Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guti simán megvan olyan érték, mint Raúl. De nem kezdem el itt leírni az erősségeit, mert jön valaki és vitába száll.

A Marca ma arról számolt be, hogy az Atlético Higuaínt és Gagót is kinézte magának, valószínűleg azonban reális esélyük csak utóbbi megszerzésére lehet. Higuaín ugyanis Huntelaar távozásával még fontosabbá válhat, így a piros-fehérek inkább Gagóra fókuszálhatnak jobb eséllyel.

Majd pont nekik adná el Perez őket! :lol:

 

Ma egyébként a Toronto ellen játszunk 01:30-tól. Szóval aki kíváncsi egy esetleges Xabi Alonso - Kaká bemutatkozó mérkőzésre, az nézze meg! ;)

Link to comment
Share on other sites

A Real Madrid várható kezdőcsapata: Casillas; Miguel Torres, Pepe, Albiol, Arbeloa; Lass, Granero, Kaká; Cristiano, Raúl és Benzema.

 

------------Casillas------------

MTorres-Pepe-Albiol-Arbeloa

--------------Lass--------------

CRonaldo---Kaka-----Granero

-------Raul-------Benzema----

 

Jó kis meccs lessz, csak bírjam kivárni :D

Kiváncsi vagyok mit tud Arbeloa bal oldalon. Raúl helyett meg kezdhetne Xabi :)

 

Link to comment
Share on other sites

Xabi csatárnak? vicces lenne ő inkáb egy biztos középpályás labdaszerző stb...

 

Ki az aki betenné Xabit csatárnak?:D

 

Erre gondoltam:

 

------------Casillas-------------

MTorres-Pepe-Albiol-Arbeloa

----------Lass---Xabi-----------

CRonaldo---Kaka-----Granero

-----------Benzema------------

 

De lehet kisebb csapatok ellen elég 1 vkp is.

Link to comment
Share on other sites

Gondolom visszább gondolja Ő is :P

Nem csak a Realosok, sokan mások is. Csak mivel ő nem nyom 77 biciklit percenként, ezért a divatdrukkerek szemét eléggé tudja szúrni.

 

Vaart el fog igazolni szerintem. Nem véletlenül nincs soha a keretben. Sajnos Sneijder marad... :(

Link to comment
Share on other sites

A Real Madrid meggyőző játékkal 5-1-es győzelmet aratott Torontóban, Raúl (2), Cristiano Ronaldo, Benzema illetve Robben góljai jóvoltából. A találkozóról a mai nap folyamán természetesen részletes beszámoló lesz olvasható.

 

Jó meccs volt, bár az ellenfél nemvolt túl acélos :)

Benzema 1 gól 3 gólpassz :D Akik nagyon jók voltak még az Lass, Negredo, Ronaldo. Negredo-t szerintem nem szabadna eladni.

Kaká nagyon akar, majd belejön. Xabi-nak meg volt 1-2 nagy passza de látszik h most jött.

Gago meg Higuaín nem játszott, padon sem láttam őket... :mellow:

Link to comment
Share on other sites

És akkor az a bizonyos részletes beszámoló :) :

Kaká és Xabi Alonso bemutatkozott, C. Ronaldo gólt lőtt a Realban

 

A Real Madrid felkészülési mérkőzésen ma hajnalban Torontóban 5–1-re győzött az FC Toronto ellen. Az új igazolások közül Cristiano Ronaldo és Karim Benzema is betalált, míg a brazil Kaká és a spanyol Xabi Alonso ezen a mérkőzésen mutatkozott be új csapatában. Közben az As című lap közölte, hogy a francia Franck Ribéry 2010-től a Real Madridban folytatja pályafutását.

 

d0007A2609f4922c351d0.jpg

 

Az Észak-Amerikában túrázó Real Madrid első tengerentúli meccsén a Toronto ellen már a 13. percben vezetést szerzett, méghozzá a királyi gárda színeiben először pályára lépő brazil Kaká aktív közreműködésének köszönhetően.

 

A Milantól igazolt támadó lövése egy védőről megpattanva Raúl elé került, a csapatkapitány pedig 12 méterről a kapuba lőtt.

