Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

Riberyt és Ronaldot egyszerre szeretné szerződtetni Perez, ez a legfrissebb hír.

 

Ezzel egyetemben Van Nistelrooy kivételével az ÖSSZES holland játékos távozhat a klubtól. Drenthe, van der Vaart, Sneijder, Huntelaar és Robben!

 

Drenthe kivételével mindegyikük 20 millió euró fölött eladható! Robben lehet hogy 40-ért is. Ez azért nem rossz, sőt..!

 

 

A hírek alapján Perez a Valenciából Raul Albiolt igazolná le legszivesebben, ezzel a csere középhátvéd poszt meg is lenne oldva. Nem rossz játékos, sőt a kezdőben is helye lehetne ha nemn előznék meg olyanok mint Pepe, Garay vagy éppen Sergio Ramos. Titkon remélem, hogy Maicon még összejön most nyáron és akkor Ramos takarodhatna be az igazi helyére, Pepe mellé.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hát a hollandok távozásának nem igazán örülnék :(

Raul Albiol -nak örülnék viszont szerintem valaki kellene még a bal oldalra is hátvédnek..Marcelo jójó de nem az igazi azért. Heinze meg remélem megy a fenébe mert béna és kész. Volt pár jó meccse Ramos alatt de ennyi.

 

Ezt hallottátok :

A Real Madrid alelnöke a Cadena Cope-ban elmondta, hogy a Calderón által hangoztatott szerződés Cristiano ügyében létezik. A Real Madrid 75 millió eurót fizet a játékosért vagy 30 millió euró büntetést. Florentino újratárgyalja a szerződést, de Kaká után várhatóan Cristiano lesz a második igazolás (Tele5)

/madridista/

 

:( <_<

Link to comment
Share on other sites

Na ez a kőbunkó Vidic be ne tegye a lábát a Bernabeuba! Hülye favágó, semmi extra. Ramos és Pepe oda-vissza verik.

 

Valdano nagyon akarja Clichyt, ami szerintem is egy jó döntés. Kérdés, hogy Perez foglalkozik -e vele.... nagyon remélem, hogy igen. Szerintem Robben is maradhatna. Csak ő a szélsőnk, nem biztos, hogy elég szélsőt tudunk venni. Én például Cazorlat megvenném. Cserének minőségi lenne szerintem.

 

Kaká bejelentésére szerintem hétfőig várhatunk, de remélem, hogy megtörténik hétfőn. Nem lenne jó, ha sok idő menne el Kakával.

Link to comment
Share on other sites

Most megint megy az osztás. Minek?

 

Neki ez a véleménye.

 

 

Egyébként az enyém meg az, hogy én sem szeretném Vidicet a Madridban látni. Angliában sztárvédő, olaszban is kiváló lenne, de ugyanúgy mint Samuel, eleinte Cannavaro vagy éppen Woodgate Spanyolországban a tudásának 50%-át nem tudná hozni. Más a futball. Teljesen más.

 

Nincs rá szükség, sokkal beljebb vagyunk egy Raul Albiollal vagy egy Carvalhoval mint Vidic-csel.

Link to comment
Share on other sites

Woodgate azért alig játszott. Többet volt sérült, mint a pályán. Nem is tudta igazán megmutatni, mit tud.

 

David Silva és David Villa ügyét nehezíti, hogy Florentino Perez előbbiért legfeljebb 20, utóbbiért pedig 25 millió eurót fizetne, míg a Valencia 33, illetve 45 milliót vár. Florentino Perez az árak csökkentése érdekében a Javi Garcia, Parejo, Granero, Negredo négyesből több játékost is bevenne az üzletbe.

Parejo azért maradhatna még. Én látok benne még valamit. Egyébként +5 millióért elengedné a Valencia őket, szerintem. Kell nekik nagyon a pénz, nem tehetik meg, hogy csak úgy elutasítsanak egy ilyen ajánlatot.

Link to comment
Share on other sites

Amennyiben nincs ugyanolyan kaliberű alternatívája azért akkor ne féltsük Perezt. Vagy lealkudja vagy kifizeti.

