Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nem is idegesítettem fel magamat. Ha jön Perez (99% szerintem), akkor nem kell ezt a szenvedést nézni. Nyugodtan leülhetek a TV elé, abban a tudatban, hogy nem lesz gyenge meccs.

 

Egyébként az egyik jelölt annyira buta, hogy Slaven Bilicet ültetné a kispadra :lol:

Link to comment
Share on other sites

A fixnek tűnő időpont a nagy bejelentésre: május 14. Vagyis ehét csütörtök.

Már alapjában ez az egy dolog segítség lesz a Madridistáknak, hogy bízzanak/bízzunk a szebb és sokkal jobb jövőben.

 

Edzőkérdésben... én jó edzőnek tartom Juandét, viszont be kell látni azt is, hogy nagyobb csapatok ellen elfogy a tudománya. A nagy edző onnan ismerszik meg, hogy fel tudja készíteni a rangadókra is a csapatot mind taktikailag, mind szellemileg, mind erőnlétileg. Nos ez Ramosnál nem így jött le.

 

Ezért tartom sokkal jobb megoldásnak Mourinhot például. Rajta kívül talán csak két ember van akit jobban szeretnék a Madrid padján látni:

 

az "A" jelölt lehetetlen: Del Bosque

a "B" jelölt pedig szóba sem került, pedig lejár a szerződése a Chelsea-nél év végén. Hiddink.

 

 

Wenger a hajlamait a fiatalok iránt nálunk nem élhetné ki, ezen felül NEM SIKERES EDZŐ. Be kell látni.

Ancelotti... so-so.

Más pedig nincs a piacon aki szóba jöhetne.

 

 

A szép futballról pedig annyit: nem tud a csapat úgymond "csúnyán" játszani, ha tele van olyan játékosokkal akik világszínvonalon tolják a bugit. Kaká, Cé, Maicon, Cesc, Ibra, Alonso. Velük nem lehet sárdagasztást játszani.

Sokan ezt róják fel Mourinhonak. A szép játék hiányát. Hát kérem. Olyan kerettel lehetetlen...

 

 

Viszont mentálisan talán a legnagyobb, a csapat erőnléti helyzete óriási emelkedésnek indulna, taktikailag nagyon képzett. Az már csak hab a tortán, hogy odamondja a bíróknak és az ellenfélnek azt, amit Schuster vagy Juande nem.

 

Én szeretném őt a padon látni.

 

Jövőre pedig így nézhetne ki a csapat hogy a FÖLDÖN MARADJUNK:

 

-------------------------------Casillas-----------------------------

--------------------Garay----------------Pepe--------------------

Ramos------------------------------------------------------Clichy

--------------------Lass------------------Alonso------------------

Cé-----------------------------Guti(?)---------------------Robben

--------------------------------Higuain-----------------------------

 

Elnök: Perez

Edző: José Mourinho

 

Clichy a hírek szerint 17 milla.

Cé árát az Isten tudja.

Alonso 20.

 

Padra fontos lenne egy rutinos védő, én Carvalhot hoznám. ;)

 

Ez baromira nem nagy költekezés, mégis minőségi, posztra igazolt sztárok érkeznének.

 

 

Következő nyár után pedig:

 

 

--------------------------------Casillas-------------------------------

----------------------Ramos------------Pepe------------------------

Maicon----------------------------------------------------------Clichy

-----------------------Lass--------------Alonso----------------------

Cé-----------------------------Kaká--------------------Robben(Ribery)

----------------------------------Ibra---------------------------------

 

 

Bár amilyen hírek érkeztek, hogy már most megegyezés van Maicon és Kaká ügyében is... hát ki tudja.

Augusztus 31 23-59-ig kiderül.

:)

Link to comment
Share on other sites

Annyit azért hozzátennék, hogy Hiddink már volt itt, de nem túl meggyőző teljesítménye volt a csapatnak.

