Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

Te most ennek örülnél? Ha Raúl kispados? Akkor grat hozzá , egyáltalán nem rajta akadnak el a támadások, jópárszor ő húzta ki a madridot a csávából. Nem tudom hogy jó helyen írkálok-e mert egy madridos ilyet nem ír és ezzel nem akartalak megsérteni Robinho... de szerintem jogos a felháborodásom.... :angry2::sleep: (amúgy szerintem ha ez megtörténne akkor jó pár MADRIDISTA őrjöngeni fog akár az utcán akár a meccseken...és JOGOSAN )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Régen igaz volt, de most mit csinál? Befejezőnek ott van Benzema, aki gyorsabb is, második csatárnak, esetleg irányítónak pedig már lassú, illetve nem volt egy nagy osztogató soha. Már 33-hoz közeledik, ideje átadnia az utódjának a helyet. Ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyire vagyok madridista. Egyszerűen nem illik a csapatba. Most olyan játékosokkal kell versengenie, mint Robben, Benzema és Granero - a két rekordigazolás biztos játszik. Vannak olyanok, akik szerint már nevezni se kellene, mert csak dísznek való. Ez nem igaz, de abban igazuk van, hogy nem érdemes állandó kezdőt játszatni vele. Már megelőzte Di Stéfanot, szinte minden rekordot ő tart.

Nyilvánvaló, hogy pár meccs mellőzés után már mindenki bérgyilkost fogadna Pellegrini eltakarítására. Tudja ő is.

 

Ezzel mondjuk még kár foglalkozni. Egy állandó kezdőt még nem rakott össze Pellegrini. Sok a variáció, végre több formációban lehet pályára küldeni a csapatot.

Link to comment
Share on other sites

Van benne valami csak az bánt hogy szinte mindenki MO-n ezt mondja és Madridban nem... Pár meccsen lehet csere sztem de nem sok meccsen az én véleményem szerint, Raúl egy biztos és eredményes játékot nyújt még most is ennyi idősen nem úgy mint Robben aki vagy sérült vagy balf**z és néha nyújt jó játékot kivétel mostanában Granero-t pedig még játszani sem láttam ezért nem szidnám , az igaz hogy Benzema talán jobb de Raúl az Raúl

 

Link to comment
Share on other sites

Na épp ez a gond. A neve miatt játszatják. Még 2 szezonja van, ha jól tudom. Ideje lenne átadni a helyet. A régiek között is voltak olyanok, mint Redondo, Hierro, Zidane, Ronaldo, Morientes, Roberto Carlos, akik legalább annyira népszerűek voltak, mint Raúl. Köztük méltó befejezést kapott Zidane. Redondot eladták, Hierro utolsó szezonja már nagyon gyenge volt, Morientesből bohócot csináltak szinte, Ronaldot és Carlost szintén eladták. Remélem Raúl hasonlóan fejezi be, mint Zidane. Ne rombolja le a maradék két évben az egész pályafutása alatt felépített "szobrot". Megérdemli.

Akit érdekel az a Madridista Raúl topikjában válthat gondolatokat hihetetlenül okos arcokkal.

 

Granero játékára majd figyelj, ha még nem láttad ;) Robben is sokkal többet passzol. Nem mondanám rá már azt, hogy önző balfa**. Gutira kell odafigyelni. Nem lenne hülyeség megpróbálni egy újonc ellen egy hasonló csapatot:

 

------------Casillas----------

Ramos-Pepe-Metz-Marcelo

-------------Lass------------

----------Xabi--Guti---------

-CR9------------------Kaká-

---Nisty/Benzema/Raúl---

 

A lényege az lenne, hogy Lass nem ismer elvesztett labdát, tehát megszerezné, Xabi és Guti pedig nagyon ért az irányításhoz. Ha nem sok védekező dolguk van - főleg Gutinak - akkor ez működne.

Ezt nem merném még FM-ben sem kipróbálni nagycsapat ellen, de kicsik ellen (pl. Levante szintű) megérné.

 

Pellegrini munkáját dícsérném azzal, hogy többet passzolunk és több a mozgás.