 

Hat perccel később már 2–0-ra, a 26. percben pedig 3–0-ra vezetett a spanyol gárda. Előbb a portugál Cristiano Ronaldo váltotta gólra a francia Karim Benzema labdáját, majd szögletet követően ismét Raúl volt eredményes, ezúttal fejjel.

 

A Real-parádé a második félidőben egy Benzema- és egy Arjen Robben-góllal vált teljessé.

 

Az új fiúk különösen jól muzsikáltak ezen a meccsen a Real Madridban. A 65. percben Benzema egy másik nyári szerzemény, Álvaro Negredo passzából szerzett gólt, majd négy perccel a meccs vége előtt a francia csatár előkészítőként is jeleskedett, hiszen ő hozta helyzetbe a holland Arjen Robbent, aki megszerezte a spanyol gárda ötödik gólját.

 

A spanyol gálaelőadást egyedül a torontói Gala gólja törte meg a 75. percben, de ez aligha zavarta a Real Madrid játékosait, akik 5–1-es győzelemmel kezdték amerikai túrájukat. Legközelebb vasárnap a DC United ellen lépnek pályára.

 

Gólszerzők: Gala (75.), ill. Raúl (13., 26.), C. Ronaldo (19.), Benzema (65.), Robben (86.)

Még egy hír a Real-al kapcsolatban:

Az As szerint Florentino Pérez mindenben megegyezett Franck Ribéry ügynökével, így a francia játékos jövő nyáron ötéves szerződést ír alá a Real Madridhoz. Az egyetlen akadályt így már csak a Bayern München jelentheti, de egy év múlva már valószínűleg a bajorok sem ragaszkodnak annyira Ribéryhez, mivel szerződése 2011-ben lejár, így akkor ingyen távozhatna tőlük. A hírek szerint a Real 25 millió eurót ajánl jövőre a Bayernnek.
Link to comment
Share on other sites

--> darkvegetto

huh vmelyik oldalon lehet nem is itt csak félre írtam ha így volt akk sorry:D amúgy szerintem:

 

------------------------------------- Casillas------------------------------------

Ramos -------------- Metzelder --------------Arbeola ------------- Albiol v fordítva

----------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------Xabi Alonso----------Kaká ----------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------|| ------------------||-----------------------------

------------------------------- v -------------------v--------------------------

------------C.Ronaldo -------------------------------------Robben -----------------

-----------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------- Benzema,Híguain --------Raul----------------------------------

sztem így pazar lenne

eu a felállás jobb lenne szerintem nem tudom ki lenne jó még a kezdőbe

talán egy robben - kaká helycsere ebben a pozícióban és robben helyett GUTI talán...:D

Link to comment
Share on other sites

Pepe hol marad? :) Azt láthattuk, hogy Xabi nem védekező kp. Mellé Lass mindenképp kell. Robben nagyot játszott. Megérdemli, hogy maradjon. Az a gól engem rendesen meglepett :D

Egy kis észrevétel: Robben már nem csak a vonal mellett futkosott, kicsit beljebb húzta Pellegrini. Lehet, hogy így átvált a 4231-re és a három támadó kp. CR, Kaká és Robben lesz. A csatársorban remélem Benzema, jelenleg a legjobb csatárunk.

 

Szombaton a Sociedad ellen játszik a csapat.

Link to comment
Share on other sites

Hát Xabi oda egyedül nagyon kevés volt. Lass nagyon hiányzott :) Robben tényleg jó volt, szerintem a meccs embere, örülök hogy marad. Sneijder ismét hozta a bűn rossz formáját. CR Kaká Robben tkp brutál lenne, remélhetőleg Pellegrini átfog váltani 4231-re :D

 

Várom a szombatot :)

Link to comment
Share on other sites

Ez csak egy elképzelés volt :) azért szerintem Pellegrini nem fogja Raul-t a kispadra rakni legalábbis remélem sajna a meccset nem láttam :( nem baj mindjárt itt a BL igaz nem idevág de azért gondolom ti is szorítatok a lokinak (am én nem lokis vagyok xD , de magyar csapat...)

