Jump to content
PirateClub.hu

melyik a legjobb sport


Jaffry
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foci mindenekelőtt, mivel rengeteg lehetőség van benne... akár 3-4 ember is játszhatja élvezetesen, nem mint az amerikai focit (most ezzel nem akarom az NFL-t szapulni). Bár lehet hogy csak elfogult vagyok... :D

 

Az amcsifocit is lehet játszani 3-4en, és az is kb. olyan "élvezetes" mint a soccer 3-4en, sőt akár ketten is, mert ugyanúgy lehet passzolgatni, sztem kicsit elfogult vagy, de ez idővel változhat, csak az a kérdés mennyi meccset (mármint amerikai focit) nézel meg :D:D:D

Persze nem akarok senkivel vitába szállni, hogy mi a legjobb, hiszen mindenki a maga ízlésének megfelelő sportot választ ;)

Link to comment
Share on other sites

Én sem szeretnék vitába szállni, csak szeretném kifejteni hogy miért mondtam ezt:

 

NFL-be van cselezés? (testcseleken kívül)

 

Mert a fociban ha 2 ember nyomatja 1más ellen, akkor ott lehet küldeni a cselezést, de NFL-be csak annyi, hogy odapasszolod a lasztit a másiknak(ha 2-en vagytok). De nem akarok vitát nyitni, ízlések és... :rolleyes:

 

u.i.: Nem sok NFL meccset láttam még (4-5), lehet hogy azért gondolom így. De lehet hogy azért, mert nincs hozzá testalkatom(ropi vagyok vazz) :D

 

Ha ezt megnézitek, tudni fogjátok miről beszélek...

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-7618151812377136311&q=futsal

Link to comment
Share on other sites

Skateboard RULEZZZZZ!!!!

 

Szetm!!

Sztem gördeszkázás! sztem!!!!

imádom a sportot és még ŰZÖM IS!!!

kegyetlen nehéz és minden egyes trükkért meg kell szenvedni!!

Meg a trükkök szépsége is!!!!!

az nem semmi!!!!

 

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ha ezt megnézitek, tudni fogjátok miről beszélek...

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-7618151812377136311&q=futsal

 

**** nagy video ez bebizonyítja hogy az átlagemberek is képesek eggyszerübb cselekre,trükkökre......

 

FOOTBALL..........Liverpool

 

http://nikefootball.nike.com/nikefootball/siteshell/index.jsp#,en,0;jogatv,,0,0,0]

itt is vannak kisvideók nézegessétek.....azé tudnak :D:D:D

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás, illetve egyéb sértő kifejezések használata!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Én kézilabdázok 5éve, hetente 3x gyúrok. Deszkáztam is 1 nyáron keresztül csak nem volt kitől tanulni meg elég kevesen voltunk, mivel elég egy nyomorék településen lakok. Miskolcra meg nem volt pofám lemenni full amatőr ként a skateparkba. Focizni is szeretek, de a focisták általába elég sötétek (főleg Magyaro.-on), tisztelett a kivételnek, de tudjátok az erősíti a szabályt. :D Nem hiába csak a focit játszák szinte csak lábbal (respect footbag-esek), minden mást kézzel játszanak. Kedvenc nézett sportom meg a jégkorong.

 

Hajrá Philadelphia Flyers!!!

Link to comment
Share on other sites

Ez sztem 1 tipikus oan kérdés , meik a legYObb sport, h nincs rá nromális magyarázat. Nálam pl a kosárlabda hasít, másnál a foci és másnál a tennis és így tovább. Van akinek meg már az is sport h csatornát váltson a kapcsolóval. Szal helyesebb lenne a topic címe úgy h: kinek melyik a legYObb sport

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...