Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

süllyed a topic mindenki kiugrani. :D hehe csak vicceltem. holnap én is teszek fel képeket csak már késő van ahhoz.

De ha nem tudtok addig várni akkor nézzétek meg a honlapomon őket:

:)

http://www.dobosistvan.try.hu

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Andrew boy a képeid színvilága nagyon gazdag, nekem ilyen szarok jönnek össze:

 

20070506124241DSCF1147.jpg

 

A legyes képeket hogy csináltad meg, hogy kicsit sötétek, de közben szép színesek?

 

Hááát nekem egy régi Olympus Mju 400D-m van, 4MP -s, amúgy köszi :)

Link to comment
Share on other sites

Hi all!

 

GRK:

Nem olyan rossz az a kép mint ahogy te hiszed! némi kontrasz emelés és már remek is!

/nézd átt a masinád van e rajt olyan lehetőség hogy saturation ha van akkor azt állítsd hard-ra ha ilyen természetfoto a célod, vagy ha olyan van hogy finepix color akkor ott a "C" jelölésüt min Croma az válaszd/ persze csak ha megfogadod csak a jószándék vezérel!

 

Mockingbird:

Nekem is teszik a képed, szerintem már csak akkor lenne jobb ha nem középre "komponálod" a virágot. Ha úgy vágtad ki a képet egy nagyobból, akkor csinálhatnál egy olyan verziót, ahol a virág kissé a jobb alsó sarok felé eltolodik, és a szépen elmosott teret meg szellősen meghagyod bal felső sarok felé. Ja és hagyományos fekvő 4:3 arányú kivágással. A keret meg minden más így jó. De ez csak az én véleményem!

 

Majlimate:

Szerintem is jó a foto, ha kivágás akkor érdekelne az egész kép!

 

Gabesz007:

Neked köszönöm a magam és a többiek nevében a tetszésnyilvánítást! /jól esett az elismerés/ :)

 

A békás képeimet senki nem értékelte! Enyire szarok lettek? Ha igen azt is mondjátok meg abból tanulok!

Azé most se usszáttok meg kép nélkül!

http://keptarhelyem.extra.hu/image/images/kepek/384.jpg

Töltsétek le és úgy nézzétek mert böngészőbe nagyon pixeles /nemtom miért/

Na szép fényeket nektek! Remélem senkit nem bántottam meg és kérem a kritikákat!

Link to comment
Share on other sites

egypár kép:lehet hogy vannak miket már feltettem,azokért ezer bocsánat.

01.:

P1100500sss.jpg

 

02.:(énkép)

20070515213652Untitled_2.jpg

 

03.:

Untitled_3ss.jpg

 

04.:

20070515213941P1080416.jpg

 

05.:

20070515214140PICT0046.jpg

 

06.:(énlennék)

P1100488.jpg

 

07.:Duna

P1090427.jpg

 

08.:dreamland(én)

P1090488dddddddd.jpg

 

09.:hát hívott a természet(poén kedvéért rakom fel)

P1090520.jpg

 

10.:no comment(saját kezem,nehéz volt megcsinálni)

20070515215321P1090776sss.jpg

 

 

 

azt hiszem ennyi...véleményeket

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hi all!

 

Srow a pecás életképek nekem is tetszenek! /csak a kiégésre kell kicsit jobban odafigyelni/ Ettől eltekintve tetszik a látásmód nekem átjött a vízpart és a pecázás élménye a képeken :)

 

Jeti Peti: A képeidet nagy részét már látam így nem értékelem még1* A vadvirágos az nagyon bejön!

 

Berakok megin 1 képet talán erre már ír valaki pár sort, ha már a békás és kiscicás képre senki semmit nem írt! :(

 

"Hogyha rózsa.......... lehetnék" :)

 

bimb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Én csak nemrég kaptam gépet... Csináltam pár képet, mutatok párat. Egyébként az volna a kérdésem, hogy miért raktok keretet sok képetekhez? Szerintem elvonja a főtémáról a figyelmet... De ez csak egy vélemény... Légyszi mondjátok meg, hogy milyenek és hogy hogyan javíthatok rajtuk?

 

2007_aprilis_18-27_034.jpg

Berekfurdo_070518_051.jpg

Park_apr_12_001.jpg

Park_apr_12_033.jpg

Tiszasuly_070508-13_185.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

vikking nekem az első és a 4. kép tetszik nagyon az a napos kicsit világos számomra a fényt ha lejjebb veszed akkor jobban ki lehetne venni a napot belőle. szerintem és akkor azthiszem megmarad alatta a cucos is. :) amugy köszi a véleményt a képekről :) a keretek viszont nekem se jönnek be valahogy nem szeretem képen látni a keretet ha falon van bekereteztetve az mindjárt másabb :)

Link to comment
Share on other sites

én leginkább a kifiamat szoktam fényképezni...egíyszerűen nem tudok betelni vele...

amúgy a szép természetképek és a művészi absztr. is érdekel...de szinte bármi lehet ha megtetszik akár egy szöszcsomó is a parkettán szép tud lenni :)

nos hát ha szabad akkor íme a kisfiam :

post-54844-1180003085_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...