 

Remélem fellendül kicsit a topik :P

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Rosenborg (Trofeo Santiago Bernabéu)
ma, 22:00. TV: La Sexta

A mérkőzés előtt bemutatják Xabi Alonsot, Alvaro Arbeloat, Esteban Granerot és Ezequiel Garayt. A mérkőzés egyben Michel Salgado búcsúmeccse lesz. Játszani nem játszhat, mert már nem a Real Madrid játékosa. A családja is a helyszínen lesz, két gyerekével vonul majd ki a gyepre. A mérkőzést a páholyból tekinti meg, Florentino Perez pedig ajándékot nyújt át neki.
A XXXI. Trofeo Santiago Bernabéun valószínűleg a következő kezdő fut ki: Casillas; Arbeloa, Pepe, Albiol, Marcelo; Lass, Xabi Alonso; Cristiano Ronaldo, Kaká; Raúl és Benzema. Nagy játékra számítani nem szabad. A bajnoki rajt előtt nem fognak mindent beleadni a játékosok. A csapat általában "otthon tartja" a trófeát. Legutóbb a Sporting Lisszabont ütötte ki egy fergeteges, 8 gólos mérkőzésen (5-3).

Linkek a meccshez:
http://www.ustream.tv/channel-popup/superdeportes24
http://www.ustream.tv/channel-popup/estrivostv2408

Link to comment
Share on other sites

Kezdek aggódni hogy kik mennek a Manchesterbe vagyis kiket akar igazolni. Igaz ez ma már a 2. hír amit közlök veletek de nem baj ha kicsit fellendül a topic

 

Robben a Manchester Unitedben köt ki?

Létrehozva: 2009. augusztus 24. 14:15

 

A Real Madriddal kapcsolatban mindig jól értesült Marca megszellőztette, hogy a Manchester United Luka Modric mellett más iránt is érdeklődik, a kiszemelt pedig a jelenleg a királyi gárdát erősítő Arjen Robben.

 

Nagy összegben mernénk fogadni arra, hogy az átigazolási szezon utolsó hete sem marad szenzáció híján. Sir Alex Ferguson például a hírek szerint húszmillió fontos ajánlatot készül tenni a holland válogatott szélső Arjen Robbenért!

 

A Manchester United menedzserének nem kell fukarkodnia, bőven maradt a Cristiano Ronaldóért kapott kilencvennégy millió euróból, hiszen eddig mindössze az Antonio Valenciáért a Wigannek átutalt tizenkilenc, valamint Gabriel Obertan Bordeaux-nak fizetett három és fél millió eurója szerepel a kiadási oldalon.

 

A spanyol sajtó a múlt héten "bejelentette", Robben és Pellegrini egy húron pendülnek, a holland marad. Egy esetleges MU-ajánlat viszont mindent más megvilágításba helyezhet. Mégis csak a Manchester Unitedről és sok pénzről lenne szó...

 

A spanyol média által sérülékenysége miatt csak Üvegembernek hívott játékos két évvel ezelőtt érkezett Madridba a Chelseatől harminchét millió euróért cserébe. Érdekesség, hogy Sir Alex már akkor is szerette volna szerződtetni, de a holland akkor a királyi gárdát választotta.

 

 

Erre most találtam rá és ahogy olvasható elég jó forrástól van

 

 

köszi Robinho a linket

 

 

 

4-0 SOHA ROSSZABBAT szép volt fiúk

Link to comment
Share on other sites

Na félidőben 3-0. Eddig nagyon jó. Ezt vártam. Kicsit Barcahoz hasonlító a játékunk, de mégis más :D Lass gólja valami eszméletlen volt, de Benzema megpróbált válaszolni rá :)

Aki tudja, Digin a Sport.ro-n nézze. Jobb, mint neten.

Link to comment
Share on other sites

Na a negyediket a Kapitány vágta be. Jó meccs volt. Végre úgy ülök le meccset nézni, hogy tudom, jól szórakozok. Ez hiányzott nekem már hetek óta. Finom passzok, ritmusváltások, cselek.

Link to comment
Share on other sites

Igen. Szerencsére nem kell már román közvetítést nézni, a Sport TV nyomja majd. A Depor ellen mindig szenvedünk. Ha jól emlékszem, otthon kezdünk, szóval a Riazor átka sem kísérthet :D

Link to comment
Share on other sites

Real: A türelem Ronaldót terem

 

 

Manuel Pellegrini, a Real Madrid chilei vezetőedzője türelemre intette a csapat szurkolóit, adjanak még egy kis időt Cristiano Ronaldónak. A 94 millió euróért igazolt világklasszisnak ugyan még nem sikerült teljesen beilleszkednie, de a tétmeccseken már a Manchester Unitednél mutatott formáját idézi majd - így a mester.

