Jump to content
PirateClub.hu

Kinek ki a kedvenc focistája?


DJ Z-Project
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hát én legjobban Cristiano Ronaldo játékát favorizálom. Rettentő technikás játékos, és meg van benne az ami sokakban nincs: mer cselezni. Igaz lehet néha túlzásba viszi, de ez kell a közönségnek. Ha visszábbvesz egy kicsit az arcából és kevessebbet lázong akkor akár a világ legjobb futbalistája is lehet majd. bár valamilyen szinten őt is meg lehet érteni, mert azért aki sokat cselez az sok rúgást is kap.

Link to comment
Share on other sites

ezt már egy másik topicban se értettem, mit látsz te robinho-ban?? :S:S

ezt én se vágom a mai focihoz egy felépítés azért kell lehet braziliában megélt így de itt europában tuti nem fogja semmire se vinni ilyen vézna testtel... hát a test a test elleni harcban esélye sincs...

Link to comment
Share on other sites

ezt én se vágom a mai focihoz egy felépítés azért kell lehet braziliában megélt így de itt europában tuti nem fogja semmire se vinni ilyen vézna testtel... hát a test a test elleni harcban esélye sincs...

Én ezt teljesen máshogy gondolom. Robinho egy rettentő technikás játékos, nagyon jól cselez hiába "véznácska" ha jók a cselei akkor sem tudják elnyomni. Én még nem láttam olyan meccsét mikor álandóan elnyomták volna. Az viszont biztos, hogy Angliába ne menjen focizni :lol:

De egyébként a fizkumán lehet javítani. Tehát ez nem egy kiküszöbölhetetlen hiba.

Link to comment
Share on other sites

Nekem HENRY a kedvencem, mert tehnikás, gyors és zseniális :) Nem értem h mért nem kapott még aranylabdát, mert azér jobban megérdemelte volna az elmult években, mint pl Cannavaro, Maldini vagy shevcsenko, ha ez kapott egyáltalán aranylabdát. A másik nagy kedvencem pedig ZIDANE, mert a világ legjobb játékosa, és a vébén is az ő vezetésével verték meg a brazilokat, mint a 98-as döntőben. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sztem Ibrahimovic a legjobb! Tudom, sokan utálják stílusa miatt, de nekem főleg ez tetszik benne. :) Amit a labdával tud azt viszont átlag ember soha nem fogja leutánozni :P

 

 

Ibra is nagy kedvencem,látom neked is nagyon!Bírom a csávót remek focista csak könnyen bedurranik az agya mint a Parma ellen 2-1 volt és elrúgta a labdát ott kapta a 2.sárgát..és nem először eltiltott,de ez nem érdkeel mer kedvencem nekem is!

Link to comment
Share on other sites

Frank Lampard. Amig ő volt az egyetlen a csapatban aki alakította az egész csapat játékát addig a csapatnak is jól ment, az hogy nem nyertek az elmúlt két évben bl-t "csak" két bajnoki címet... hát Istenem, ez van. Tavaly 2. v. 3. lett az aranylabda szavazáson. és tényeg ő a chelsea játékmestere. De sajnos csak sikerült elcseszni azt a csapatot is az igazolásokkal /főleg: Ballack, Shevchenco <_<:angry: /. Mind1 akkor is ő a legjobb szervező középpályás most európában/mióta Ronaldonho-nak nem megy :) /. + Másik kedvenc John Terry :):lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Látom elég szerteágazóak a vélemények!!

 

Akkor én is ráteszek egy lapáttal.

 

Ugyanis az én kedvenc játékosaim,Lionel Messi,Juan Román Riquelme,C.Ronaldo!!!!

 

Meg még sorolhatnám de az ő játékuk tetszik leginkább!!!

 

A magyarokra pedig nem akarok szót pazarolni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...