 

Guus Hiddink (1998-99)

Nemzetiség: holland

Sikerei: Világkupa gy

Link to comment
Share on other sites

Hiddink azért tud egy s mást erről a sportágról. Nem lehet minden évben nyerni, való igaz mikor itt volt nem szerepelt a legjobban a csapat de az egy dolog.

10 év alatt ő is sokat fejlődött, meg lehet nézni a válogatottjaival milyen eredményeket és milyen játékot ért el. A semmiből gyakorlatilag.

 

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

 

Nagy nap ez a mai.

Amit hónapok óta sugalltak, többször tényként közölte az ma délben hivatalos is lett. Florentino Perez megpályázza a Real Madrid elnöki posztját 2009-ben.

Pár kiragadott szösszenet a beszédéből amelyet nem mellesleg állva tapsolt meg 300 hazai és nemzetközi riporter, sportújságíró:

 

"Visszatérek, mert az a klubot, amelyet a világ legjobb csapatának minősítettek, három éven át alkalmatlan vezetés irányított. A Madridnak példát kéne mutatnia, mégis egy olyan szomorú időszakot éltünk át, amelyet minél előbb le kell győznünk. A december 7-i közgyűlés után a klub megítélése megváltozott, ezért határoztam úgy, hogy sürgősségi szándékkal újra megpályázom az elnöki pozíciót, és felépítek egy olyan szervezeti egységet, amely védett minden felelőtlen tevékenységgel szemben"

 

"Még nagyobb lelkesedéssel érkezem, mint 2000-ben, több erőt és szenvedélyt érzek magamban. Néhány napon belül, amikor hivatalosan is beidézik a választásokat több részlet is kiderül projektemmel és pályázatommal kapcsolatban"

 

Tehát konkrét tervekről, projektekről még nem beszélt, de sokak számára teljesen nyílvánvaló: a hibáiból tanuló Perez ismét világsztárokkal fogja megtűzdelni a csapatot, figyelve a stabilitásra is.

 

 

"A Real Madridban a világ legjobb játékosainak kell játszania, a galaktikus szót viszont sosem használtam. Cristiano Ronaldo a világ egyik legjobb játékosa" – fogalmazott Pérez, majd Kakával kapcsolatban megjegyezte, hogy "Adriano Galliani a személyes jó barátom, sokszor szoktunk beszélgetni a futballról is... amíg be nem idézik a választásokat, ennél többet nem tudok mondani"

 

EZ azért sokat sejtető :D

 

Ami pedig a Madridisták adrenalinszintjét az egekbe röpíti ezelőtt a hihetetlenül izgalmasnak ígérkező nyár előtt...:

 

"A mi feladatunk, hogy a Real Madridot visszakormányozzuk oda, ahova való: a világ tetejére. Egy év alatt akarunk behozni három évet, talán sikerülhet. Már a következő szezontól a három trófeát tűzzik ki magunk elé. Nem ijeszt el a Barcelona nagyszerű szezonja, épp ellenkezőleg: motivál."

 

 

"Befejezésül szeretném hálámat kifejezni minden madridistának, akik ezekben az időkben is szeretetet tanúsítottak irántam. A családom támogatásával fogok szembenézni ezzel az óriási kihívással, hogy a Madrid ezúttal a XXI. Század legjobb csapata legyen. Annyit elárulhatok, hogy csodás projektünk van, ha a pártolók úgy akarják, megvalósítjuk."

 

 

ADELANTE PRESI!!!!!

HALA MADRID!!!!

 

www.florentinoperez2009.es

Link to comment
Share on other sites

Én is örülök, hogy indulni fog. Kell egy normális vezetőség, hogy legyen játék is. Minden ott fönn kezdődik.

 

Végre lesz értelme figyelni a híreket :) Calderon ígéretei közül azt hiszem, csak Robben jött. Pérez szerintem csak olyat ígér, amit teljesíteni is fog. Viszont ő nem adja alább egy Aranylabdánál (vagy egy aranylaszti szintűnél).

Link to comment
Share on other sites

Hát én nem kedvelem Perezt mert hülye szegény..

