Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Egész jó képek ezek is csak nem mindig jó helyen élesek illetve homályosak. Pl a füves/havas képeden a negyediken. Ott sok helyen homályos ahol nem kéne homályosnak lennie. ezt sima módban vagy makró módban csináltad?

(gondolom a te gépeden is van makro mód Ha nincs akkor bocsi tévedtem.)

Link to comment
Share on other sites

Hy joey.

Örülök hogy végre kezd feléledni ez a topic. :) :) :)

 

A képedről:

 

Nagyon ötletes kép csak irtó zajos sajna. :( Gondolom Sötét volt és azért. Viszont ha a gépeden van éjszakai mód az megoldhatja a problémát hisz éjszakai módban a gép sokkal több fényt enged be így sötétben is világosabb és zajmentesebb képet tudsz csinálni.

De az éjszakai móddal óvatosan kell bánni mert ha egy kicsit is megremeg a kezed akkor elmosódott lesz a kép.

 

Remélem tudtam segíteni.

 

Megkérdezhetem milyen géped van? :)

Link to comment
Share on other sites

Húú az utolsó előtti kép nagyon tetszik. az frankó lett nagyon. :o Olyan mint valami animéből egy képkocka. Állat.

 

Viszont az első és a második kép is jó csak túlzottan be van égve. Ez különben mi? Asszem valami fának a termése. Jólgondolom?

 

Az a jég alattvalami terítő lenne?

 

A negyedik és ötödik képeid közül az ötödik tetszik. Jó ötlet volt odarajzolni azokata csíkokat. :)

 

Ma mentem fényképezni egyik barátommal csak rossz feléindultunk el és vissza kellett fordulni de mire visszaértünk besötétedett. A falut szerettem volna magasból lekapni csak sötétben nem sikeredett.

Link to comment
Share on other sites

Hy joey.

Örülök hogy végre kezd feléledni ez a topic. :) :) :)

 

A képedről:

 

Nagyon ötletes kép csak irtó zajos sajna. :( Gondolom Sötét volt és azért. Viszont ha a gépeden van éjszakai mód az megoldhatja a problémát hisz éjszakai módban a gép sokkal több fényt enged be így sötétben is világosabb és zajmentesebb képet tudsz csinálni.

De az éjszakai móddal óvatosan kell bánni mert ha egy kicsit is megremeg a kezed akkor elmosódott lesz a kép.

 

Remélem tudtam segíteni.

 

Megkérdezhetem milyen géped van? :)

 

HP635ös masina, elég régi, de 1-1 kép készítésére jó. :) Igazából régebben csináltam a képet, és nem a fórumra szántam, inkább avatar készítésére. Az elmaradt, de ma megláttam a topikot, és gondoltam felteszem :)

Link to comment
Share on other sites

höhö^^ csak majd ne felejtsd el időben ideadni a linket :)

 

nekem régen volt....de mivel nincs digitális kamim ezért nemtudtam fentartani :S :(

 

Találtam képet a guglin a gépemröl :)

 

Kép : >

http://i1.tinypic.com/mwa3cp.jpg

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Kir képek lettek Peti. :) A második az királyos. nagyonjól elkaptad.:) :)

A negyedik amin van egytsomó drót az is szép. Még azok a (máskor egyébként nagyon zavaró) villanydrótok is királyul (szinte kecsesen :D ) fügenek a levegőben.

Az arajz pedig tök király. az első képen amit feltettél róla nagyon jólmegvágtad. :)

A blogot én is nagyon szívesen nézegetném. Nemsokára már nekem is készlesz a saját oldalam.

Még nincs teljesen kész de rakhatok majd be róla egy képet hogy elmondjátok hogy tetszik e meg jó e.

Link to comment
Share on other sites

dobi jó az oldal nagyon:)

 

blox: várjuk a képeket:

 

és Jeti Peti: ma csináltam képeket :lol:

 

nem vagyok egoista csak tetszett ahogy le lehetett kapni a cipőmet:)ja és mostantól csak annyit szerkesztek a képeimen hogy keretet rakok rá...meg szórakozok az effectekkel....ja és márkája acipőmnek: Osiris

 

cipőm:

P1070350.jpg

 

P1070366.jpg

 

P1070397.jpg

 

P1070408.jpg

 

P1070379.jpg

 

ez meg én lennék (csak a szög miatt): :blush:

 

P1070409.jpg

 

ennyi...comment

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...