Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

csak mert emléxek rád. sokat játszottunk együtt meg minden. Nemtom mi volt akkor anevem dragon talán vagy ez ami ittnememléxek de sokat ökörködtünk együtt :D Kb ez akkor ovlt mikor kijött a cod2

 

 

Jaja :D én mindenkivel marhultam :D:D:D én most cod2őzök nagynéha és most is mindenhol szeretnek :):D:D :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hamary. Az első gondolom nem ilyen kicsi. az imageshack az alapból lekicsiníti a képeket?

ajánlom a pirateclub képfeltöltőjét ott még miniatűröket iscsinál a képekhez sztem sokkal jobb. :)

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/

 

de több, mint 2 megabájt, és így nem tölthetek oda :S

egyébként mien? :)

Link to comment
Share on other sites

demeoldottam szerintem az első a legjobb. pl nekem egyből elrepülnének ha közöelebb mennék. vagy zoomoltál?

 

demeoldottam szerintem az első a legjobb. pl nekem egyből elrepülnének ha közöelebb mennék. vagy zoomoltál?

 

nah igen. csakmmost vettemészre itt is aza baj hogy a bokor full éles meg minden de sajnos a madarak élessége árán. szóval amadaraknak kéne élesnek lenniük. :(

Link to comment
Share on other sites

kicsit zummoltam :) hát sajna, nincs oan profi fényképezőm :( valami olympus van :) és nem akartam lacafacázni :) Pirate meg mondom, sajnos nem enged 2 MB-nél nagyobbat :(

Link to comment
Share on other sites

Nem a gépeddel van baj. Nekem is csak egy kis 2 megapixelesem van. Nekem például automata móüdban amikor vanali közel van akkor nem az lesz éles ami közel van hanem a háttér a messzi dolgoknak meg pont jó az automata gép. gonolom neked is jelzi a géped ha félig lenyomod agombot vagyis előre beexponálsz hogy jó lesz e a kép vagy nem nekem ezt úgy jelzi hogy a képernyő közepén az a célkereszt szerű cucc (nemtom pontosan a nevét :) ) piros lesz. a ledem pedig zöld. és akkor lesz éles az a rész ami benne van a "célkeresztben" legaláébbis nekem így van. Ismerd mega fényképezőgépedet. :)

Próbálgasd hogy mit hogy és akkor sokkkal jobb képeket fogsz csinálni. :) de nagyon jó hogy ilyen témákat tudsz találnimint ezek a madarak. :)

Link to comment
Share on other sites

köszönöm.. ingen, nekem egy piros villám szokott villogni :) és próbálok minnél jobb témát keresni, holnap a MountEverestről akarok egy tájképet :lol:

Link to comment
Share on other sites

hát megnéztem a képek méretét. így 800*600 as mérettel 400 valamennyi kilobájtosak. így simán felment volna a pirate képfeltöltőjére. vagy az imageshack kicsinyítette le? mert ha azeredeti kép ami még nincslekicsinyítve több mint két mega akkor te is lekicsinyítheted hogy kissebb legyen a mérete. :) Remélem tudtam segíteni. :)

Link to comment
Share on other sites

eredetileg nem hiszem hogy annyi lenne. az én gagyesz két megapixelesem csinál 1600*1200 as képet. és gondolom neked jobb géped van ha kétmegás képeketcsinál. mind1 az a lényeghogy ajánlom a photo filtre nevű progi azzal lekicsinyítheted a képeket és sokkal jobb lesz. azért jó a pirate képfeltöltője mert csinál mint már mondztam előnézeti képeket és így nem húzzák szét a fórumot a nagy képek.

Link to comment
Share on other sites

Nem rég rájöttem hogy a topik figyeléseknél (amikor feliratkozol egy topikra) meg lehet nézni hogy egyes topikokba kik írtak eddig és hogy ki mennyi hsz -t írt. jelenleg én állok az élen. Hogy én mennyit pofázok :D:P

 

Toplista:

toplist_lol.jpg

 

Utánam (De csak utánam :D ) jön Jeti Peti és soner.

Mondjuk nem ezért tettem becsak azért mert észrevettem hogy ebben a topikban elértem a 100 HSZ -omat és ennek nagyon örülök. :)

Link to comment
Share on other sites

Akkor hát jó munkát végeztem :)

 

A szem eredetileg ilyen: pic_020.jpg

 

Jah meg nem az én szemem, egyik osztálytársamé. Nem hiszem hogy tudnék képet csinálni a saját szememről. Majd kipróbálom hogy sikerülne. :)

 

Szerintem a kék szem szép. Mondjuk nekem alapból szép minden ami kék mert az a kedvenc színem. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...