Jump to content
PirateClub.hu

Kinek milyen DVD írója van?


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most pioneer van, de én nem mondom, hogy a legjobb író. Van pl. olyan lemez, amit csak úgy nem akar beolvasni egy idő után (egy másik író/olvasó beolvassa), meg ilyenek.

Nem régi egyébként. Vol előtte ugyancsak egy pioneer, az nem sokat bírt, bedöglött. Megnézték (gariban) és azt mondták kuka. De azt hiszem többször nem veszünk pioneert. Van akinek bejön, spec. nekünk nem.

A jó régi LG soha nem kínlódott. Nagyon öreg volt már, amikor tönkrement. Van egy LG most is, de az csak olvasó.

Link to comment
Share on other sites

Nekem most van egy LG HL-DT-ST RW/DVD GCC-4521B dvd olvasóm, egy LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-4082B dvd íróm és idáig tökéletesen működik mind a kettő. A Ridata és az Arita fajtájú dvd-ket nem nagyon szereti az író, ezekre csak filmet tudok kiírni, adatokat nem. A legjobb hozzá tapasztalataim szerint a Memorex 8X 4.7GB DVD-R, ebből még egyet sem rontott el.

Volt egy Pioneer 109 kb megírtam vele max 20 dvd-t és kuka lett a vége. Egyáltalán nem ír fel semmit és nem is olvas. Most vettem egy Pioneer 111 D-t, de még nem volt időm tesztelni.

Ez nem a témához tartozik, de ha tehetitek Princo dvd-re nem írjatok, mert tönkremegy az összes kb fél év alatt. Legalábbis ami nekem van itthon mind elszállt. Mikor még felírtam rá, olvasta minden, most meg már semmi nem hajlandó beolvasni. A TDK cd-knek meg kb négy-öt év alatt felhójagzott a felületük.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

nekem egy HL-DT-ST DVDRRW GWA-4164B-van. A 100ft-os Dvd-k nem az erősségei, és a hangja se sorolható csendes kategóriába.

Ha tehetitek, inkább vegyetek másik LG-t, vagy amilyet akartok,csak ne ezt! Amúgy úgy tudom, hogy a plextor írók a legkirályabbak, csak sajnos az áruk is ezt tükrözi!

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem most már kb lassan egy éve NEC DVD_RW ND4550A típusú DVD íróm van, lemezeket nem ront eddig max 2-t ment el de sztem nem az író volt ahibás. Minden lemezt felismert eddig. Ezeleőtt volt egy LG cdíró DVD olvsaó combo meghajtóm, de azzal egyáltalán nem voltam megelégedtve kb 3x vittem vissza kicseréltetni, aztán meguntam és eladtam :lol:

Link to comment
Share on other sites

PIONEER DVD-RW DVR-110D (DVD+R9:8x, DVD-R9:8x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:40x/32x/40x DVD+RW/DVD-RW)

nekem ien van és megvok vele elégedve naon

Nekem is ilyenem van és eddig semmi baj nem volt vele.Megírt már kb 200 lemezt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

én beleszerelmesedtem az új írómba... a régivel nem volt semmi gond, csak a gépátrendezgetéseknél a pároméba került, és vettünk az enyémbe 1 újat. (megjegyzem, a 2005ben történt 2 cdlezárás-gigszer óta nem volt hibája!!!)

ez is nec...

jobban mondva sony+nec=optiarc

mégpedig az Ad7173A... eddig kb 20 dvd-t írtam ki vele, kipróbáltam a disct@2-t, állat...

beszereztem pár fuji labelflashes dvd-r lemezkét is, de még nem teszteltem...

de már most imádom!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
jujjj... kipróbáltam a labelflasht is!!!

nagyon jóóóóóóó :rolleyes:

 

Szia hajnika9 .

Nekem is olyan iróm van mint neked de a labelflast még nem tudtam kipróbálni mert még nem találtam progit amivel használni tudnám (a 7-es Nero-mban pedig sajna nincs olyan funkció amivel irhatnám a lemezcimkét is ).

Ird már meg pontosan hogy milyen progival rajzolod a lemezeket .

Előre is köszi .

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

PIONEER DVR-212D SATAII,de semmi problémám nincs vele,előtte egy 111D volt,az is tökéletesen működik,pedig már nem mai gyerek -kb3éves ;)

Előtte évenként másik Lg,mert mindegyik feladta,legalább garin kívül,szal mibndig újat kellett vennem,de a pioneerrel meg vagyok elégedve :)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Nekem is egy NEC csücsül a gépemben. Pontosabban egy 7173A típusú DVD-író. Már fogalmam sincs mikor vettem, de szerintem már van egy éve. Tökéletesen működik a 8.3-as Nero-val és nem rontott még el egyetlen lemezt sem. Pontosabban egyet hibásan írt, de csak azért, mert az a lemez karcos volt.

Egyébként ez előtt egy LG Combo drive-om volt, de az egy bő fél év után megadta magát, így kicserélték egy újra, de mivel én már DVD-ket is akartam pörkölni és nem akartam fél évente cserélgetni, így beruháztam erre és nagyon jól tettem. :)

A legelső optikai meghajtóm egy Sony CD-olvasó volt. Olyat se veszek többé. Ezt egy LG CD-olvasó követte és az után jött a Combo. Igaz, hogy a Combo nem volt az igazi, de a Sony egy még sokkal nagyobb hulladék volt! :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem NEC AD-7170S van, nem sokat írok vele, de eddig hibátlan volt.

Huskydog17, írod, hogy Sony-t nem veszel többé. Mit gondolsz, amit vettél az mi?

"Új író az NEC-től az első Sony-NEC közös íróol.gifptiarc AD-7173A."

 

Remélem, az Optiarc alapból nem Sony konstrukció!

Link to comment
Share on other sites

Igen, tudom, hogy félig ez is Sony, de amikor megtudtam akkor már késő volt! :unsure:

Hidd el: ha tudom hogy a Sony keze is benne van, akkor nem ilyet veszek! ;)

Azért vettem meg ezt, mert sokan ajánlották! Valóban jobban utána kellett volna járni ennek. Na mindegy, egyelőre semmi gond nincs vele és remélem így is marad, hogy ne kelljen megbánnom azt a döntést (és a pénzt :P )!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...