KELLENEK A SZTÁROK ez tény és ezt jól is csinálja csak egyet felejt el,hogy középpályás és védő is kellene aki nem akkor sztár és nem hozza a lovét a mezeladásokban reklámszerződéseknél ,de annál fontosabb a csapat egység miatt.

Szóval NEM CSAK SZTÁROK kellenek azért.

Ezeket a dolgokat meg csak azért mondta,hogy mindenki rajongjon érte és megválasszák...

Ezért dobálózik a nevekkel is…Marketing….

 

Link to comment
Share on other sites

Gabi:

 

Oké, elfogadom hogy nem szereted Perezt.

Jöjjön vissza Calderon? Vagy az a másik két jelölt egyike legyen? UGYANAZT csinálnák, mint Calderon. Jó volt? Hát nekem nem tetszett...

Védő meg középpályás? Maicon, Clichy, Alonso, Fabregas... ők csatárok? Nem védekeznek? Pff...

Mégis megütik azt a bizonyos szintet, amit Heinze, Torres meg Javi Garcia meg ilyen Drenthe meg faubert egyáltalán nem. Ha nem perez akkor ki???

 

Ez az ember kiállt és összesz*rta h*ggyozta magát a 12 országból összesereglett riporterek hada. Ez a kiállás, ez a profizmus, ez Florentino Perez.

 

Lehet köpködni rá, ahogy ábel is teszi, csak a tényeket, adatok, számokat ne vitassuk el.

Ez az ember 2000-es megérkezésekor szembetalálta magát egy olyan klubon belüli gazdasági válsággal és olyan hiánnyal, ami azelőtt soha nem volt. Megérkezett és vele együtt Figo is. 2 év alatt 600 milliós (nem tudom fel fogjátok-e ezt a számot) bevételt könyvelt el.

 

Kápísi?!

 

Volt szép játék Figoval, Zidane-nal Maccával, Ronaldoval és a többiekkel? volt vagy volt? Mit vitatunk kérem? MIT???

 

Mutassatok egy embert aki nem hibázott. Mert Perez is hús-vér ember, eladta Makelelét, hiba volt... oké. Bele is bukott ebbe a hibájába, mert nem jött helyére méltó emberke.

 

Csak tudjátok mi a különbség a nagy és a még nagyobb között? Hogy a "még nagyobb" tanul a hibáiból. És a nyilatkozata alapján ez jött le.

 

"Szóval NEM CSAK SZTÁROK kellenek azért."

Igen. Sajnos a jelenlegi Madrid NEM SZTÁROKBÓL áll. Akkor miről beszélünk? Egy dolgos, hajtós brigád, de úgy hajtós és úgy dolgos, hogy középpályán olyan súlytalanok hogy még a pablo garcia-gravesen szuperkettős óta nem voltunk ilyenek. Megmutatkozott ez a BL-ben elég rendesen.....

 

Xabi Alonso egy klasszis játékos, sztár? Hát megítélés kérdése. Cé? Nincs jobbszélsőnk, aki ezt nem látja az vagy vak vagy buta.

Kaká? Van irányítónk? Érjük be a vérszegény Sneijder, Fanderfárttal? Egy REAL MADRID?????

 

Van épkézláb csatárunk? Igazoljunk tehetséget??? Jó igazoljunk. Majd 5 év múlva lehet hogy lesz belőle valaki.

 

 

Nagy gondok vannak néhányotok fejében és ezt abszolút nem bántásnak szánom és messze nem személyeskedésnek, csak ha valaki a Real Madridnak szurkol, akkor azért szerintem az nyílvánvaló kell hogy legyen számára, hogy ennek a csapatnak a közönséget ki kell szolgálnia, látványos támadójátékkal. És emelett NYERNI kell, nemzetközi szinten ERŐS csapatot kell kiállítani. Ha nem sztárok és nem nagy nevek érkeznek a csapatba, akkor könyörgöm: mégis kitől várjátok a szép játékot? Nevenincs, noname emberektől, Hát... akkor várjátok még egy ideig.