Kaká egyébként már szignózza a Real Madrid mezét és Robinho szerint is Madridba költözik... :)

 

 

Ronaldo ügyét Perez a következő héten megy újratárgyalni a MU-val, legalábbis ilyen hírek -vagy pletykák?- keltek napvilágra. Ha pedig Angliában lesz, akár le is zárhatja az Alonso-transzfert.

 

A brazil Globo Esporte megerősítette, hogy a Real Madrid csapatorvosa, Juan Carlos Hernandéz Recifébe érkezett.

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

fichado.jpg
1244494023.jpg

KAKÁ es MADRIDISTA, es FICHADO


A találgatásoknak vége, a Milan eddigi játékosa, a brazil Ricardo Izecson dos Santos Leite ettől a naptól a Real Madrid játékosa. A Real Madrid 64,5 millió eurót fizet az AC Milan csapatának és 2,7 millió eurót a Santosnak, így Kaká átigazolási díja összesen 67,2 millió euró volt. Kaká szerződése 6 évre szól, évi 9 millió eurós fizetés mellett.



Itt a helyed Kaká, COMIENZA LA SEGUNDA ERA "GALACTICA"!



A hírt egyébként nem sokkal éjfél előtt Florentino Perez az Onda Ceroban részletezte, majd közölte hogy mind a klubbal, mind pedig a játékossal a megállapodása teljes. Továbbá elárulta, hogy ugyanúgy mint Kaká esetében, hasonlóképp fog eljárni Cristiano Ronaldoval és klubjával is és minden követ meg fog mozgatni azért, hogy még idén nyáron ő is habfehérbe öltözzön!
Link to comment
Share on other sites

g0609.jpg

 

 

A mai Marca már nem is kakával foglalkozik, igaz ők egy hete már megírták hogy le van igazolva... :D

 

 

Állítólag amíg kakával volt mindenki elfoglalva, addig Pardeza úr teljes megállapodást ért el DAVID VILLA ügyében és a spanyol válogatott csatára is habfehérbe öltözik nyáron! Az átigazolást akár már a héten bejelenthetik!

 

 

 

 

 

 

Perez.

Link to comment
Share on other sites

Joan Laporta: "Ekkora összeget kifizetni már túlzás. Ez egy megfelelő pillanat, hogy szemléltessük: a piaci viszonyok eltérő szinteken vannak. Ez az összeg nem felel meg a valós piaci értékeknek és túl veszélyes, mert könnyen elpusztíthatja a piacot."

 

Florentino Perez válasza Joan Laportának: "Ez a projekt, amelyen dolgozunk, száz éve megfelelően alkalmazható a Real Madridnál. A klub ezeknek a befektetéseknek köszönhetően minden más együttesnél nagyobb bevételekkel rendelkezik."

 

 

Hááááááhááá :lol: :lol:

Senor Catalan jobban tette volna ha csendben marad. Calderónnak be lehetett szólogatni....... :)

Link to comment
Share on other sites

Ennyit ér egy összeszedett, jó vezetőség. Amíg Kaká ügye folyt, addig Pardeza Villaval foglalkozott. Nem lenne meglepetés, ha pár nap múlva az ő átigazolása is hivatalos lenne.

Mellékesen megjegyzem, hogy, ha igazak a hírek, köszönhetjük ezt Robinhonak is. Állítólag elmondta Kakának, hogy Madrid csodálatos, stb. :)

 

Most úgy gondolom, hogy Xabi Alonsot nem lehet megszerezni. Amit kérnek érte, az egyáltalán nem éri meg. Inkább akkor a védelembe kellene igazolni, pl. Clichy, Albiol.

Link to comment
Share on other sites

halad a Real:)

villa, , albiol, silva. Sajna a valencia igy szétesik, nem lesz jó csatár de muszáj elengedni pénzügyi okok miatt.

a Barca jövőre is bajnok lesz szerintem, de már nem lesz akkora nagy különbség két csapat között.

talán újra az a régi jó Real lesz ebből:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

A Valencia nem biztos hogy rosszul jár. Ráadásul Silvát meg akarják tartani. Lehet h Villához cserealap lesz a 15-re saccolt Negredo. Aki azért nem kevés gólt termet a harmatos Almeriában.

