Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Visszatértem :) újabban nemsok időm van erre járni sajnos....

de nemsokára hozok egy marék képet a Budapesti március 15.-ei eseményekröl...

ami a magyarbutító tv-kben megy semmit ne higgyetek el! a hírtv és a www.tiltottreklam.info kb hitelesen közli ami ott történt!

Link to comment
Share on other sites

kaptam le oasmit is...pédául a "pár száz főt" :D ami több mint negyedmillió....azt hogy a civilruhások gyújtanak.... kukát meg egyéb dolgokat...a könnygáz gránátot ami nem az ami..ideggáz :S érdekes...de még nem szedtem le a gépröl mert nem az enyém a gép :S:S:S kölcsönkamerával dolgoztam...

 

de én hazaszeretetböl voltam és nem pénzéhségböl...

Link to comment
Share on other sites

memphis jó lenne a kép csak nagyon besüt a nap. asszem ha rávakuztál volna akkor nem látszana annyira. meg bírom hogy sok ember bennehagyja a dátumot. :) Az eléggé elcsúnyítja a képet pedig sztem szép lenne. :)

 

A többieknek: ugyanmár írjatok valami véleményt hogy tudjam mit alkottam. :)

Link to comment
Share on other sites

Egyáltalán nem szeretem a PS-t Nekem pont elég a Photo Filtre. Nekem a PS túl boyisz :)

nameg egyszer próbálkoztam megtanulgatni tutorialból. az jött ki hogy mindent úgy csináltam ahogy kellett és le volt írva erre az egyik menüpont amit ki kellett volna választani nem volt elérhető. Szal inkább hagyom a PS -t azoknak akiknek van idejük. :) Nekem pont bevált a photo filtre. :)

Link to comment
Share on other sites

azt elhiszem szépek is csak úgy nem érzem azt hogy sokat dolgoztam a képen hanem csak azt hogy két pillanat qalatt készvoltam és használtam egy két brusht. :) lehet majd egyszer megnézem tüzetesebben a PS-t de addig jólesz a PF :D

 

jah és a gimp ről mit gondolsz? ismered?

Link to comment
Share on other sites

nemtom pontosan, de a SA-ban volt olyan h Gimp suit, és egyértelmű volt h mit takar, miután megláttam a cuccot és a hozzátartozó 30cm-es segédezközt :lol:

innen gondolom, de nem kizárt h tévedek...sőt.. :)

 

nalátod :lol:

sry az offért, de más nemtudtam írni.

 

ezek a pajzán fejlesztők. :lol:

sok buta ember... :P

Link to comment
Share on other sites

hali!!

 

Segitséget szeretnék kérni meg most kezdetem Ps-el dolgozni és azt szeretném meg kérdezni hogy ezt hogy csináltad:

 

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/ggg...gggghhh_mod.jpg

 

ááááá...ez nagyon ott van....ugye Ps?....ha igen akkor légyszi ird le hogy hogyan lehet ezt megcsinálni igy(lépésröl lépésre) kezdő vok plz help...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...