 

 

Jah ezt kihagytam láttam valamelyik nap egy interview-et amiben Iker nyilatkozott hogy véget ért egy rémálom mikor megtudta hogy Samuel Eto'o eligazolt az Interbe. Mondták neki de viszont jön helyette egy Zlatan Ibrahimovic aki nevét csak félve mondták ki :D erre Iker azt mondta hogy nem fél Ibrától ;)

Link to comment
Share on other sites

Nagy szerencséje volt Kakának :D De miért egyből rendőröket hív? Én beszálltam volna egy taxiba xD

 

 

Nem akar visszalépni a Real hollandja

 

Biztosan nem tér vissza korábbi sikerei helyszínére Rafael van der Vaart, a Real Madrid holland futballistája. A spanyol fővárosból elvágyódó középpályás ugyanis visszautasította nevelőklubja, az Ajax megkeresését. A válogatott játékos ettől függetlenül mindenképp távozik a királyi gárdától.

 

Az már napokkal, sőt, hetekkel ezelőtt kiderült, hogy a Real holland különítményének szinte összes tagja elhagyja majd Madridot. Egyelőre azonban csak találgatni lehet, hogy ki és hova követi majd a Milanhoz igazolt Klaas-Jan Huntelaart.

 

Rafael van der Vaart a múlt hét folyamán úgy nyilatkozott, semmi esélye, hogy maradjon, hiszen Manuel Pellegrini vezetőedző csak a kispadon szorítana neki helyet. Nos, az egyik fő érdeklődőt azonnal kikosarazta a válogatott játékos.

 

„Martin Jol már megkeresett, de nem szeretnék visszatérni az Ajaxhoz. A legerősebb bajnokságok egyikében szeretnék játszani" - nyilatkozta a 26 éves futballista, aki a Hamburgnál már dolgozott együtt az előbb említett szakemberrel.

 

Van der Vaart az amszterdami piros-fehéreknél nevelkedett, ahol 2000 és 2005 között 117 mérkőzésen lépett pályára a nagycsapatban és összesen 52-szer vette be az ellenfelek hálóját.

 

Link to comment
Share on other sites

Valahogy illik ez a videó Ronaldohoz xD

 

 

Vége Ribéry átigazolási kálváriájának!

Franck Ribéry soha nem mondta, hogy a Realba igazolna

 

 

Nincs több pletyka, nincs több értesülés, megkeresés, ajánlat; Franck Ribéry az idei nyáron nem vált csapatot, marad a Bayern Münchennél. Ezt maga a középpályás jelentette ki a francia televízióban, ahol elárulta, mely egyesületek keresték meg az utóbbi két hónapban. Kiderült, messze nem csak a Real Madrid egyszemélyes ostromáról volt szó. A bajorok legnagyobb ásza hangsúlyozta, soha nem mondta, hogy a királyi gárdához akarna távozni.

 

Végül a Bayern-vezetők akarata érvényesült Ribéry ügyében, akik olyannyira ragaszkodtak játékosukhoz, hogy semmilyen ajánlat láttán nem lágyult meg a szívük. Uli Hoeness még azt sem rejtette véka alá, hogy 80 millió eurós összeget is visszadobtak, az pedig már lényegesen több, mint amennyiért Kaká érkezett Madridba.

 

„Én nem állíthatom meg a csapatokat abban, hogy megkeressenek engem és most nem csak a Real Madridra gondolok” – nyilatkozta a francia nemzeti televíziónak a szélső.

 

„Többek között próbálkozott a Barcelona, a Manchester United és a Chelsea. Annyit tudok ezeknek a kluboknak mondani, hogy még mindig a Bayern München játékosa vagyok. Nem igazolok sehova. A főnökeim mindenáron meg akarnak tartani!"

 

Ez pontot tesz a legaktívabban érdeklődő Real Madrid reményeinek végére, a Milánóban (Kaká) és Manchesterben (Cristiano Ronaldo) sikerrel járó Florentino Pérez Münchenben kudarcot vallott. Legalábbis, ami a nyarat illeti.

 

„Soha nem mondtam, hogy a Real Madridba akarok szerződni. Ha el akartam volna menni, annak megfelelően nyilatkoztam volna. Ami a legjobban bánt, hogy soha nem mondtam semmit! – panaszkodott a média által naponta a címlapokra helyezett Ribéry.