 

Amúgy David barátunk most pöccentett egy mesterhármast.

Link to comment
Share on other sites

Gondolom arra értette, hogy profit alapján a Real Madrid szinte minden évben a világ futballklubjai fölé nő. Még a szerencsétlen Calderón alatt is így volt.

 

Hiába ad ki a Madrid 65 milliót Kakára vagy teszem azt 90-et CéRonaldora. A szerződésük ideje alatt ezt az összeget 5, 6, 7, 10-szeresen hozzák vissza.

 

Figyelemreméltó mondat: "Zidane 73 millió euróba került, mindazonáltal ő volt a legolcsóbb játékos."

Ez mindent elmond.

Link to comment
Share on other sites

igen ez igaz, csak az utóbbi években sajnos/nem sajnos épp hogy bent volt a legtöbbet kereső klubbok nagyon szűk körébe

 

ha vissza is hozza a pénzét, akkor is ki a zseni: Ancelotti és Ferguson akik felfedezték és megvették anno 15-20 milliókért és 5-6-7 év alatt kipréseltek belőlük mindent, hogy aztán továbbadják a vételáruk 5-6-szorosáért, vagy Perez aki megveszi őket és (sikeresen) lehúzza aztán róluk a maradék bőrt is?:))

szerintem egyértelmű...

Link to comment
Share on other sites

Azért ne fényezd ennyire őket :D Vannak ott is nagyon elrontott igazolások (lásd legutóbb Berbatov...). Akkoriban nem kellettek a fiatalok, itt volt Figo, Zidane és Ronaldo, akik akkor a legjobbak voltak vitathatatlanul. Nem kellett senkinek sem egy jónak tűnő, de nem biztos, hogy beváló játékos. Aztán kiöregedtek, nem volt utódjuk (mondjuk szerintem még mindig nincs a világon) és ezzel összedőlt a csapat is.

A számok viszont Pérezt igazolják. ;)

Link to comment
Share on other sites

igen ez igaz, csak az utóbbi években sajnos/nem sajnos épp hogy bent volt a legtöbbet kereső klubbok nagyon szűk körébe

 

ha vissza is hozza a pénzét, akkor is ki a zseni: Ancelotti és Ferguson akik felfedezték és megvették anno 15-20 milliókért és 5-6-7 év alatt kipréseltek belőlük mindent, hogy aztán továbbadják a vételáruk 5-6-szorosáért, vagy Perez aki megveszi őket és (sikeresen) lehúzza aztán róluk a maradék bőrt is?:))

szerintem egyértelmű...

 

A kiemelt részt nem nagyon értem.

 

 

Ha vissza is hozza a pénzt ki a zseni? Maga nemében az is zseni aki felfedezi a tehetséget, maga nemében Perez is óriási zseni.

Hisz tudja hogy a Real Madrid nevével minden eladható. A Kaká, Cé mez meg még jobban. Éppen ezért óriási üzlet ezeknek a játékosoknak a leigazolása. A média rárepül mint gyöngytyúk a takonyra, róluk és a Madridról szólnak a hírek, az egész világ odafigyel. ---> az emberek mint a mérgezett egerek rohannak beszerezni a mezt, a bögrét, a Madridos tangát. Iszonyat bevételekről van szó. Perez ehhez nagyon ért és hiába jön itt bárki hogy ki ér meg mennyit... Végülis mindig a Real Madridnak volt igaza, hisz nem hogy csődbe nem ment az óriási kiadások után, épp ellenkezőleg. A világ fölé nőtt.

 

 

Mit vitatunk? A számok magukért beszélnek.

Link to comment
Share on other sites

Az hogy egy beszűkült nézet, "realmadridszindróma"

A Manchester United volt az aki először foglalkozott azzal, hogy a fiatal tehetségeket felkarolta, és eladás helyett megtartotta őket, és kupákat nyertek. Ők voltak azok akik először betörtek az ázsiai piacra.

