Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

Jó lesz Peti. It a desktopom. Kicsi színt adtam rá mert eredetileg vagyis azon a képen amit először feltettél azon több szín volt és úgy tetszett. :)

20070210094238mydesk.jpg

 

schumifun:

 

Aranyos modell :) az eslő képen nem tesz jót az a vaku a medvének. A többin sem jó telibevakuzni. Pl ott van az ameiken az órát fogja. Nagyon látszik a vaku vénye az órán. De a legutolsó ahol tévézik az tök kir lett. :)

 

Csináltam néhány képet. Mondjátok meg mien. :happy:

öreg_ház_kicsi_001.jpg

 

öreg_ház_kicsi_002.jpg

 

öreg_ház_kicsi_003.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

schumifun:

 

Aranyos modell :) az eslő képen nem tesz jót az a vaku a medvének. A többin sem jó telibevakuzni. Pl ott van az ameiken az órát fogja. Nagyon látszik a vaku vénye az órán. De a legutolsó ahol tévézik az tök kir lett. :)

 

Rendben, majd igyekszek kevésbé használni a vakut. Egyenlőre próbálgatom a gépet. Sötétben picit zajos képeket csinál, de egyébként elégedett vagyok az A430-ammal.

Link to comment
Share on other sites

Nem kell hanyagolni csak próbálj olyan szögből fényképezni hogy ne láttszon nagyon mert ha telibevakuzol valamit azon nagyon meglátszik. Pl beég egy két rész. (a beégés az amikor a részvletek helyett csak egy fehér foltot látsz kb.)

Az is lehet talán megoldás hogy messzebbről fényképezed és rázoomolsz így nem jut el annyi a vakuból és jó lesz. De csak a manuális zoomot használj mert ha átmész digital zoomba az ront a kép minőségén.

 

örülök hogy segíthettem Desktopot találni...melyik az eredeti kép? arra lennék kíváncsi...

 

Mármint meik eredeti? A házról?

Ha az akkor ittvan:

pic_006.jpg

:)

Link to comment
Share on other sites

Ma voltam a kutyámmal sétálni... Csitáltam néhány amatőr képet :) Tess:

 

Kibújna a nap a felhők mögül:

P1170011.jpg

 

Kutyám :):

p1170018yu7.jpg

 

És egy tájkép:

P1170003.jpg

 

írhattok véleményt, nem sértődök :) . Holnap valószínű lesznek újak ;)

 

bocs, a kutya jó nagy lett :(

Link to comment
Share on other sites

Köszi a véleményt :)

 

Holnap megpróbálok szebb képeket csinálni :D Csak ma negyedre volt töltve, és így "siettem". Holnapra fel lesz töltve, és tezsek fel megint párat. Remélem arról is ír valaki véleményt :)

Link to comment
Share on other sites

uppssz...ma csináltam képeket...azt hiszem jók lettek:D ja minden képet nagyítsatok majd még pluszban ki.....

 

Út:

P1070738.jpg

 

Forest:

P1070739.jpg

 

hulla:

P1070746.jpg

 

búcsú:én vagyok:

P1070750.jpg

 

Odajött a Váci utcában ilyen plakátokkal két lány:Ingyen Ölelés....mondom bocs barátnőm van:)de jóarcok voltak:)meglepő hogy vannak még ilyen emberek,de nagyon örülök neki mert kellemes csalódás az emberiség felé.majd egyszer én is megcsinálom ezt...komolyan....

20070210214425P1070753.jpg

 

a Vár: (hozzáteszem ha aképre kattintotok és megjelenik a kép akkor még nagyítsatok egyet rajta mert úgy szép.nem tudom miért?)

20070210214107P1070776.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeti Peti.

Nekem a harmadik és a negyedik kép tetszik legjobban.

Én pl soha nem szoktam erdőt fényképezni mer az olyan összevisszaság és nincs egy téma a középpontban csakmindenhol belógó ágak éss összevisszaság. Legalábbis nekem ez a véleményem. :)

 

Az ingyen ölelés jó dolog. :D

 

A vár sajna túl setét lett pedig tök jó kép. Azért próbálj rajta világosítani majd.

 

srow, soner

Egész jó. A téma is. Ha majd meglesz a digitgéped akkor megcsinálhatnád azzal is. :)

 

Én is terverek holnapra "fotótúrát". :) majd ha összejön rakok fel képeket.

 

További jó képeket és fényeket mindenkinek. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Peti: ezt most msnen is beírhatnám neked :D de ide kell :P nekem a rasztalányok a kedvenceim... a rasztáknál ez megszokott dolog :) én csak tudom raszta voltam :) és bátran állítom több mint hajviselet...raszták szoktak hozzám yárni meg nem razsták és rasztaként távoznak :) megváltoztatja az embert.... láttatok már szomorú rasztát?! nah meg aza kép amin te vagy...az is nagyon yoo :) csak így tovább

Link to comment
Share on other sites

http://www.deviantart.com/deviation/48456928/
http://www.deviantart.com/deviation/48473863/
http://www.deviantart.com/deviation/48473388/
http://www.deviantart.com/deviation/48472838/
http://www.deviantart.com/deviation/48472461/

 

megnyitjátok az oldalt és katta képre akkor bejön nagyba..

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...