Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

Védelem nagyon gáz :(

Elől még elmegy a helyzet mert most is rúgtunk hármat.

A dicséretet még Higuaín is megérdemli mert az ő gólja után amit távolról bevállalt támadt fel a Madrid. Akkor volt esélyünk abban a 10-15percben nyerni is ha nincs Robben kiállítás szerintem nyerünk is talán,de legalább a döntetlen tuti lett volna.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Barca ellen ennyi édeskevés...... meg fognak szórni minket :( Diarra, Marcelo és Drenthe nélkül a védelem bal oldalára csak Salgado és Chema Antón mehet :( Michel már elég lassú, de legalább küzd. Chema Antón pedig rutintalan és nem lenne szerencsés a Nou Campban debütálni úgy, hogy Messi fog arról az oldalról rohamozni :(

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! láttam ezt a topicot. gondoltam benézek. remélem nem kezd el senki szidni mert előre szolok hgy Barca fan vagyok. de ugy gondolom h mindenkinek lehetnek hullámvölgyei ugy ahogy a Barcanak volt az elozo 2 évben. igy most a realnak. de azért várom nagyon az El Classicót. jó lesz. mindig jó. ;)

Link to comment
Share on other sites

mintha azt olvastam volna a madridistan hogy Drenthe jatszhat szombaton , arra mar felepul. De igy is edes keves lessz a Barca ellen

 

bomba hir (nem tudom igaz e)

 

13:20 - Az AS szerint is menesztették Schustert, szerintük ma 17:00-kor mutatják be Juande Ramost.

 

13:18 - A spanyol lap azt is közli, hogy a Zenit elleni Bajnokok Ligája találkozón már Juande Ramos lesz a blancók kispadján.

 

13:17 - A Marca tényként közli, hogy Bernd Schustert menesztették a Real Madrid edzői posztjáról.

 

hat ez mar varhato volt.... de a Barca ellen bebutalni Juade ramosnak, nem lessz konnyu

 

Link to comment
Share on other sites

Folytatás:

 

13:23 - A Real Madrid hivatalosan nem erősítette meg a híreszteléseket, de nem is cáfolta.

 

13:35 - Hivatalos közlemény: Pedja Mijatovic és Miguel Ángel Arroyo 14:30-kor sajtótájékoztatót tart a Santiago Bernabéu stadion sajtószobájában.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14:40 - HIVATALOS: Bernd Schustert menesztették, a Real Madrid új edzője Juande Ramos.

 

16:20 - Juande Ramos: "Köszönöm a belém vetett bizalmat a klubnak! A Real Madrid számomra maga az álom!" Juande Ramos egyébként év végéig irányítja a csapatot, az illetékesek utána ülnek le tárgyalni az esetleges folytatásról.

 

Sok sikert!Remélem vele elindulunk felfelé!

Link to comment
Share on other sites

ramosnak szerintem a spanyol foci való,nemtom ,hogy mér de az angoloknál nagyon nem ment neki...na majd a reallal megmutathatja :) az el classico-t ne sértődjetek meg de csak nagy csoda árán nyerheti meg a madrid,tavaly mind 2-t megnyertétek és a másodikat 4-1-re szval most visszavágás fűti a bivaly erős barcát...idén nálam a favorit a barca(ha persze tarja a formáját),a bl-ben pedig hát...tudjátok :D

 

 

U.I.:ha csak azt nézzük,hogy capello utolsó évében,hogy állt a tél elején... :)

Link to comment
Share on other sites

Ha képes véghezvinni azt amit a Sevilla -val csinált akkor nyert ügyünk van.Nyilván nem egyik napról a másikra.

Spurs-nél meg nem jöttek az eredmények meg lehet nem feküdt neki az angol foci sem szóval ne az alapján ítélkezz daver88.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a keret elg jo ha mindenki egeszseges lenne, de igy hogy 3 gyereket is fel kell hozni a Castillabol .... nem tudom mit mondjak erre. A fiatalok felhoztalat helyesnek tartom de ne csak akkor mikor mar nincs mas lehetoseg, es ne a Barca ellen :D

 

Névjegy: Juande Ramos

Teljes név: Juan de la Cruz Ramos Cano

Születési hely, idő: Pedro Munoz, Ciudad Real, Spanyolország; 1954. szeptember 25.

Játékoskarrier címszavakban: Elche, Alcoyano, Linares, Eldense, Alicante, Dénia

Edzői pályafutása: Alcoyano (1993-1994),Levante (1994-1995), Logronés (1995-1996), Barcelona B (1996-1997), Lleida (1997-1998), Rayo Vallecano (1998-2001), Real Betis (2001-2004), RCD Espanyol (2004), Málaga (2004-2005), Sevilla (2005-2007), Tottenham Hotspur (2007-2008), Real Madrid (2008-)

Sikerei: Kétszeres UEFA-Kupa-győztes a Sevillával (2006, 2007), Európa Szuperkupa-győztes a Sevillával (2006), Copa del Rey-győztes a Sevillával (2007), Spanyol Szuperkupa-győztes a Sevillával (2007), Spanyol bajnoki harmadik helyezett a Sevillával (2007), Angol Ligakupa-győztes a Tottenhammel (2008), Miguel Munoz-díjas (2007)

Győzelmi statisztika: teljes, 15 éves pályafutását egybevetve, mérkőzéseinek csaknem 42 százalékán győztesen hagyta el a pályát, s 624 mérkőzésen mindössze 192 alkalommal szenvedett vereséget aktuális csapatával.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Amit a Sevilla játszott, az kellene ide is. Gyors, rövid passzos játék, hirtelen váltásokkal és indításokkal. Rijkaard nem rossz edző, de azt el kell ismerni, hogy sehol se lettek volna Ronaldinho nélkül. Akkor nála nem volt jobb, mindenkit kiszolgált és lőtte is a gólokat.

 

Holnap egy ilyen kezdőt várok:

Dudek-Salgado-Metzelder-Ramos-Chema-Javi Garcia-Drenthe-Guti-Robben-Raúl-Saviola

Tartalékolni kell. Ezzel a csapattal egy 4-2-2-2 felállást képzelek el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...