Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elnézést a dupla postért, de beírom az értékelésemet, amit a Madridista.hu-ra írtam.

 

Olyan boldog voltam, amikor Marcelo gólt lőtt! Egyik gólnál sem örültem annyira! Megkedveltem a brazilt! :)

 

Casillas - 8: Volt egy elég fura hibája, de semmi több.

Sergio Ramos - 8: Viszonylag jól játszott, párszor viszont túljártak az eszén.

Pepe - 8: Jól védekezett, támadásokban néha benne volt.

Cannavaro - 8: Feladatát megfelelően ellátta, nem is kell tőle több.

Heinze - 7: Jól védekezik, de nem éppen a labdakezeléséről híres....

Lass - 10: Tanári! Nem ismer elveszett labdát, csak jó véleményem van róla!

Gago - 9: Jól védekezett, voltak nagyon szép labdái.

Marcelo - 8: Végre lehetőséget kapott, többször átverte a védőjét, gólt lőtt.

Higuaín - 9: Gólpasszokat adott, de néha elég önző volt. Biztos nem akart lemaradni a góllövőlistán.

Raúl - 7: Hozta a szokásost és még egy kicsivel többet.

Huntelaar - 7: Gólt lőtt, sokat küzdött.

 

Miguel Torres - 7: Ugyan az, mint Heinzevel.

Parejo - ×: Nem kapott elég időt, hogy jó véleményem legyen róla.

Javi Garcia - 6: Nah ő az, akinek nem sok helye van a csapatban! Nem tud labdát kezelni és védekezése is közelít a nulla felé.

Link to comment
Share on other sites

A héten feltöltöm a meccsünket, plusz a Barca-Espanyol 1-2-t is :)

 

 

A Pool ellen is oylan játék kell, mint tegnap az első félidőben. Meg Ramostól, Lasstól és Gagotól akkora munka és olyan labdák mint tegnap és akkor nem is kell megrendezni a visszavágót :)

Kiváncsi vagyok gerrard játszik-e és ha igen mennyire képes visszailleszkedni 1 hónap kihagyás után...

 

Nyerni kell és nem gólt kapni.

Link to comment
Share on other sites

pool ellen sima lesz ;)

 

16 játékosától megválhat a Real Madrid

 

A spanyol Sport c. napilap értesülései szerint még Raúl is átadólistára kerül, ha Florentino Perez visszakerül az elnöki székbe.

 

A korábbi elnök, aki „galaktikus” csapatot csinált a Real Madridból, mindössze öt játékost tart érinthetetlennek a jelenlegi keretből: Iker Casillas, Sergio Ramos, Pepe, Lassana Diarra és Ruud Van Nistelrooy. A többi összes játékos távozhat, amennyiben megfelelő ajánlat érkezik értük. Perez elnök a régi módszer szerint újfent világsztárok leigazolásában gondolkodik, az érkező oldalon Cristiano Ronaldo és Kaka lennének a húzónevek...

 

vicc..

Link to comment
Share on other sites

Kiröhögik, pedig nem hülyeség amit elképzel.

 

Az a hülyeség és túlzó -de mit várjunk egy katalán laptól...-, hogy 16 játékos mehetne jó pénzért akármerre.

Sok név van, akik nem illenek a Real Madridba kezdve a két holland """irányítótól""" egészen Heinzéig vagy Savioláig.

De vannak olyanok is, akiket vétek lenne eladni és ez nyílvánvaló. Marcelo egyre jobb és jobb lesz, Gago úgyszint. Robben az egyik legkiválóbb balszélső a világon... stb.

Az alapelgondolás nem rossz. De ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy pl. Cannavaro visszavonul, Heinze padra kerül, aztán ő is lassan visszavonulót fúj... És a kiöregedő játékosok helyére világsztárokat vagy NAGYON JÓ fiatalokat beépíteni. Raúl az tuti hogy innen megy nyugdíjba. Kacsa hogy átadólistára tenné akár. Melyik majom írhatta ezt?

 

 

Szeriontem az egész tisztogatást Sneijderrel és fanderfárttal kell kezdeni. EZ az alfája az egésznek.

Link to comment
Share on other sites

Sneijder azért elég jól teljesített mindig is csak ez az év a sérelűséei miatt nem jött neki össze. VdV tényleg mehetne mert nem sokat mutatott és szerintem nem is fekszik neki a spanyol foci.

Raúl -t meg sose adja el a Real akárki is az elnők ebben biztos vagyok.

Cannavaro a Napoliba megy a nyáron ha a Real nem hosszabít vele. (Szeretne maradni amúgy)

Helyette Albiol jöhet.

Albiol, a Valencia védője iránt bejelentkezett az Atletico Madrid, a Liverpool és immáron a Real Madrid is. A spanyol védőt a nehéz helyzetben lévő Valencia akár 10 millió euróért is elengedné, a Királyi gárda vezetősége pedig szívesen szerződtetné, amennyiben a nyáron Cannavaro távozik.

