nem mindegy, hogy mennyi a selejtes termék!

 

Elnézést a hosszúra sikeredett írásért! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

A régebbik gépben LG DVD író van, melyet akkor vettem, amikor még kb. 35.000 Ft-ért árulták. Tehát nem mai darab, de egy biztos, jobban égett, mint az akácfa.

 

Vannak Princos lemezek, melyekre durván 5-6 éve írtam rá filmeket, és még mindig jók, nincsenek hibák.

Ja és ez az író a mai napig is üzemel hiba nélkül!!!

 

Az újabb gépben Samsung DVD író van. HÁT hmm megvagyok vele elégedve. Igaz még csak két éves. Eddig hiba nélkül működött!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 3 years later...

Ami azt illeti én régen vásároltam már a DVD írómat. Előkapartam a dobozát + a papírokat is, így meg lett a termék vételi dátuma, ami: 2008.03.25  :o Mai napig működik a cucc! Kora miatt, talán már ideje lenne befektetni egy új, gyorsabb és jobb meghajtóba.  :lol:

 

Az én DVD íróm: DVD-RW ASUS DVR-2014L1 Black KIT

IMG_1112_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Anno még 1020 koronáért vásároltam Szlovákiában: (Biztonsági okok miatt pár dolgot cenzúráztam!)

IMG_1114_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A Bónusz fehér front panel a mai napig bontatlan:     :D

IMG_1113_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...