A Real Madrid már évtizedek óta kész játékosokat vesz meg, és abból épít egy biztos tőkét, és egy jó csapatot, ha nem jön össze nagy hiteleket vesznek fel, de az abból megvett játékosok pár év alatt visszahozzák a rájuk felvett hitelt/rájuk költött pénzt. A fedezet és a "biztosítás" köszönhető a RM több évtizedig visszanyúló franchisenak (ami a Barcára is igaz!), a Unitednél ez pedig a lassan 20 éve tartó egyeduralkodásának köszönhető.

Már ne is haragudj Creoque de ezt te úgy mondod, mintha Perez találta volna ki, miközben ez az üzlet már akkor is megvolt mikor még Perez meg sem született! Az előző 20 évben a Real csak a PErez-éra alatt volt a legtöbbet kereső klub! Nem tudom honnan szeded azt hogya világ fölé nőtt meg hasonló túlzásokat, egy ideig ők vezették a bevételi listát, máskor meg lecsúsztak, ennyi. Minden klubbal ez történik... A Real Madrid is csak egy klub, más üzleti stratégia, más elképzelések, de ettől még ugyanolyan klub marad mint a Barcelona a Manchester, vagy épp a Haladás. Tökmindegy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ők voltak azok akik először betörtek az ázsiai piacra.

... miközben ez az üzlet már akkor is megvolt mikor még Perez meg sem született! Az előző 20 évben a Real csak a PErez-éra alatt volt a legtöbbet kereső klub! Nem tudom honnan szeded azt hogy a világ fölé nőtt meg hasonló túlzásokat, egy ideig ők vezették a bevételi listát, máskor meg lecsúsztak, ennyi. Minden klubbal ez történik...

 

Azt az üzleti modellt, amit napjainkban a Real Madrid és általában az európai top csapatok alkalmaznak, azt a MU alkalmazta először. Sőt a madridi vezetők le is nyilatkozták abban az időben, hogy elsődleges céljuk a vörösök stratégiájának másolása. Rögtön meg is szerezték Beckhamet, míg a Chelsea a korábbi ügyvezetőjüket csábította magához.

Link to comment
Share on other sites

kár ezen vitatkozni

a realnak már több mint 50 éve ez a stratégiája.akkor is az volt h leigazolták a legjobbakat, csakhogy két nevet említsek Puskás és Di Stefano.nincs ezzel semmi baj,ez a világ rendje akinek van pénze elkölti, akinek meg nincs az meg elad

Link to comment
Share on other sites

A tényekkel, statokkal nem kell -mert hülyeség- vitába szállni. A Madrid jelenleg a legnagyobb költségvetésű klub, a legnagyobb profitot termelő klub, a Real Madridnak van a legnagyobb tévés szerződése. Több mint KÉTSZER annyit raknak zsebre szezononként mint a MU.

 

És hogy ez nem pár éve van így az is biztos. :)

Valóban a MU üzleti stratégiája volt a példa némely vonatkozásban, viszont föléjük nőtt a Madrid? Igen. Valamit akkor ezek szerint MÉG JOBBAN csinálnak. Úgy, hogy a BL-ben mostanában sajnos megrekedtünk a nyolcaddöntőben. Nem voltak igazán nagy bevételeik a játékosok után, mert őszintén... ki kíváncsi arra hogy van der vaart vagy sneijder hogy mos fogat? Azzal viszont fogkefék millióit leeht eladni, ha Zidane mos fogat. Szintén kíváncsiak Cére, Kakára stbre az emberek. Ebben az évben még nagyobb bevételek vannak kilátásban.

 

 

"Már ne is haragudj Creoque de ezt te úgy mondod, mintha Perez találta volna ki" NEm, férle értesz.

 

Perez nem talált ki semmit! "Csupán" tökéletesen használja ki a Real Madrid nevét. Ami ha hiszed ha nem még most is szebben cseng, mint bármi más. Ezzel el lehet adni bármit, amire ráírják és ezt Perez nagyon jól tudja.