 

 

 

A különbséget egy példával érzékeltetném...... Calderón-éra alatt és -ha most bárki más lenne az elnök mint Perez..- ilyen nevek merültek(nek) fel a REAL MADRIDDAL kapcsolatban:

 

-Faubert (sajnos nem csak felmerült, itt is van)

-Yattara (a TRABZONSPOR világhírű támadója.....)

-Valencia (vmi angol kisközépcsapat szélsője...)

-Zamora (szintén)

-Lavezzi (Napoli... ígéretes, de ha nagyon nagy játékos lenne már rég nem ott tolná.)

 

ezt tegyétek mérlegre azokkal a nevekkel szemben akiket akkor hallotok amikor a -remélhetőleg- jövő évi elnökünk ül odafenn...

 

-Kaká

-Cé

-Ibrahimovic

-Maicon

-Alonso

-Fabregas

 

 

Aztán lehet gondolkodni, hogy melyik "csoportból" állhat össze egy ismételten világverő REAL MADRID.

 

Köszi hogy elolvastad.

Link to comment
Share on other sites

Hát volt szép játék csak egy idő után már nem jöttek az eredmények 2002után amikor akkora barmok voltak,hogy elküldték Vicente del Bosquet:S

Nem is mondtam,hogy nem volt eredményes ,de csak egy ideig.

 

Ebből Maicon, Clichy, Alonso, Fabregas

 

Fabregas szinte tuti nem fog nálunk játszani már kapásból Perez ide vagy oda.

Persze a mostani Madrid egy szar jelentsük ki ,de nem az a megoldás,hogy megint szétvásároljuk magunkat és attól jönni fognak az eredmények fél év alatt ? Mert ha nem akkor az edzőt megint elküldik mert ez a helyzet manapság vagy csodát teszel vagy mehetsz és ez nem vezet sehova.

Sztároknak is össze kell szokni akármekkora sztárok szóval jó csapat nem lesz sztárokból se pár hét alatt.

Nem kell Calderon csak azt akartam mondani,hogy Perez nem az Isten.

Perezzel én úgy vagyok,hogy jól jön a nagy befolyása és sok játékost megszerezhetünk lehet egy jó csapat is akár csak ez a minden évben hozzunk egy sztárt mindenévben akciója se tetszett annak idején.

Owen,Beckham stb… akik nem váltak be igazán.

 

Link to comment
Share on other sites

Van igazság abban amit mondasz, az a tény akkor is vitán felül áll hogy csak ő képes arra hogy a Madridot innen visszavigye a helyére.

Ehhez pedig nem jó játékosok kellenek és jó edző, hanem a legjobbak.

 

Az a kemény, hogy indulását bejelentette, két napra rá a Marca címlapja:

g0516.jpg

 

A neveket akikben kételkedsz.. hát. Gondolom kételkedtél Figonál, Zidane-nál is. Az elnökök 99%-ának valóban elérhetetlennek számítanak. Pereznél ilyen nincs.

 

 

 

"A mi határainkat a ti álmaitok jelentik, melyek viszont határtalanok!" - Florentino Perez

Link to comment
Share on other sites

Én személy szerint örülök, hogy visszajön, így már szinte tényleg régi lesz a BL, és nem az angol csapatok csatáiról fog szólni, mivel a BL-nek nem ez a lényege, az angol csapatok játszanak a saját bajnokságukban.

 

Viszont ha mondjuk, a Real a Milan példáját követi, hogy "nyugdíjasakkal" akar kupákat nyerni, akkor nagy hibát követ el.Persze kellenek "öreg", tapasztalt játékoso, de túlzásba se szabad vinni, de azt hiszem bízhattok Perez profizmusában.

 

ui.:Nem szeretnék azzal találkozni, hogy "te meg menjél vissza a muff topicba", mert azt hiszem semmi bántót nem mondtam. Van itt egy-két ember akikkel szivesen beszélek erről a témáról! :happy:

Link to comment
Share on other sites

30 év alatti minden játékos, akivel szóba hozták eddig. Szóval nincs gond. Jelenleg a Real kerete a 2. legfiatalabb Európában, az Arsenal után.

