Jump to content
PirateClub.hu

Saját fényképek


Jeti Peti
 Share

Recommended Posts

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ugyan nem igazán a művészkép kategóriába tartozik, de érdekesség szerintem:)

 

2 olcsó autókát kaptam le, az egyik az uttest egyik oldalán, a másik a másikon, párhuzamosan.

 

ferrari.jpg

 

20070105145637lambo.jpg

Link to comment
Share on other sites

dobi nagyon szép képeid vannak....ma nekem is eseménydús napom volt egy leégett házban voltam aminek az első emelete majdnem beszakadt aladtam, leomlott falakkal állt....és oda felmásztam mert nem volt létra se lépcső így az oldalán mentem fel..lejönni nehezebb volt

 

meg jó néhűny dolgot szépen lekaptam szerintem......

Link to comment
Share on other sites

Ne idézd a közvetlenül elötted szólót! Köszi.

 

 

beállítottam a gépet fél perces zár időre, elé álltam, és rajzoltam a levegőbe visszafele a betűket az elemlámpával, utána meg megvilágítottam az arcomat, csak az nem nagyon sikerült, inkább hülyén néz ki mint félelmetes:)

Módosította MetalGun
Link to comment
Share on other sites

dobi nagyon szép képeid vannak....ma nekem is eseménydús napom volt egy leégett házban voltam aminek az első emelete majdnem beszakadt aladtam, leomlott falakkal állt....és oda felmásztam mert nem volt létra se lépcső így az oldalán mentem fel..lejönni nehezebb volt

 

meg jó néhűny dolgot szépen lekaptam szerintem......

 

Köszi. :) Feltehetnél majd egy-két képet. Szivesen megnézném őket.

Nekem is kéne csavarognom egy kicsit. Mivel már nincs sok fényképeznivaló érdekesség a környezetemben amit meg ne örökítettem volna.

Link to comment
Share on other sites

Jééé kacsusz :D a pláázzza, és üres a helyszín, soha életemben nem láttam azt a részt üresen :D tetszenek nagyon jok, igazi életbképek :D hány óra körül készültek?

Ja Jeti Peti a billentyűs kép nagyon jo helyzetven van fotozva teccik :)

Link to comment
Share on other sites

ez pedig a pergődobom, ezt is a telefonommal csináltam, próbáltam művészire, de nem sikerült:)

 

omar_pergo2.jpg

Link to comment
Share on other sites

beállítottam a gépet fél perces zár időre, elé álltam, és rajzoltam a levegőbe visszafele a betűket az elemlámpával, utána meg megvilágítottam az arcomat, csak az nem nagyon sikerült, inkább hülyén néz ki mint félelmetes:)

 

 

 

aha.......sztem nagyon el lett találva a kép majd énis kibróba......köszike

Link to comment
Share on other sites

Köszi. :) Feltehetnél majd egy-két képet. Szivesen megnézném őket.

Nekem is kéne csavarognom egy kicsit. Mivel már nincs sok fényképeznivaló érdekesség a környezetemben amit meg ne örökítettem volna.

szia.már vannak képeim.nézz vissza egy két oldallal...egyébként legközelebb jövőhét csütörtökön vagy pénteken teszem a képeimet ide...jó sok lesz ;)

Link to comment
Share on other sites

HI. Hogy csináljátok hogy a háttér el van mosódva pár képen, és csak azt lehet élesen látni amit fotózni akartatok?:) photoshop?

arra fókuszálunk :D és akkor a háttér elkenődik mert az már kívül esik a fókuszponton :)

 

Ez igy azért nem teljesen igaz. A nagy rekesznyilás miatt "elmosódott" a háttér. Tehát kicsi a mélységélesség. Nagyobb rekesznyílással ugyanezeken a képeken akár éles is lehetne a háttér, ugyanezzel a fókuszálással.

 

Ha valaki ilyen képeket akar csinálni, az állítsa a rekesz (blende) értéket a legkisebbre (ekkor lesz legnagyobb a nyilás) és ha egy közeli tárgyra fókuszál a háttér elmosódott lesz. Persze nem minden gépen lehet külön állítani a rekeszt.

 

Link to comment
Share on other sites

ez_már_müvészet.jpg

 

Osztálykirándulás, a power topicban is benn van kicsit átszerkesztve, de hát oda nem tud mindenki menni. Ez az eredeti változat, a fehér polos fiatalember ne zavarjon senkit, a haverja beszélte rá, hogy álljon oda. (gy.k. én vok a fehér polos) Szóval haver meglepően jó képet csinált.

Link to comment
Share on other sites

ma is elég jó napom volt...nemsokára csütörtök...csak azt akartam mondani hogy én nem versenyként tekintek erre a dologra nehogy valaki félreértsen....én saját önszántamból azért csinálom mert szeretem és mert jól érzem magam

Link to comment
Share on other sites

fuu hát én mindent....például:összegyúrt lap,virágok,minden érdekes ami felkelti az érdeklődésem és olyan amit más megvilágításból lefotózva szép képet kapok...sokmindent

Link to comment
Share on other sites

vége lett az egy hétnek ....rakom a képeket sorban minden naphoz...

 

Csütörtök január 4.

..csekély

 

P1050196.jpg

 

P1050209.jpg

 

P1050229.jpg

 

P1050259.jpg

 

P1050293.jpg

 

Péntek január 5....sok...

 

P1050302.jpg

 

P1050307.jpg

 

P1050308.jpg

 

P1050324.jpg

 

P1050353.jpg

 

P1050356.jpg

 

 

 

csak megjegyzem hogy egy leégett ázban voltam...Das war gefärlich(aki érti...)

 

P1050362.jpg

 

P1050375.jpg

 

P1050400.jpg

 

réges régen megette az idő vasfoga...

 

P1050426.jpg

 

P1050431.jpg

 

20070111165735P1050453.jpg

 

aztaaaa:

P1050465.jpg

 

P1050469.jpg

 

P1050474.jpg

 

P1050475.jpg

 

P1050492.jpg

 

Szombat január 6....olyan

 

P1050523.jpg

 

P1050535.jpg

 

P1050539.jpg

 

 

 

P1050574.jpg

 

P1050589.jpg

 

P1050626.jpg

 

értünk:

P1050629.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...