 

Ronaldo hat fantasztikusan sikeres szezon után döntött a váltás mellett, az Álmok Színházából a Santiago Bernabéuba tette át a székhelyét, a galaktikus terveket szövögető Real Madridhoz.

 

A sztár az elmúlt két szezonban 68 gólt termelt az MU mezében, 2008-ban szinte egymaga nyerte meg a Bajnokok Ligáját az angoloknak, jutalmul többek között az Aranylabda is az "ölébe hullott".

 

A Real Madridnál azonban az előszezonban eddig nem igazán csillogott-villogott...

 

"Cristiano Ronaldónak még szüksége van egy kis időre, hogy alkalmazkodjon a csapat játékstílusához. De így van ez szinte mindenkivel, gőzerővel dolgozunk azon, hogy az együttes összes játékosa tökéletes erőnlétben és formában kezdhesse el a szezont" - nyilatkozta Pellegrini mester a Real hivatalos honlapján.

 

"Cristiano helyzete nem egyszerű. Egy másik országban, egy másik futballkultúrában kell bizonyítania klasszisát. Egy kicsivel több időre van szüksége, mint azoknak, akik már régóta a La Ligában szerepelnek" - zárta a dél-amerikai taktikus.

 

 

(tegnapi interjú volt) Remélem igaza van Pellegrini mesternek

Link to comment
Share on other sites

Robben egyébként a Bayernbe igazol. Jó lesz egy vérbeli szélsővel nekivágni a szezonnak. Kb. mint tavaly. Nem lesz ez így jó. Kellenek padra is emberek. Persze a sok divatdrukker azt mondja, hogy felesleges.... <_<

Link to comment
Share on other sites

és igaz...elvileg mert a Marca is közölte igaz a két klub oldalán még nincs semmi róla ,de azért a Marca nem szokott marhaságokat írni.

Arjen Robben 25 millióért a Bayern csapatához szerződött

Perez perez még mindig ***** vagy kicsit.

Bajnoki rajtot pedig kihagyom (majd felvételről...) mert nem leszek itthon buli fontosabb :D

 

- Régi hírek és a hozzá tartozó kommenteket pedig töröltem. Pauleta máskor informálodj és aztán másold csak be a hírt -

Link to comment
Share on other sites

Sajnos én sem látom, mert kamionozni megyek apummal. Remélem nem ér csalódás, amikor visszatérek/PSP-n találok kapcsolatot. Jó lenne lőni 3-at, hogy megtudják, ez nem a tavalyi Madrid.

Egyébként aki nem akarja a TV-jét veszélybe sodorni, ne nézze a Zuhanyhíradót. Akit behívnak, az csakis anti-Madrid-os. Az a szemüveges pali is csak fikázni tud. <_<

 

Az AS mai (pénteki) címlapja szerint Ribery még lehet a Real Madrid játékosa. Arjen Robben már a Bayern München játékosa, a megállapodás értelmében azonban az elkövetkezendő órákban bejelenthetik a francia játékos szerződtetését.

Ez viszont felvet néhány kérdést. Miért számol a Bayern a két játékossal? Minden kétséget kizáróan jobb játékos, mint a holland. Jobb csapatjátékos, technikásabb. Ha nem adja a csodálatos Bayern Ribéryt, akkor megnézheti mindenki, mennyire tiszta klub. Azok után, amit egész nyáron folytattak, még egy faxot is sajnálnék rájuk.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem Robben vagy egy előszerződés része, vagy pedig egy bombahír elősejlése az átigazolási szezon végére... Ugye nem kell részletezni, h. kire gondolok :) - hát, majd meglátjuk!

 

Egyébként eldőlt, hogy a Bayerné már!

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?s=&...mp;p=1343376726

Link to comment
Share on other sites

Azért van abban valami, hogy pont a Bayernnek, az egyik legszemetebb, legalattomosabb csapatnak adták el. Már eléggé eldurvult ott a helyzet. Úgy néz ki, hogy 31-én meg kell várni az utolsó perceket idén is, hátha robban a bomba és nálunk játszana a másik 4 legjobb bajnokság legjobbja (Kaká, Cristiano, Benzema, Ribéry?) :P

Állítólag Silva és Cazorla is lehetséges alternatíva. Silva lassabb, mint Robben, de több esze van a játékhoz. Nem tudom, megéri -e...