Kaká leigazolása valami óriási lenne, mennék is a boltba a Kaká mezért! :) Végre lenne egy igazi világklasszis. Ha tényleg jön, akkor mellé jó lenne még Ribéry és a támadó kp-k sora be is zárulhatna szerintem. 2, aki a posztján elit B)

Amit Kaká apja nyilatkozott, az szerintem is csak egy terelés. Ha befejeződnek a bajnokságok és Pérez megnyeri a választást..... beindulnak a rohamok :) Lesz értelme olvasni a Goal.com-ot szerintem.

Link to comment
Share on other sites

"nem szeretnék azzal találkozni, hogy "te meg menjél vissza a muff topicba", mert azt hiszem semmi bántót nem mondtam."

 

Nem is neked írta :)

 

3-4 éve nem röpködnek ilyen nevek az újságokban a Madriddal kapcsolatban mint most, hogy "Mr. Galactico" -ahogy az angol újságok hívják- bejelentette indulását a választásokon.

Nagy nyár lesz ez. Nagyon nagy.

Link to comment
Share on other sites

most nem veszekedés miatt írok belőle félre ne értse senki, tőlem vitázhatunk nem zavar, de ne vegyétek kötözködésnek

 

azért mégis, most arról beszélünk, hogy van egy üzletember aki indul a RM elnöki választásán; a programmjában lesarkítva az van, hogy felvesz nagyjából 400 millió eurót a gazdasági válság közepén, hogy abból sztár/nem sztár futballistákat vegyen.

Ebben hol a profizmus? Mitől vagytok annyira oda? (már aki) Őszintén szólva ezt AKÁRKI megtudja, Figo és Zidane a legjobb futballista volt akkor ez tény, dehát könyörgöm ez az ember rekord összegeteket fizetett! Úgy nagy dolog BL-t nyerni...

Lehet támogatni meg mittudomén, de ez az ember bankoknál kilincsel, hogy aztán mehessen a Unitedhez, Milanhoz, Chelseahez tovább kilincselni hogy az összekéregetett pénzt elköltse. Mit imádtok ezen?

 

A United mostani BL-döntőre készülő, világkupa, PL, ligakupa győztes kerete összesen nem volt több 160 millió eurónál. Az pont kétszer annyi mint amennyiért Perez akarja Ronaldot.

 

Talán idén volt először szimpatikus a RM játékja, pont azért mert nem volt esélyük, még sem adták fel, rekordot döntöttek és kihajtották magukat. Erre ti, és a többi madridista meg fújol meg követelődzik egész idényben, ami eléggé szánalomra méltő és persze szégyenteljes is

Link to comment
Share on other sites

Pérez nem kilincsel. Az RM bevételei még mindig hatalmasak. Szó sincs 400 millióról, Ronaldoért is emlékeim szerint max 60 körül adna. Nem buta ő.

2000-ben gazdaságilag nem volt toppon a klub, ő pedig elkezdte szórni a pénzt.... mi lett a vége? Tele lett pénzzel az RM. Okos Ő, tudja, mit kell tenni.

Link to comment
Share on other sites

Creoque:Tudom, hogy nem nekem irta, de inkább megelőztem a bajt, mert senkivel sincs kedvem vitatkozni értelmetlen dolgokról.

Igaz amit mondassz abel, de a Realnak most nincs több éve arra, hogy fiatalokat neveljen ki, először kell egy stabil kezdő csapat ami köré majd belehet építeni a tehetséges fiatalokat.

Azt hiszem Perez anno azon bukott el, hogy nem foglalkozott a fiatalokkal, és inkább sztárokat vett.(Ha tévedek javítsatok ki, mert akkoriban nem igazán foglalkoztam ezzel a témával.)

Link to comment
Share on other sites

Inkább az volt a gond, hogy kezdtek kiöregedni Zidane és társai, hátul pedig nem minőségi játékosok voltak. Pavon a legjobb példa erre.

