Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jaja Trilon. nekem sem ment egyből a versírás meg a fotózás. ha kell beteszem egy két régi képemet. nagyon trék lettek a mostaniakhoz képest. persze akkor nekem azok voltak a legtutibb képek akármien rosszak is voltak dehát ez mindenkinél így van. Szal csak gyakorolni kell. :) És persze az is fontos hogy szeresd amit csinálsz mert ha nem akkor nem fog menni.

Én szeretek fényképezni főleg tavasszal mert nagyobn szép képeket lehet készíteni. :)

Link to comment
Share on other sites

Az első nem jó mnert (gondolom) rávakuztál a cicára és beégett a pofikája. :)

Az uccsó kettő viszont nagyon jó kép kivéve a másodiknál azt hogy a háttér nem oda való és hogy a szemében van egyx kis zavaró kékes lilás átmenet. de különben nagyon jó képek ezek és megéri még gyakorolni szerintem. :)

Link to comment
Share on other sites

Jó lett. nagyon jó. Csak ott oldalt van az a kulcs vagy mi. az a homályos azt levághattad volna mert elviszi a tekintetet a lényegről főleg hogy valami rózsaszín rikító dolog is van rajta. nmeg próbáld ki ezt a képet szépiával sztem jólnézne ki úgy is.

Link to comment
Share on other sites

Az a tárhely, amelyet megpróbál megnézni, személyes vagy nem létezik. Ha hozzáférést szeretne kérni hozzá, írjon ilyen tartalmú üzenetet az alábbi mez?be, majd kattintson az OK gombra.

 

nekem ezt írja ki.

 

Mellesleg. Ez a 600.-ik vagyis hatszázadik hozzászólásom. Várom a gratulációkat. :D

Link to comment
Share on other sites

Jó lett. nagyon jó. Csak ott oldalt van az a kulcs vagy mi. az a homályos azt levághattad volna mert elviszi a tekintetet a lényegről főleg hogy valami rózsaszín rikító dolog is van rajta. nmeg próbáld ki ezt a képet szépiával sztem jólnézne ki úgy is.

 

 

Elkészítettem a másik oldalát és nem néz ki rosszul, ahogy mondtad:

100_0326.jpg

Link to comment
Share on other sites

szia skypower. Értékelés :) :

 

Célba vettem a betolakodót

Ez a kép még ágyú nélkül is nagyon tuti lenne de ágyúcsővel még ötletesebb.

 

Egy a sok közül

Ez is nagyon szép kép. És a háttér is kellően homályos nem zavar bele a kép igazi témájába. látszik hogy sokat fényképezel. :)

 

Ha már tavasz akkor porzó és bibe

Csak ámulok hisz ez is nagyon kir kép és minden ott éles ahol kell neki. :) És a háttér is illik.

 

Irjátok meg velem a véleményetek!

ezen viszont már alig észrevenni hogy toll akar lenni. (ha az akar) Talán ha kicsit elforgattad volna és nem ilyen közelről fényképezed.

 

Összegzés:

Bár az utolsó kép nem jött be a többi viszont annál inkább hisz nagyon gyönyörűek. Sokat fotózol?

 

Még egy kérdés amit mindenkinek feltettem asszem: :D

Mien géped van? :)

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm mindketőtöknek az értékelést és a véleményt!

Megpróbálok válaszolni mindenre :)

Az ucsó képen valóban egy golyóstoll van és itt a hangsúly a golyón van!

Ha a kezedbe veszel egy tollat akkor látni fogod hogy milyen pici is az a golyó, de nem egy Raynox DCR-250-es macrolencsének :)

Egy szónak is száz a vége ez egy macrofotó akart lenni, de ezek szerint elképzelhető, ahogy említetted a fényképezési szöget nem túl jól választottam meg! Majd legközelebb ha ujra kölcsön kapom a lencsét csinálok ujat :) /köszönöm a kritikát/ ebből tanulok én is!

Próbálok minél többet fotózni, de főként nekem is az időből van a legkevesebb :(

Akkor a gépek:

Az első digit masinám egy mostmár 4 éves Kodak LS443-as 4Mp-es 3* optikai zoomal, amit sajnos leejtettem emiatt javításra szorul /ami nem olcsó/

 

Főként a meghibásodást, és persze a fejlődés miatt tavaj vettem az uj masinát ami egy Fuji S9500-as gép.

A többi infó itt:

http://pixinfo.com/fgep/Fujifilm_FinePix_S9500

Az ucsó kérdésre igen a válasz, ha a virtuális közösség és a fények is ugy akarják, akkor láttok még tőlem is képeket.

 

Szép fényeket mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

Szép fényeket neked is. Ez valahonnan ismerős. Nem vagy regelve valameik fotóértékelős oldalra. Ott szoktak az emberek egymásnak így köszönni. :)

 

Megnéztem a gépedet:

 

AAZ iggen!!! :D Nagyon kir gép és főként nagyon drága. 128.400 Ft

 

:blink::o

 

Ilyen profi gép kéne nekemis. :) Bevallom most kicsit irigy vagyok. :D

Link to comment
Share on other sites

Nem volt olcsó az fix és most fogyott le a törlesztőrészlet, mert hitelkártyára vettem. Közel 1 évig törlesztetem, de megérte, és látam itt a topicba drágább és jobb gépet is. /mindig megsasolom az exif infót, ha van :)/

Elhiheiek, hogy a másik "kis" Kodak se volt olcsó /kb ugyanaz az ár volt/ amikor megvettem 4 éve! ezért is sajnálom, meg mert kezesbárány az is.

 

Egy amatőr forumon voltam regizve, de mosanság nem üzemel, nem tudom mi lett a csapattal, de lehet hogy b3nC3 többet tud :)

Ő is tag volt ott jónéhány remek képpel.

 

De ahogy a képeitek is mutatják nem minden a "vas" a lényeg a fotos és annak szeme ill. érzékenysége a témára.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom mien géped van. az én gépemmel pl úgy hogy átállítom makró módra (igen igen ehhez van egy külön mód) és félig lenyomom a gombot így előre beexponál és megmutatja hogy jó lesz e a fotó. ha minden oks akkor lenyomom a gombot tewljesen és kész.

Link to comment
Share on other sites

Hi all!

 

JoeGunn! megnéztem a géped leírását itt :

http://pixinfo.com/fgep/Fujifilm_FinePix_A400

ezek szerint van rajta macro mód, ahol a közelpont a 10 cm, tehát ez a legközelebbi távolság a tárgy és az optika között, amit még képes élesre állítani exponáláskor. A teendőd már csak annyi, hogy a masinád macro üzemódját aktiválod, majd keresel egy "célobjektumot" és min 10 cm-ről exponálsz.

Az iso érzékenységet a leheőségekhez mérten minél kissebre vedd hogy a zaj ne vigye el a részleteket! Sok siekert!

 

Kísérleteztem némi képszerkeszéssel és ez lett belőle: /amint már emlíetettem nem vágom a kérdést/

 

A keresztjét mindenki maga hordja:

DSCF0065_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csak finoman a kritikával, mert nem bírja a mímóza lelkem :) /ne kíméljetek!!!/

Link to comment
Share on other sites

Hát a zöold keret nem illik sztem a képhez vagyis legalábbis nekem nem tetszik. Szóval ez ízlés kérdése és így nem róható fel hibának vagy iklyesminek. :)

 

Különben maga a kép jól néz ki most tekintsünk el attól hogy én sem szeretem a pókokat attól még a kép jó.

Csak a lábai felül beégtek de ezen kívül tetszik.

 

Csak így tovább :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...