Mint a MU, a Madrid ismét Kínában és Amerikában fog gálameccsezni, mert eurótízmilliós bevételeket érhet el pár nap alatt! Akinek meg van hozzá a neve miért ne tenné? Perez kihasználja a Madrid nevét? igen. Jól teszi? Naná!

 

 

Badarság elvitatni az érdemeit, holott ezt teszed.

Hiszen azt mondod nem csinál semmi különlegeset! Ja? Hát akkor alapból mégiscsak a Real Madrid neve az, ami minden mástól megkülönbözteti és csak úgy "magától" van év végén eurószázmilliós haszna a klubnak.

 

 

Szíve joga mindenkinek véleményt formálni róla. Sokakból az irigység beszél -akik még mindig nem fogják fel hogy tudta leszerződtetni Kakát-, sokakból a tudatlanság -csak ők minek szólnak bele teljes meggyőződéssel..?!-, sokak pedig elismerik az érdemeit, a vezetői képességeit ennek az építési vállalkozónak. Akinek valszeg több esze van mint mindannyiunknak összeadva, hisz nem örökölte az egyik legnagyobb építőipari vállalat, az ACS vezérigazgatói posztját, valahogy elevickélt odáig. És ennek az embernek vannak vitatva az érdemei. :) Megmosolyogtató.

Link to comment
Share on other sites

látom nem érted, van aki írta a BL topikba, hogy nem lehet veled vitatkozni, mert nem ismered el a másik igazát, csak teljesen belelovalod magad a sajátodba:)

 

Perez egy sikeres üzletember, egy kíválló üzletember, aki jól irányította a RM és sok év után tényleg a legmagasabbra emelte, de aztán hibázott, ami bárkivel előfordulhat. Ez tény. Miért vitatkozna ezen bárki amikor tényleg így van...

Most visszatért sokat ígért, valamenniyt teljesített, valamit nem; Manchester szurkolóként is kíváncsian várom mi fog történni (főleg egy ilyen nagy beruházás esetén, a gazdasági válság közepén); majd kiderül...

Tisztázzunk valamit, a Spanyol rendszerben a csapatuk egyénileg adják el a tévés jogaikat, míg Angliában ez nem így van, itt a Premie rLeague foglalkozik ezzel. Itt a közönség bevétel és közvetlenül utána a franchiseal kapcsoaltos bevételek vannak.

Én sosem vitattam el Perez érdemeit, tényleg nagyon okosan csinálja amit csinál, és valószínűleg ebben ő is a legjobb, hiszen (ahogy buba is mondta előttem) a Chelsea megpróbálta lemásolni, de nem jöttbe, MCityvel dettó...

 

Engem két dolog zavar: az egyik az AHOGY teszi ezeket az üzleteket, vagyis mindent megmozgat mindent felforgat, ígérget, mint eg ypolitikus, a legellenszenvesebb dolgokat is megteszi hogy véghez vigye amit megígért ami persze eg yMadrid szurkolónak nagyon szimpatikus lehet, de nekem mint Manchester szurkolónak, vagy épp egy Roma vagy akármilyen szurkolónak nyilvánvalóan rohadt ellenszenves. Ezt meg kell érteni, és e lkell fogadni, ez így volt és így isd lesz. a Másik dolog egy személyes dolog; az ahogy beszélsz Perezről, elhiheted, hogy amekkora zseni Perez, van akkora David Gill, és Ferguson is, hiszen ahogy Perez megmozgatta az állóvizet anno a Madridba (tehát végülis "győztes" csapatot csinált egy nagy csapatból) úgy az előbb említettek egy kis semmilyen csapatból egy teljesen új üzleti struktúrával ugyanolyan nagy csapatot csináltak mint a Liverpool, a Barcelona vagy a Madrid. és ez komolyabb dolog. Jogtalanul használod az ehhez hasonló kifezeséket, hogy a "világ fölé nőtt" vagy a "legnagyobb profitot termelő klub" mert ez pénzügyi szempontból 2008 óta; sikerek szempontjából 2003 óta már csak múlt idő!