 

Link to comment
Share on other sites

Holnap este 2009. 02. 25.-én a földbe tiporjuk a(z) Liverpool-t. ==> ezután megnyerjünk a BL trófeát

és mi leszünk " Róma császára ".

 

HALA MADRID!!!!!!

 

Casillas and Szalai 4ever!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Felraktam a Betis-meccset ha gondolod.

 

A ma esti BL-ről meg annyit, amennyi az aláírásomban van.

 

Nincs világklasszis: irányítónk (középső támadó középpályásunk, jobb szélsőnk és világsztár csatárunk).

Azok a dolgok, amik a Real Madridot verhetetlenné, világhírűvé és rettegetté tették. Innentől kezdve miről beszélünk?

Link to comment
Share on other sites

Nyáron tényleg kelleni fog a CR, Kaká, Benzema pack. Ez már nem lehet igaz. Ha továbbjutunk, ha nem. Robben nem tud mit tenni, amíg minden védő őt fogja. Kell egy társa akivel cserélgetnek. Balhátvéd is kellene. Heinze nem tud a fontos meccseken összpontosítani. Mintha el lennénk átkozva a BL-ben. Ennek ellenére ez az eredmény nem szégyen. A nagy Intert tavaly az első meccsen pl. elpicsázta ez a Pool, az előtt a Barcat, az előtt a Milant....

 

Bernabeuban meg kell nyerni a BL-t. Muszály lesz.

Link to comment
Share on other sites

Ronaldo maradjon csak ott ahol van nem kell ő nekünk.

Tény,hogy Robban "mellé" kell valaki. Támadó meg minek így is van 6. Oké Saviola szinte biztos elmegy ,de Nistelrooy felépül akkor ott van Hunti aki egyre jobb meg Hiquain aki szintén jó és akkor még Raúlról nem is beszéltünk aki még mindig eltud dönteni meccseket.

Egy írányitó középpályás kellene aki szervezi a játékot na meg egy balhátvéd Heinze helyett Evra -t szívesen látnám :)

 

Link to comment
Share on other sites

Nah ez a 7 pont nem is észvesztő. Hátra van még majdnem a fele a bajnokságnak, fáradnak a Barcasok és lazán belefuthatnak egy vereségbe ;) Ma nem hiszem, mert az ATMA tipikus vesztes csapat.... :unsure:

 

http://transfermarkt.de/de/news/25959/reals-rekordstuermer-raul-plant-abschied-fuer-2011.html

 

Ti mit gondoltok erről?

Link to comment
Share on other sites

Nah, remélem folytatódik a mélyrepülésük és mi hozzuk a folyamatos 3 pontokat! :)

 

Makelele 24 millió euróért 2003-ban igazolt a Chelsea csapatához, azóta pedig Gravesen, Pablo Garcia, Diarra, Emerson, Gago, De la Red, Javi Garcia és Lass érkezett a klubhoz, összesen 98 millió euró értékben a védekező középpályás posztra. Úgy tűnik, hogy hat év után sikerült megtalálni Makelele örökösét.

 

Madridista.hu

 

Vicc, hogy talán csak most sikerült megtalálni az utódját :(

Link to comment
Share on other sites

Talán ma este mindenki megértette azt, amit pofázok egy ideje...

Bár ebben sem vagyok biztos.

 

 

Az a Real Madrid, ami a történelme folyamán mindig a látványos, attraktív futballjáról, világsztár támadóiról volt ismert, rúgott gól nélkül, történelme legnagyobb BL-vereségét elkönyvelve, szégyenteljes módon repül ki a BL nyolcaddöntőjéből, ismételten.

 

Aki szerint ez nem szégyen, nem kellenek sztárigazolások, mérkőzéseket eldöntő kulcsfigurák, nem kell Florentino Perez... az nem ismeri a futballt, mint sportágat.

 

Szégyellem magam, ugyanakkor jobban örülök ennek a 4-0-ás kiütésnek, mint egy 2-0-nak, mert így talán NAGYON GYORSAN fejek fognak hullani Madridban. kezdhetik peggya mijatovic nevezetű szerb különítménnyel.

 

Aztán Perez bácsi folytathatja a nagytakarítást nyáron. Kezdve Cannavaroval és Heinzével. Folytatva azzal, hogy a kp 80%-át páros lábbal rúgja kifelé még Madrid városából is, aztán a csatársorban lévő egyéneket pedig vagy nyugdíjazza vagy elküldi...

 

Szégyen. De kedves Madridista barátaim! Mindig előre kell tekinteni és ennél már csak jobb jöhet.... bízzunk a Real Madrid nevéhez hű jövőben! És akkor ismét üvölthetjük a klasszikus mondatot...

