Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hy srow. nah értékelés következik:

 

az első az nem tetszik olyan gyomosnak látaszik inkább. de az uccsó kettő az nagyon jó fleg az utolsó. az ultrakir. :)

 

megtenné valaki hogy az én képeimet is értékeli. mivelhogy én is elég részletesen és tüzetesen szoktam értékelni a ti képeiteket. Légyszi valami vélemyént. ottvan fentebb azok a tavaszi képek. :)

Link to comment
Share on other sites

Nah.

Tavaszi képeim: (túltettem magam a lustaságomon. :D )

 

pic_008_net.jpg

 

pic_009_net.jpg

 

pic_016_net.jpg

 

pic_019_net.jpg

 

pic_024_net.jpg

 

Nézzétek meg ?ket és azért mondjatok valami véleményt is. (hibák, stb...) :)

 

Az egyik kép a második asszem 1.2 Mb kérlek legyetek türelemmel mire betölti. Megéri ;)

 

szerintem az első értelmetlen....jó kép meg minden,de egyszerűen nincs értelme,nem tudom máshogy mondani.

 

a második: jó kép bár leszedhetted volna róla a pókhálókat és ás szögből kellett volna hogy a háttérben a földön az a szalma vagy mi ne legyen ott

 

harmadilk: itt inkább a szárra,és a levélre fókuszáltál nem pedig a virágra.és kicsit homályos is

 

negyedik:ez az ami jó lenne ha...mondjuk az a ház nem vonná el a figyelmemet...más szögből kellett volna.

 

utolsó: homályos,nem tiszták a "határok "...

 

nem bántásként írtam....

Link to comment
Share on other sites

Az els?nél én is úgy éreztem kicsit hogy nincs témája a képnek és talán igaz is de szépnek találtam ezért tettem fel. :)

 

a másodiknál szerintem ez volt a legjobb szög és a háttér direkt homályos. szerintem más sz9ögb?l nem nézne ki jól.

a pókhálókat direkt hagytam benne. nekem tetszenek s?t még direkt kicsit világosítottam rajta hogy jobban láttszanak. Sztem azok is beletartoznak a képbe és valahogy jól néznek ki rajta.

 

harmadik: igen talán kicsit homályos a szárat direkt átmenetesen elhomályosítottam és a hátteret is.

 

negyedik: igen az a ház tényleg nagyon elvonja a figyelmet. nekem nem is tetszik annyira ez a kép. de sztem szép éles lett és talán ezért éreztem úgy hogy fel kéne tennem mivel a gépem ilyen kis dolgokat mint ez az ág nem szokott ilyen élesen hagyni.

 

uccsó: igen kicsit homályosak a határok. talán elsiettem.

 

Peti. mikor teszel fel új képeket? Nem csináltál mostanában valami tavaszi képeket? :)

Link to comment
Share on other sites

Március 15e Budapest

 

S5022800.jpg

a tömeg egyik fele ("tv2-őt idézve pár száz ember") sztem ami itt látszik az simán pár ezer :)

S5022797.jpg

S5022811.jpg

A tömeg másikfele....

 

S5022799.jpg

Egy gyönyörű Árpádsávos :)

 

Többet nemrakok fel....majd ha politikai fogoly leszek akkor mindet nyilvánosságra hozom :D

Link to comment
Share on other sites

én írtam. van aki már jó ideje nem írt ide. feltettem néhány képemet és odaírtam hogy kérnék néhány értékelést vagy véleményt ha már én is véleményeztem a képeiteket. Csak két ember írt hozzá vleményt X-Ray és Jeti Peti. nekik nagyon köszönöm. :) Úgy látom ez a topic nagyon alábbhagyott és nemtudom hogy van e értelme bettennem képeket ha úgysem néz be ide senki. De azért beteszem a két legújabb képemet. Hát persze hogy természetképek ahogy tőlem megszokhattátok :)

 

00049.jpg

 

00050.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ez a kép és a vers is nagyon szép. Kifejezo". :) Grat :)

 

Nem rég csináltam még egy képet ami szerintem nem lett olyan jó de azért beteszem ide.

 

Nameg az eddig készített tavaszi képeim mellé egy régi versemet:

 

00051.jpg

 

Végre

 

Végre tavasz van

Hó sehol

És sok ezer madár

Egyszerre, egymásnak udvarol.

 

Az erdo", a rét,

A föld, az ég.

Minden dalol

És a tavasz mindent felkarol.

 

Süt a nap, kék az ég,

Fodros a tó, zöld a rét

És minden olyan,

Mint egy falon lógó idilli kép.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...