Ez a két dolog indította el szerintem a lavinát.

Link to comment
Share on other sites

Felborult a Zidanes y Pavónes elv, azzal hogy Figo, Zidane, Ronaldo, Carlos mind túl voltak a pályájuk csúcsán 2005-2006-ban már. Hátul pedig Pavón, Mejia meg Raul Bravo próbált alkotni valamit. Közben meg eladta Makelelét ugye.

 

 

"programmjában lesarkítva az van, hogy felvesz nagyjából 400 millió eurót a gazdasági válság közepén, hogy abból sztár/nem sztár futballistákat vegyen.

Ebben hol a profizmus? Mitől vagytok annyira oda? (már aki) Őszintén szólva ezt AKÁRKI megtudja"

 

Attól vagyunk oda, hogy pénz kell ahhoz hogy minőségi, Madrid-szintet elérő játékosok érkezzenek. Hiába tetszik neked az idei Real Madrid játéka, ez egy nulla, egy semmi, egy trágya. Még az az Arsenal is szebben játszik ahol az átlagéletkor 20 év. Olyan emberekkel van TELE a keret, akiknek köze nem kéne hogy legyen a Real Madridhoz.

 

Egy Solari vagy McManaman ebben a csapatban maga lenne az ISTEN, akkoriban amikor itt voltak pedig a PADRÓL SEGÍTHETTÉK MAXIMUM a társakat! Ez az orbitális nagy különbség.

 

Hát hol van tőlük KIÁLLÁSBAN, PROFIZMUSBAN, JÁTÉKTUDÁSBAN egy Van der Vaart, Sneijder, Gago??? Hol?

 

Csoda hogy fanyalgunk ábel? Nem ehhez vagyunk hozzászokva na. Nem tudom hányszor kellene ezt leírni.

 

És azt sem tudom miért mindig az jön fel, hogy csapatépítés.

Hát könyörgöm! Lehet csapatot építeni ebből a társaságból is. Lehet. Csak nem olyat ami üti a MU-t, Intert, Poolt, Barcelonát. Ez a rohadt nagy bibi.

Ehhez kellene olyan kaliberű játékosok vagy olyanok akik legalább megközelítik azt a szintet amit a századeleji MADRID leművelt. Ehhez pedig pénz kell, Calderón is megtehette volna? Miért nem tette? Miért csak ígérgetett? Volt szép játék? Dehogy volt!

 

 

Ha pedig bárki meg tudja csinálni azt amit ő, akkor tessék. Miért nem látunk még egy olyan projektet amire az újságírók úgy nyálaznák a jelölt bréjét mint most Perezét?

 

Azért mert más ketagória Onieva és más Florentino Perez.

És ezt csak a vak nem látja. Illetve aki nem akarja.

 

Link to comment
Share on other sites

2001-2006-ig kb. a Unitednak nem ment úgy mint vártuk volna; a vezetőség elkezdett nagyobb neveket hozni (nem volt bevásárlás de azért mégis..); majd szépen mentek is, jött Nistelrooy, aki most már valamilyne szinten a legendák közé tartozik, de Fergie is belátta, hogy a rá felépített játék kevés -pl. a madrid ellen is, ha vki emlékszik- megvettük még vN távozása előtt Ronaldot, később Rooneyt, PArkot, maradt Scholes, Giggs, Fletcher, O'Shea akikre sokan azt mondják, hogy "nem Manchester kaliber" de

1, azok

2, ha nem azok lennének akkor is szükség van rájuk, mert ilyen jó kiegészítő emberekre mindig szükség van

jött Evra az olasz harmadosztályból meg Vidic Oroszországból.

és végül EZ lett a világverő csapat.

