Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

csakmegemlítettem hogy zavaró :) Legalábbis nekem az volt. :)

 

nekem az 5.-ik 7.-ik 8.-ik kép tetszik nagyon. az első háromból kiklónozhattad volna azt a villanypóznát. :( az nem oda való. ront a kép szépségén. és az 5.-ik és 6.-ik képen sem néz ki jól a belógó fűszál. De összességében nagyon szép képek. :) Bárcsak én is ilyen szép naplementéket fényképezhetnék :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nekem az 5.-ik 7.-ik 8.-ik kép tetszik nagyon. az első háromból kiklónozhattad volna azt a villanypóznát. :( az nem oda való. ront a kép szépségén. és az 5.-ik és 6.-ik képen sem néz ki jól a belógó fűszál. De összességében nagyon szép képek. :) Bárcsak én is ilyen szép naplementéket fényképezhetnék :)

 

Ahan az nekem is cink a nádszálat azt eleve láttam de a póznát csak itthon vettem észre! Majd +próbálom szépen eltüntetni de nem úgy megy ahogy kéne sajna :S

Link to comment
Share on other sites

megállapítom h haldoklik a topik..már megint a béka feneke alatt találtam rá....

 

Peti, Phulay, Dobi, és mindenki más aki megtisztel minket...FOtózzatok ezerrel :)

 

énis elindultam...ed az előhívások meg a szkennelgetések...szal macerás de próbálkodok..ne hagyjuk elveszni a topicot :)

Link to comment
Share on other sites

Fotóznák. de jelenleg nincs itthon a fényképezőgép. :( Kölcsön van adva rokonoknak.

De viszont bíztatok mindenkit mint ahogy Bender is tette. Fotózzatok ezerrel :)

eddig nagyon jó képeket csináltatok és láttam hogy ki mennyit fejlődött. Mostmár nagyon jó képeket tudtok csinálni és eenek nagyon örülök. :) Amint itt lesz a gép azonnal nekiállok fotózni én is. :)

Link to comment
Share on other sites

Jók. tetszenek. csak sok helyen ott vannak a drótok meg villanyoszlopok. azokat igazán kiklónozhatnád vagy valami.

A képek lehetnének narancssárgábbak vagy nemtom valahogy kevés volt a szín vagy kicsit fakók voltak. de ez már csak csomókeresés a kákán :) van érzéked a fotózáshoz csak még finomítani kell a dolgokon. Hajrá így tovább. :)

Link to comment
Share on other sites

Hát jah nem álltam neki kertészkedni, bár ha megpróbáltam volna, lehet hogy bevágtak volna a dutyiba érte :D milyen okból is? pl.: Jókai Park rongálása néven :P lol

 

Én nem vagyok fotós, nem is akarok az lenni, csak fényképesztem amit láttam, boldog voltam amit láttam le is kaptam :D

 

Köszi a véleményt.

Link to comment
Share on other sites

nekem sok képem van nagyon amik újak:) fenn van itt:

http://www.ezhyhun.deviantart.com

 

de néhány:)

 

ráléptek a kezemre:)

P1080901.jpg

 

itt is.:

P1080903.jpg

 

újjászületés:én)

P1080913.jpg

 

ennyi:én)

P1080927.jpg

 

hidden reserves:én)

P1080764.jpg

 

hidden reserves2:én)

P1080767.jpg

 

motorkiállítás:d

 

ezhy rider:(én)

P1080802.jpg

 

kocsi:

P1080813.jpg

 

nő:

P1080848.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nagyon szép képek Cobra. Látom jó hok helyen votál. :) Így könnyű szép képeket csinálni. (csak viccelek :lol:) Tényleg szép képek. Különösen az a virág de a felhős sem utolsó azzal az alig látható mosollyal. :)

(gondolom tudod mire értem. csak nem árulom el hogy a többiek észreveszik e. :) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...