Jump to content
PirateClub.hu

Horror filmek


KKevin
 Share

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az nem Hotel, hanem Hostel vagy magyarul Motel.

 

A Fűrész műfaja is horror, és a Hostel-é is. Attól hogy még nincs benne szörny lehet horror a műfaja. Amúgy az ilyen filmeknél szörny=ember szerintem.

 

A Thriller 16karikás a Horror meg 18 nem? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok. Nagyon megörültem nektek, ahogy olvashattam a hozzászólásaitokat. En majdnem hogy mindenkivel egyetértek ... horror az életem ... ;) De azért szeretném megkérdezni: szerintetek mi az hogy HORROR. Talán az, amitől bexarsz (Pszicho_

?), szerintem nem. Vagy talán a Bárányok hallgatnak? Szerintem sem.

Én úgy mondanám (de lehet hogy csak én :rolleyes: ), hogy a horror műfaj nem határolható keretekbe. Legyen a képernyő komplett véres, minél jobban, annál jobb, emelkedjen a gyomrunk a torkunkig... mondjuk rá, hogy ez a HORROR.

 

P.s. Üdvözlöm Jason Vorhees-t(11 részt), Freddy Krueger-t(8 részt), Leather Face-t(5 részt), Pinheadet(8 részt), A kukorica gyermekeit(7 részt), Stephen Kinget(49 db filmet), az Alieneket(4 részt), stb. Ja, ez az én kis ( :rolleyes: ) gyűjteményem apró töredéke.

 

De hogy a Farkasemberek sem maradjanak le, amúgy a kis kedvenceim, éljenek ők is nagyon sokáig.

 

Na meg a vámpírok, zombiek, démonok, Damien, Ördögűzú, hú de nagyon sokat lehetne még sorolni...

 

Peace 2 All

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mostanában nemigen találkoztam jó horrorral,csak a vér levágott végtagok kifordult belek furcsa mutánsok és hozzájuk tartozó bugyuta kerettörténetek.Igazán ütős cselekménnyel már nem divat horrort forgatni.

Lehet,hogy én öregszem?

A régi ős VHS narrátoros horrorok közzűl sokkal több borzongatott meg mint a maiak.

Ezek nem borzongást csak undort keltenek bennem.

Emlékszem egy konkrét filmre a narrátoros időkből az elpusztithatatlan volt a forditott címe na az ténleg brutál volt,és volt cselekménye is.

Kár,hogy eltünt az idők folyamán és szinkronosan nem bukkant fel azóta sem. B)

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok szeretnem en is gyarapitani a horror rajongok szamat erre fele.Vegigolvastam a commenteket es talaltam koztuk sok jo es erdekes valaszt de akadt koztuk gyengek is.Szemej szerint az en kedvenc horror filmjeim azok a szellemes filmek meg ameiknek izgalmas tortenete van.nagyon eros idegzetu vagyok szoval johetnek a kemeny filmek.Ha valaki tud valami jo uj filmet azt kernem h kuldjon egy uzit nekem.koszi

Link to comment
Share on other sites

jó pár évvvel ezelött az Alienektöl voltam bekaksizva,föleg a második rész volt a legkomolyabb!De telnek az évek és jönnek az új félelmek.Most láttam az egyik Barlang cimü filmet,naon para volt és még a vége is tetszett nagyon.Mindenkinek ajánlom!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Saw1-2-3, de az szerintem mindenkinek, úgyhogy legyen mondjuk a kör1-2, Amityville horror, Silent hill

Ja igen. most néztem meg a Pluse c. filmet (magyarra asszem mezsgyének fordították), de nagyon gagyi, ne nézzétek meg. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Én horrorból azt szeretem amin meg tudok ilyedni. Csak sajnos ilyen nagyon kevés van. Ha van is akkor max 1 jelenet/film amin megilyedek.

Régen kiskoromba a Rémálom az Elm utcában volt a nagy kedvencem. Akkor még féltem is. De jó volt. Ma már gagyinak tűnik ha megnézem inkább csak röhögök rajta. Ami még most is megilyesztett az a Sötétség Leple. Azt nézzétek meg szerintem elég kemény. Nem annyira véres inkább megijed az ember kicsit. Talán még a Rettegés Háza is jó volt úgy-ahogy(bár az nem igen ilyesztő). Holtak hajnala tényleg nem volt olyan rossz. Meg megemlítem még az Ördögűzés Emily Rose üdvéért című filmet ami szerintem sokkal keményebb a sima Ördögűzőnél.

A Sötétség Leplét mindenképp nézze meg aki szeret ilyedezni. Szerintem a legjobb a kategóriában. Az a baj ma már nem is igen gyártanak horrort. Ami horrorként készül nekem az is inkább thriller.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,szerintem az Ideglelés,valamint a Dead Silence is teljesen rendben van.Az igazság az hogy horrort csak egyedül és este kell nézni mivel akkor nem terelődik el a figyelmed sem a külső zajok,sem pedig a haverok idióta megnyílvánulásai miatt.Ami persze nem azt jelenti hogy ők kevéssbé paráznának,csak így palástolják.Egyébként az igazi rémület az éretségi bizonyítvány kiosztása volt,vert a szívem rendesen....lol

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...