Link to comment
Share on other sites

Ha eddig tartotta a Bayern Ribéry-t, akkor idén nem nagyon fognak megválni tőle, annyira nem hülyék, hogy érzik, erősíteni kell és csak játékost cserélnek, hiszen akkor ugyanott vannak, ez sem oldotta meg minden problémáját a csapatnak, de talán 1-2 nehézséget kiküszöbölt. Egyébként is, ha Ribéry mégis menne, akkor a Madrid sem úszná meg egy játékos eladásával, vagy kellene még vagy 2 játékost adni vagy egy valag lóvét, de sztem jelenleg nincs abban a helyzetben, hogy még szórja a 20-30-40 milliókat, sztem örülnek, hogy ennyit is kapnak és tudják visszafizetni a hitelüket :D:P

 

Azért van abban valami, hogy pont a Bayernnek, az egyik legszemetebb, legalattomosabb csapatnak adták el.

 

Ezt pont egy real-os mondja, akik egy nyáron keresztül cigánykodtak, hogy el akarják vinni Ribéry-t, de még igazi ajánlatot sem tettek, miért nem lehet megérteni, hogyha Uli azt mondja nem, akkor nem. A Real is mindenkit összeszed, a pénzt vhonnan összeszedi, csak hogy a legnagyobb sztárok ott lehessenek, aztán majd kispadra szorulnak, pont olyan nagyságok, mint pl Robben vagy a többi holland, akik egyébként hogyha egy kisebb nevű vagy kevésbé sztáréhes csapathoz szerződnének, akkor eszükbe sem jutna eligazolni. Aztán ahogy Hoeness mondta, majd nagyot fog röhögni, mikor nem tudják visszafizetni a kölcsönt a Madridiak és elárverezik a Bernabeu-t a fejük fölül, mit mondjak én is röhögnék...

Ha mégis nyélbe ütik a Ribéry cserét, akkor inkább örülnie kéne minden Real fannak, és nem a legszemetebb, legalattomosabb csapatnak tartani a Bayern-t ;)

Link to comment
Share on other sites

Amit művelt egész nyáron, szerintem jogosan nevezhetem így. Ezek után főleg. 25 semmi Robbenért. 40 alatt nem nagyon kellett volna szóba állni senkivel. Végülis, csak mi járhatunk jól, mert, ha idén nem, akkor jövőre 20-ért ;) Azért annyi nagyon kevés Ribéryért.

Link to comment
Share on other sites

Pedig Horthy, akár mennyire is hiszel a szubjektív indulatodban a Bayern-nek rövidesen lépnie kell, ha nem fillérekért akarja majd eladni majdhogynem lejáró szerződéssel rövidesen... tudod milyen kiesést jelentene ez pl. a 'klubodnak'?

 

 

A Real Madridtól távozó holland középpályás a jobb oldalon játszik majd, mivel a bal oldal Franck Ribéryé

Robben megérkezett a Bayern Münchenhez

 

Arjen Robben megérkezett a Bayern Münchenhez, és már a bajorok klubházában tartózkodik, hogy aláírja a szerződését a német együtteshez. Német lapértesülések szerint a Bayern 24 millió eurót fizet a futballistáért.

 

robben0928-540.jpg

Robben már elhagyta Madridot, hogy a Bayernbe igazoljon (Fotó: Action Images - archív)

 

A Bayern München együttesében folytatja pályafutását Arjen Robben, a Real Madrid holland válogatott középpályása.

 

 

Robben jelenleg is a müncheni klubházban tartózkodik, és az Eurosport német nyelvű honlapja szerint már csak idő kérdése, hogy a bajor klub hivatalosan is bejelentse a szerződtetését.

 

A holland szélső a német együttesben a jobb oldalon játszik majd, hiszen a bal oldal a francia válogatott Franck Ribéryé.

 

Robben az édesapjával és egyben ügynökével, Hans Robbennel érkezett Münchenbe, hogy a sportigazgató Christian Nerlingerrel tárgyaljon.

 

Uli Hoeness, a bajorok menedzsere szerint Robben nem Franck Ribéry helyettesítésére érkezett, a két kiváló szélső egyszerre fog szerepelni.

 

„Nincs arról szó, hogy Ribéry helyére jönne, együtt fognak játszani. Minden bizonnyal Robben kerül át a jobb szélre, Ribéry pedig marad a szokott posztján, a bal oldalon" – mondta Hoeness.

