Jump to content
PirateClub.hu

Milyen lesz 2030 -ban?


kymko
 Share

Recommended Posts

Szerintem még mielött jön a meteorit az ufók megmentenek XD mert még 30 éve küldtek fel az űrbe egy naprendszeren kivülre egy űrszondát egy platina lapot tettek bele amire rávolt rajzolva a nap rendszerünk meg az ember meg ilyenek :D állítólag vmi olyan bolgyóra küldték el ahova 1 millió év múlva ér XD de addig ra persze szét porlad de hátha útközben megtalálják az úfók :D jah ha már űrszondáknál tartunk akkor olyat is olvastam hogy kiküldtek egyet naprendszeren kivülre és talált egy bolygót :o

Link to comment
Share on other sites

azt nem jósolták,hogy mitől? :) pl atomháború? :)

 

 

Nagy hülyeségeket mondtok a jóslattal kapcsolatban, mivel egyáltalán nem a kipusztulásról szól, hanem arról hogy minden meg fog változni és sokkal jobb lesz. 2012 dec 22-én telik el pontosan egy kozmikus év ami 25920 év aszthiszem. Igencsak ekkor tér vissza egy kozmikus áramlat, ami elvileg beindította itt a Földön az éltetet, és minket is mutálni fog lehetőleg pozitívan, vagy kipusztít, nos ez is benne lehet.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Sztem kihalunk addigra :)

Simán... vagy nagyon-nagyon szar lesz...

Egyébként a maják azt jósolták, 2012 dec. valahányadikán hal majd ki az emberiség... ez egy 4000 éves jóslat, és bár volt már ilyenre példa, azért kívánics vagyok ;)

 

ebben van valami! i.e.nemtom mennyivel megjósolta nemtom ki, hogy egy adolf hitler nevű ember(egy betűt eltévesztette a nevét nemtom melyiket) rosz dolgokat fog csinálni, és meg is történt. azt is megjósolta, hogy egy repülő neki fog menni egy épületnek(WTC-nek a gyengébbek kedvéért)...:huh:

 

ja amúgy halottam valami olyasmit, hogy nemtom melyik terror csoport vett egy pár bombát amivel fel lehetne robbantani az egész világot... lehet, hogy holnap felrobbantják és akkor mind meghalunk:D:P

Link to comment
Share on other sites

érdekes eddig a többség elég borús képet festett a jövőt illetően :o

majd 2030 dec végén visszatérek ehhez a topichoz és elmesélem :)

(ha addig esetleg nem sikerülne teljesen lakhatatlanná tenni bolygónkat vagy ez a hatalamas civilizáltság ki nem pusztítana minket)

amúgy szerintem nem sok minden fog változni 23 év alatt.

Link to comment
Share on other sites

jukatan feltételezésére: Vegyük alapul, a HP3-at, tehát ha a jövőből vissza jössz a múltba és megváltoztatod, akkor az már 1 másik (az akkori alternatív jövőben) már megtörtént, és én már most kurvára nem értem h mit magyarázok, de nézzétek meg a filmet, v olvassátok el a könyvet, én úgy képzelem el az időutazást, ahogy a feltűntette az író, tehát képtelenség, és most veszem észre h mijen hosszú marhaságot irtam, na mind1 XD (Jimyke 5lete is teccik, h Csak Norisz meg Brúsz összefog, elpusztítja a söpredéket, és mindenki jól él :P XD)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem 2030-ban már gépek csinálnak helyettünk mindent. (Mert mintha most nem?!) Akkor már a halott nagymamánkat is lehet klónoztatni meg össze-vissza keverni minden állatfajt. (fúj, macska-hal) :P Azért ezek túlzások...

De szerintem nem sokkal lesz másabb, mint most. Vagy csak nem vesszük majd észre a változásokat. :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck Norris és Bruce Willis megmenthetnék a világot de mivel egyszerre nem menthetik meg mert túl nagy energia szabadulna fel, ezért összevesznek mivel egyik sem vonul vissza, és hogy a Föld túlélje megküzdenek egymással és a győztes menti meg e Földet, de az összecsapás során megintcsak hatalmas energia szabadul fel, ami fölperzseli az egész bolygót, mivel nem kerülhetik el a sorsukat, ahogyan a Föld sem.... najó ez marha nagy baromság, ami egy tizedmásodperc alatt született meg a fejemben amikor Jimyke hozzászólását olvastam XD

 

Asszem én már az első vagy második oldalon leírtam hogy sztem mi lesz.De bővítem még.Szerintem ha most 35-40 fok van nyáron, akkor jövő nyáron 45-50 fok lesz amit már elég nehezen viselünk el, és az azt követő nyáron már 55-60 fok lesz, amibe már bele is halhat sztem minden ember.DE, lehet a jövő nyár 45-50 foka annyira tönkreteszi a károsanyag kibocsátó műszereket, épületeket hogy a 45-50 foknál már nem lesz melegebb, mert nem működnek ezek a cuccok, ÉS ha az emberek képesek értelmesen gondolkodni akkor egy ideig szüneteltetik ezeket, esetleg csak a legszükségszerűbbeket üzemeltetik, és akkor szépen helyreáll minden magától... hacsak benem indítják megint az okos emberkék az ilyen füsthányó cuccokat és megy minden tovább, és a dolgokat nem úgy fejlesztik hogy környezetkímélő legyen hanem hogy működjön 45-50 fokban, és akkor megyünk tovább, és akkor már tényleg olyan meleg lesz hogy belepusztul mindenki :blink:

 

Cseppet sem vagyok derűlátó :D

 

amúgy pont 2012 decemberében...amikor már hó sem lesz? :D akkor lesz az ötödik éve hogy nem látunk havat :D merthogy sztem idén sem lesz.Tavaly is már nagyon kevés volt... és az is 1 napig bírta.Téli délutánokon POLOban mentem haza a suliból...ez nevetséges :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...