 

egy érdekes lista arról, hogy melyik a legértékesebb klub a világon:

 

http://www.football-industry.com/tag/valuable

 

én ezt tanulom és ezzel is foglalkozom, kár ezen vitatkozni, hidd el; ha te mondjuk pék lennél én sem szólnék bele hogy kell kenyeret sütni, mert nyilvánvalóan jobban tudod

Módosította Gabi89
Direkt link tilos.
Link to comment
Share on other sites

A Manchester United hivatalos oldalán közölte, hogy 80 millió Fontos ajánlatot kapott a Real Madridtól Cristiano Ronaldóért. Miután a játékos jelezte távozási szándékát, engedélyezték a tárgyalásokat a portugál zseni és a királyiak között. A végső döntés várhatóan június 30-ig megszületik.

 

 

Még jön Villa (remélem), aztán jó lenne egy picit a védelemre is ráállni, pláne a szélekre!

Link to comment
Share on other sites

abel: én elismerem mások igazát, ha az nem ellenkezik az én saját kis meggyőződésemmel!

Isten ments hogy "szakmai" kérdésekben oktassalak. Távol álljon tőlem.

Csupán pár dolgot leírtam, ami nyílván az én véleményemet tükrözi. Nem fellengzős duma az, hogy a világ fölé nőtt, hisz valóban fölé nőtt. 4 éve folyamatosan a legnagyobb bevételeket könyveli el a klub. Idén nem a barcelona nőtt a világ fölé? De. Ki kérdőjelezi meg?

Na.

Én azt sem mondtam hogy más sportvezető nem zseni. Én csak Perezről beszéltem.

 

A tévés jogokról: oké. Akkor az angol rendszer a gáz. Ez még nem változtat azon, hogy kétszer akkora a bevétele a Madridnak ebből a forrásból.

 

am. az angol rendszer több dologban is gáz. Pl. adótörvények, amelyek miatt spanyolban többet tudnak adni egy játékos zsebébe.

 

 

 

A mai hírekhez: mit mondjak? Már lassan örülni sem merek... de azért most egy kicsit megteszem :D 11 napja iktatták be, a világ top 5 spílere közül 2-t már most leigazolt. Beteg.

És ne ámítsuk magunkat. Ha a Madrid leigazol vkit -főleg ezzel a vezetőséggel-, akkor mérlegelik mind a válságot, mind a kiadási oldalt, mind a bevételi oldalt.

 

 

Szvsz mind a 3 fél így jár a legjobban. A Madrid kap egy hiányposztra egy Aranylabdás világsztárt, aki ráadásul még szemtelenül fiatal is.... a MU egy jó vaskos csekket, amiből aztán megvehetik RIberyt (örülnék neki nagyon ha így lenne!), ROnaldo pedig "megkapja" az álmát. A Madrid fehér mezét húzhatja majd fel.

 

Állítólag egyes egyedül Ronaldoval kell már csak megegyezni Pereznek.

 

 

 

 

szerk.: Megköttetett!

A spanyol Razón rádió értesülései szerint Cristiano Ronaldo hatéves szerződést köt új klubjával, a Real Madriddal, s évi 9,5 millió eurót fog keresni.

 

 

és talán érdekesség, de C. Ronaldo a marketingjogok "csupán" 40%-át tarthatja meg.

 

 

+

A L Equipe szerint Ribery döntött: a Chelsea, a Barcelona és a Manchester helyett a Real Madridba igazol. "Nincs veszélye annak, hogy a játékos más csapatot választ. Ha végül elhagyja a Bayernt, akkor Madridba igazol, ez nem kérdés" - nyilatkozta a francia lapnak egy Perezhez közel álló forrás.

Link to comment
Share on other sites

furcsálnám hogy ha Perez beáldoz majdnem 185 millió eurót Villára, Ronaldora és Kakára akkor megveszi melléjük Riberyt is, ha 5-6 embert szeretne igazolni nyáron 250 millióból, és védőket is akkor nem nagyon férne bele ebbe a keretbe, bár a 92 millió euró után már valóban bármi megtörténhet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...