 

„Három-négy napja még nem hittük, hogy a Bayernbe igazol. Gyorsan mentek az egyeztetések, a Real jóvoltából is. Közvetlenül Florentino Pérezzel tárgyaltunk. Már évek óta szerettük volna Robbent a csapathoz hozni, s most a világ egyik legjobb támadó középpályásával erősödünk" – tette hozzá.

 

NEM ÖNSZÁNTÁBÓL TÁVOZOTT

 

 

Münchenbe repülése előtt Robben elmondta, nem önszántából hagyja el a Real Madridot, mivel a korábbi híresztelések ellenére szeretett volna maradni a spanyol csapatnál.

 

 

 

„Sok mindent olvastam a nyáron az átigazolásomról, de az igazság az, hogy nem akartam távozni – fogalmazott a holland az elutazása előtt. – A madridi szurkolóknak el kell mondanom, hogy itt szerettem volna maradni, de a klub el akart adni. Sok hazugság jelent meg. Döntenem kellett, hogy mi a legjobb nekem, mivel futballistaként az a legfontosabb számomra, hogy játsszak. Úgy gondolom, hogy Münchenben szívesen fogadnak majd. Szerintem a Realnál emberibben is bánhatnának a játékosokkal, de most már örülök, hogy elhagyom a csapatot.”

Link to comment
Share on other sites

Mint mondtam, majd kiderül minden ;) Nem találgatok, mert nincs értelme, senki nem tudja mi lesz még ezalatt a pár nap alatt... Az biztos, hogy a Real-nak rohadt nagy szüksége van még egy játékosra, annyira mint Balatonnak egy vödör vízre, másrészt lehet hogy kiesés lenne a Bayern-nek, de ők még gondolnak erre a szezonra és nem nagyon akarják úgy végezni, mint tavaly, hiszen a kezdés sem volt elég fényes, Ribéry nélkül, ellenben amikor beállt, rögtön megváltozott a meccs képe. De nincs értelme ezen vitázni, mert mi csak szemlélők vagyunk, ők döntenek, az biztos, hogy a Bayern nem fogja beérni csak pénzzel, ha tényleg megy Ribéry...

 

Ja, nem Horthy, ha megkérhetnélek...

Link to comment
Share on other sites

Münchenbe repülése előtt Robben elmondta, nem önszántából hagyja el a Real Madridot, mivel a korábbi híresztelések ellenére szeretett volna maradni a spanyol csapatnál.

 

 

 

?Sok mindent olvastam a nyáron az átigazolásomról, de az igazság az, hogy nem akartam távozni ? fogalmazott a holland az elutazása előtt. ? A madridi szurkolóknak el kell mondanom, hogy itt szerettem volna maradni, de a klub el akart adni. Sok hazugság jelent meg. Döntenem kellett, hogy mi a legjobb nekem, mivel futballistaként az a legfontosabb számomra, hogy játsszak. Úgy gondolom, hogy Münchenben szívesen fogadnak majd. Szerintem a Realnál emberibben is bánhatnának a játékosokkal, de most már örülök, hogy elhagyom a csapatot.?

 

 

rob.jpg

 

 

Ezek után most már VdV is menjen már a f*szba mert ő a leggyengébb holland erre még a végén ő marad :mellow:

============

A Real Madrid Deportivo elleni kerete: Casillas, Dudek; Marcelo, Albiol, Metzelder, Garay, Arbeloa; Gago, Lass, Guti, Drenthe, Granero, Xabi Alonso, Kaká; Raúl, Benzema és Cristiano Ronaldo.

 

Kimaradt: Van Nistelrooy és Diarra (technikai döntés), Ramos (sérülés) és Pepe (eltiltás).

Link to comment
Share on other sites

Mert sajna nem úgy megy ,hogy azok mennek akit az ember akar hanem akire van vevő.

Na meg Perez megint kezdi a marhaságait. Most akkor hány jó bal szélsőnk is van ? (0)

Ronaldo átmehet bal oldalra de akkor meg ugye a jobbon nem lesz senki.. :S Megint majd a Drenthe - Marcelo páros viccelődik bal oldalt netán valaki kirakunk majd oda és akkor mától te vagy a bal szélső..

Jó persze van még idő 31.-ig de pont az volt a cél július elején,hogy hamar leigazolunk mindenkit ,hogy összeszokjon a csapat mire itt a kezdés.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...