Link to comment
Share on other sites

Ezt szerintem csak azért nyilatkozta, mert belátta hogy a Bayern nem fogja elengedni és próbálta a szurkolók bizalmát visszanyerni. Nehezen tudom elképzelni hogy nem akar a példaképével (Zidane) együtt dolgozni. Szóval akárkivel merek fogadni hogy a sok kérő közül a Madrid lesz a befutó, meg akkor is ha a Chelsea rájuk ígér. Lehet hogy nem idén, de jövőre biztos.

Link to comment
Share on other sites

Jövőre a keretben lesz. Idén már se pénz (mondjuk ebben nem vagyok teljesen biztos), se hely nincs. Így is nem akar lelépni senki. Jövőre már biztos szerintem. A háttérben akár le lehet zsírozva az üzlet.

Link to comment
Share on other sites

Ha már a hülye kérdéseknél tartunk! Én úgy tudtam hogy a szuperkupát a bajnok és a kupagyőztes játssza. Ha idény közben elég jól figyeltem akkor a bajnokságot és a kupát is a Barca nyerte. Na és akkor most jön a hülye kérdés: Mi értelme van ennek a két meccsnek???

Link to comment
Share on other sites

Aggódnak a gyengélkedő C. Ronaldo miatt

 

Ronaldo egyelőre nem találja helyét a Realban

 

Megjelentek az első kritikus hangok a nyáron rekordösszegért a Real Madridba szerződő Cristiano Ronaldóval szemben. A Sport a királyi gárdán belüli forrásokra hivatkozva azt írja, egyre inkább aggasztja a klubot és a vezetőedzőt, Manuel Pellegrinit a portugál világsztár előszezonban nyújtott halvány produkciója.

 

Azt a laikusok is észrevehették, hogy amióta július huszadikán a Shamrock Rovers ellen bemutatkozott új egyesületében Ronaldo, bizony nem körülötte forog a világ.

 

Csapata azóta öt felkészülési mérkőzést játszott, de igazán kiemelkedő teljesítményt nem nyújtott a szélső. A Toronto illetve a Liga de Quito ellen ugyan szerzett egy-egy találatot, ám ennél sokkal többet nem tudott felmutatni.

 

A két másik kora nyári szerzemény közül Karim Benzema már három gólnál jár, míg Kaká legutóbb a Borussia Dortmund ellen talált be.

 

A Sport szerint a gyengélkedés hátterében az áll, hogy Pellegrini képtelen megtalálni azt a pozíciót, ahol Ronaldo ki tudná használni kivételes képességeit. A lap hozzáteszi, a chilei szakember kénytelen lehet Raúl kitenni a kezdőből, mivel a portugál éppen a klub ikonjának helyén érzi magát legjobban.

 

Mindenesetre az előszezon végén korai következtetéseket levonni, és lehet, Cristiano Ronaldo a bajnoki rajtra tartogatja legjobbját.

 

Én biztos nem tenném be Raúl helyére, a szurkolók balhéznának az tuti legalábbis az igazi madridiak....

Link to comment
Share on other sites

A lap hozzáteszi, a chilei szakember kénytelen lehet Raúl kitenni a kezdőből, mivel a portugál éppen a klub ikonjának helyén érzi magát legjobban.

Arra a posztra nem véletlenül Kaká pályázik? CR9 inkább kötetlenül játszhat. A kritikák alaptalanok, nem lehet elvárni senkitől, hogy az angol bajnokságból átjön a spanyolba és egyből világklasszis szinten játszik, ráadásul az előszezonban. Új környezet, új társak, új játékstílus, új edző. Ezek nagyon fontos tényezők. Ha december-január fele sem lesz elfogadható teljesítmény egyik játékos részéről sem, akkor lehet panaszkodni.

 

Raúl pedig végre padozni fog. Nincs mese, a támadósorban többet tud hozzátenni Robben, Kaká, Granero, CR9 és Benzema is. Csereként még ér valamit, de kezdőként rajta akadnak el a támadások - ha Sneijder a pályán van, akkor rajta. :)

 

Real Madrid stars Lassana Diarra, Mahamadou Diarra and Karim Benzema will begin day-time fasting today as part of the Islamic holy month of Ramadan, AS reports.

Csodálatos. Benzema beilleszkedése ezzel is megnehezítve.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...