!!!SOMOS EL MADRID

LA HISTORIA CONTINÚA!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát az a helyzet hogy teljessen 1et értek Creoque-val! Jó lesz ha jön végre PEREZ, mert akkor talán jönnek a minőségi játékosok is, ami valjuk be nem igazán található a mostani kertebe. Leszámítva Cassilas-t, de egymaga ő se tudja megváltani a világot. A középpályánk botrányos a csatársorról nem is beszélve, ja és az a bizonyos védelem...

 

Remélem minhamarbb viszont látom azt a madridot akibe beleszerettem a 1999–2000-es BL döntőben.

Link to comment
Share on other sites

Nyáron jön Perez, hozza Krisztina Ronaldot és Benzemat.... :) Egyből elfelejtődik ez a meccs, ami gyakorlatilag a játékvezetőnek volt köszönhető <_< 2-0 után már mindegy volt, mert 3-at kellett volna lőni. Juande nem hibás. Nem tehetett arról, hogy a pályán lévők nem futottak. Míg egy passz végment nálunk, addig a kapunkig ért a Pool :o

 

Most rá lehet feküdni a bajnokságra.

Link to comment
Share on other sites

istenem, hogy lehet ilyen szerencsétlen csapatot összevásárolni.minek ennyi kétballábas holland?kb 3 éve egy nagy rakás sz@r a csapat ami a világélvonalt illeti, az h két évig bajnokságot nyertünk azt a barcelona gyengélkedése miatt volt :S sajnos.ebben a keretben két jó játékos van cassilas meg sergio ramos a többi egy kutyaütő

Link to comment
Share on other sites

Nyáron jön Perez, hozza Krisztina Ronaldot és Benzemat.... :) Egyből elfelejtődik ez a meccs, ami gyakorlatilag a játékvezetőnek volt köszönhető <_< 2-0 után már mindegy volt, mert 3-at kellett volna lőni. Juande nem hibás. Nem tehetett arról, hogy a pályán lévők nem futottak. Míg egy passz végment nálunk, addig a kapunkig ért a Pool :o

 

Most rá lehet feküdni a bajnokságra.

Hurrá :(

Benzema jöhet Ronado meg kell a francnak. Tudom,hogy sztárok kellenek,de azért azt se csináljuk megint mint pár éve,hogy csak sztárok voltak és védelem sehol mert ha jól rémlik annak idején arra fáztunk rá.

Perez taktikája se jó ő sztárokat akar vásárolni csak és nem csapatot. Oké,hogy a csapat lehet fos és játszhatunk szarul ha a sztárok villanak nyerünk csak én jó játékot akarok nem szar meccseket és 1-1villanást aztán nyertünk :(

Nem értek egyet,hogy a játékvezetőnek volt köszönhető. Először is nincs HA szóval mi lett volna ha nem szúrja el a játékvezető mert teljesen benne volt az első két gólban ,de lássuk be,hogy mindenképpen elvertek volna minket és mindenképpen elbúcsúztunk volna BL-től bíró ide vagy oda. Ettől független a tegnapi produkciónk szánalmas volt (Casillas kivéve) és változások kellene ez biztos.

 

Link to comment
Share on other sites

Gabi... Florentino Perez 2006-os lemondásakor közölte, azért mond le mert az, amiben hitt megbukott. Elismeri a hibáit, tudja min kellett volna változtatni, azt is tudja hogy fel kell állni az elnöki székből, legyen az, amit a többség akar.

 

Akkor is és azóta is mindenki az egész világon azt kürtöli és üvölti, hogy Perez így meg Perez úgy, miben hibázott stb... szerinted ő ezt nem tudja? Nem fogja fel agyilag?

 

Hozni fogja a sztárokat, a Madrid ismét "sztármágnes" lesz. Erre F. Perez neve a garancia. Maximum majd középpályára és a védelembe is olyan kiegészítőembereket fog vásárolni, akik megütik a SZINTET.

Tudod... van a Real Madrid és a többi klub.

Itt nincs idő kinevelni a klasszisokat! Itt ha valaki 17 évesen az, akkor felismerik és viszik a nagyokhoz. De ez olyan ritka mint a fehér holló. Ezért van kevés Castillás srác a Madrid elsőcsapatában.

Máshol meg pátyolgatják őket, hátha lesz belőlük vki. Ez nem a madridi filozófia és én nem sajnálom, hogy így van!

 

 

Tudod lehet nevelgetni fiatal gyerekeket, meg felvinni a nagyokhoz, akkor ha iszonyatos potenciál van benne és a felnőtt csapat üti-veri a világot és több idő van figyelni a gyerekekre. Jelenleg ez nem így van!

 

Tegnapi meccsről pedig annyit....

"Casillas és tíz műanyag bója."

 

 

Ezt a srácot 500 millió euróért sem szabad eladni. De hála Istennek ezt az egy dolgot ott Madridban is látják.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...