 

ennek amúgy nem ebben a topicban a helye:D, de ezzel csak azt akartam mondani, hogy bármennyire is szarnak tűnik a mostani MAdrid, ha a bajnokságban 17-et nyernek sorba, és az utolsó előtti fordulóban dől el a bajnoki cím, akkor azzal a csapattal közel sem akkora gond van, hogy ennyi sztárt kelljen hozni.

nyugodtan lehet beépíteni, és fiatalokat is felhozni (ahogy Casillas is mondta)

 

Pereznek egyszer bejött ez tény; ha megint megpróbálja bele fog bukni. A többi csapat már nem engedi, hogy egy másik így föléjük nőjön, a Chelseanek sem jött össze, a Citynek sem. Sosem lesz olyan középpálya hogy Fabregas, Alonso, Kaka, Ronaldo; mert ha megveszik Ronaldot, a United megvezsi Kakát, ha megveszik Alonsot vagy Fabregast akkor megveszik Ribéryt, ütik egymást az igazolások; de ha nem is így lenne, Kaka Ronaldo és Fabregas "nem férnek el egymás ellen", pl. Ronaldo is nem csak egy szélső ahogy írjátok, rohadt nagy terület kell neki, akkor ahogy ha nem játszik általában ketten is vannak a helyén.

Azt kell végiggondolni hogy kire van égető szükség, és első sorban most egy jó edzőre, és innentől kell elkezdeni gondolkozni, de persze megint nem ez történik

Link to comment
Share on other sites

Egy Solari vagy McManaman ebben a csapatban maga lenne az ISTEN, akkoriban amikor itt voltak pedig a PADRÓL SEGÍTHETTÉK MAXIMUM a társakat! Ez az orbitális nagy különbség.

 

Hát hol van tőlük KIÁLLÁSBAN, PROFIZMUSBAN, JÁTÉKTUDÁSBAN egy Van der Vaart, Sneijder, Gago??? Hol?

 

Ebben van valami azért. Viszont játék tudásban Sneijdert megvédeném mert ő tud is mikor idekerült ezt be is bizonyította csak a sérülések stb...idén egyáltalán nem találja a formáját :(

Ami nem mentség ,de benne több van mint amit mutat. Gago és VdV is középszerű játékosok ez tény. VdV is hiába volt jó a német bajnokságban azért a spanyol erősebb és és mást stílust képvisel.

Link to comment
Share on other sites

A Calderón-éra utolsó szerencsétlenje is távozott a Real Madridtól: Mijatovic.

 

Mint játékos nagyon szerettem, de azt amit szerettem gyorsan feledtette az idétlen költekezésével és a nevenincs, nulla játékosok leigazolásával. Nem sportvezetőnek való. Viszlát.

Link to comment
Share on other sites

4 cumi zsinórban.

 

 

Söprés.

 

 

Egy ilyen kezdő kiállítható a mostani Real Madrid szégyenteljes keretéből:

 

Dudek

Torres-Viccelder-Heinze-Drenthe

Hávidzsí-Vaart

Fóber-Raul-Üntibünti-Marcelo

 

 

Csodacsapat, gálacsapat.

 

Bár szerintem inkább bicskanyitogató a 20. század futballklubjánál.

 

 

 

Vuelve Perez, vuelve fútbol.

Nuestro envidia es nuestro Orgullo!

 

FUTBALLT A BERNABEUBA!

Link to comment
Share on other sites

Azért a kiesés még erős túlzással is marhaság. Mivel idén ilyen pocsék játékkal is csak másodikak lettünk torony magasan.

Szóval kiesés marhaság ismét mondom.

A hír inkább pletyka de elképzelhető,hogy megvesszük már mindenkit szóbahoztak a Madriddal hát nyáron kiderül.

Link to comment
Share on other sites

ha jövőre így folytatják ki is esnek:)

állítólag megvennék David Villa-t, igaz ez?

remélem csak kacsa...

 

Ez még kommentre sem méltó :)

 

 

Eduardo Garcia visszavonta jelölését, ha valami nagy dolog nem történik, akkor június elsején Florentino Perez megkezdi 3. mandátumát a Real Madrid élén, vetélytárs híján.

Nagyon jó hírek, annál több idő van építeni a jövő évi csapatot. Remek remek remek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...