Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

én nyolcadikas ballagásomra kaptam 2 éve :D elég jól szuperál csak vagy a töltővel, vagy a tölthető elemekkel vannak gondok, mert ha feltszem egész éjszakára, akkor is lemerül 1 nap alatt, de ha folyamatosan használom (ami ritka), akkor akár 3 óra alatt, és az eléggé necces...

Link to comment
Share on other sites

daver88: nagyon tetszik. Tök felhős az egész mégis szinte árad a fény az épületekre.Nagyon gyönyörű. :)

Amúgy ajánlom a pirateclub képfeltöltőjét: www.kepfeltoltes.pirateclub.hu Így alig vettem észre hogy csak egy link van kint. Mien gépet használsz? Merthogy észrevettem hogy a formátum gif abba meg nemsok digitgép készít képet. :)

Peti: :D Ez is nagyon jó. Egyre jobb ötleteid lesznek. Respect és Gratula. :)

soner: Hát nem tudom mitől valentin napos de ötletes. :) Vagyattól valentin napos mert csokit kentél szét az ajtón? :lol: A szemcsésségen lehet javítani. Zajszűrés az "eljárás" neve. :) Próbáld ki az ADCSee beépített kpszerkesztőjének a zajszűrőét. Nekem az most nagyon bevált. :)

 

Gondoltam ideje feltenni egy két képet. :)

 

Utazás. :)

16456_56416.jpg

 

A fotós

Alcím: EGO :D

a_fotós_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

daver88: nagyon yoo kép lett, texik ahogy látni a felhőfalak közti rést amin beszűrődik a fény....és kb 2hete az iskolám kollégiumának 3ik emeletéröl az egyik ottani nevelőtanár izomprofi gépével lőttem egy hasonlót....csak ott nem a házakat világítja meg a nap hanem egy hatalmas erdőt ;)

Jeti Peti: aranyos Barátnőd van... ez a kép akár egy esernyőreklámnak is elmehetne....a modell is tökéletes hozzáá, fotózd többet a lányt..van jövője ;)

 

soner: Nálatok eléggé perverz módon zajlik a Valentin nap hallode :D de azért elmegy egy képnek ;) hajrá fejlődj...tudsz még ettöl jobbat is :) fotózz többet...

 

dobi16: ismét szép képeket hoztál...a vonatos nagyon az időre emlékeztet....(suhan..)

A másik bedig tiszta X-aktás :D nagyon texik :) benned is van még hajlam a fejlődésre ;) remélem hagyod is kibontakozni :)

Link to comment
Share on other sites

daver88: nagyon tetszik. Tök felhős az egész mégis szinte árad a fény az épületekre.Nagyon gyönyörű. :)

Amúgy ajánlom a pirateclub képfeltöltőjét: www.kepfeltoltes.pirateclub.hu Így alig vettem észre hogy csak egy link van kint. Mien gépet használsz? Merthogy észrevettem hogy a formátum gif abba meg nemsok digitgép készít képet. :)

Peti: :D Ez is nagyon jó. Egyre jobb ötleteid lesznek. Respect és Gratula. :)

soner: Hát nem tudom mitől valentin napos de ötletes. :) Vagyattól valentin napos mert csokit kentél szét az ajtón? :lol: A szemcsésségen lehet javítani. Zajszűrés az "eljárás" neve. :) Próbáld ki az ADCSee beépített kpszerkesztőjének a zajszűrőét. Nekem az most nagyon bevált. :)

 

átkonvertáltam már :D, 1,2 megabájt volt, gif-be meg csak 200 kb. amúgy egy nagyon egyszerű Samsungal csináltam. de tényleg szép képet csinál.

Link to comment
Share on other sites

Megérkeztek az új képeim. Garantálom el fogtok ájulni. (én is ezt tettem. :D )

 

Bocsi de egy két kép lassan fog bejönni mivel egyik-másik van vagy másfél mega mert szeretném ha teljes pompájában látnátokde kérlek várjátok meg míg betölt. Jah és nagyítsatok rá utólag mert nem az a végleges felbontása amit majd látni fogtok. :)

 

pic_149_fazis2.jpg

 

pic_164_fazis2.jpg

 

pic_165_fazis2.jpg

 

pic_152_fazis2.jpg

 

pic_148_fazis2.jpg

 

pic_141_fazis3.jpg

 

pic_118_fazis2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hát sajna megint nem sokan írtak ide. Úgylátszik tényleg kezd haldokolni. :(

Tudok egy ötletet. :) Jó lesz. :)

 

Mostanában látok sok olyan képet a neten amik elhagyatott régi épületekről vagy azok belsejéről, illetve egyes részeiről készülnek és engem megragadott ez a dolog. Szerintem majd el is megyek és keresek egy ilyen helyet ahol fényképezgethetek. :)

 

Mit szólnátok hozzá ha mindenki rakna fel ilyen képeket. biztos a ti közeletekben is van valahol ilyen elhagyatott hely csak esetleg ti nem tudtok róla. :)

 

Szerintem jó keresgélést szórakozást és fényképezést. :) Esetleg elmondhatjátok egymásnak ki hol talál ilyen helyet ahol fotózhat.

 

Hajrá!

 

Néhány link:

http://www.opacity.us/gallery68_silence.htm

http://englishrussia.com/?p=636#more-636
http://www.pbase.com/clayworks/canon_g3
http://www.abandoned.ru/index.php

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...