Jump to content
PirateClub.hu

VSO Convert X to DVD


gryzzli
 Share

Recommended Posts

VSO Convert X to DVD

 

 

 

Sokan vannak akik, nem szeretnék cifrázni a kész dvd-t. A progi pofon egyszerü kezelése (nem elhanyalgolható előnye tud magyarul), kezeli a feliratokat is,. az elöállitott dvd minőségéhez képest gyors is.

Link to comment
Share on other sites

Hát nem to mit csinálsz rosszul, de nekem tökéletesen működik és én nem bolygattam meg a beállításokat. Egy 1 cd-s filmet kb 2,1-2,2 GB-ba konvertál át, tehát 2 CD-s filmet is lehet vele tökéletesen konvertálni annélkül, hogy valami minőségromlást előidéző beállítást kellene alkalmaznunk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Én innen szedtem le ezt a progit és csak "kiprobálhatom" <_<

És volna egy nagyon fontos kérdésem:

Átkonvertáltam egy filmet,majd 3 óra volt,és a film alatt a következö üzenetet irja ki:

 

if you would like

To remove this message

http:// www.vso-software.fr

 

Idönkét berakja és eltünik pár másodperc mulva,aztán megint.

Roppant zavaró és szeretnék segitséget kérni,hogy hogy lehet ezt eltüntetni! Köszi.

Link to comment
Share on other sites

most mi számimt gyorsnak?

nekem egy 1 cds filmet 3 ora alat konvertál át dvdbe, legalábbis ezt irja ki 2% után...

ez most gyors lenne??

 

Gépfüggő nekem 1CD-s filmet 20perc alatt konvertál.A sebessége a procidtól függ~minden ilyen konvertáló program ilyen amúgy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hali ! Én is ezt használom, és olyat akarok majd vele, hogy 2 külömböző filmet átírni dvd-re úgy hogy a menübe ki tudjam majd választani hogy melyiket akarom lejátszani. Szóval nem automatikus lejátszás meg nem is összefűzött, hanem csak simán :) ilyet lehet vele ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

sziasztok 2 kérdésem lenne:

 

1. Én is használnám ezt a progit de az a gondom vele hogy átkonvertálom a filmet majd ahogy gépen nézem hó szuper minőség meg mindem de ahogy kiírom és asztali lejátszóba beteszem a tv-n egy elnyújtott képet kapok mindenhol kilóg meg minden ez mitől van?

(már átt vittem haverhoz is de az ő tv-n is ezt tapasztaltuk)

2. 2 CD-s filmeket hogy lehet hogy az átkonvertálás után folyamatos legyen

 

Előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
sziasztok 2 kérdésem lenne:

 

1. Én is használnám ezt a progit de az a gondom vele hogy átkonvertálom a filmet majd ahogy gépen nézem hó szuper minőség meg mindem de ahogy kiírom és asztali lejátszóba beteszem a tv-n egy elnyújtott képet kapok mindenhol kilóg meg minden ez mitől van?

(már átt vittem haverhoz is de az ő tv-n is ezt tapasztaltuk)

2. 2 CD-s filmeket hogy lehet hogy az átkonvertálás után folyamatos legyen

 

Előre is köszönöm

 

1. Ez velem is elő szokott fordulni.

2. Először az első cd-t nyitod meg majd utána a másodikat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nem tudom, hogy most ez ide jön-e, de lenne egy problémám. Leszedtem egy filmet (Ocean's Thirteen) és nem tudja a Nero-m kiírni dvd-re, mert azt írja ki, hogy kicsi a berakott, teljesen üres dvd mérete. Ilyenkor mit szokás csinálni? Hogy tudom a leszedett filmet (szokás szerint két mappája van: VIDEO_TS; AUDIO_TS, ezekben a megszokott fájlok) egy lekicsinyíteni, hogy ráférjen a dvd-re, de ugyanazokat tartalmazza, mint amikor még nagyobb volt a mérete :huh:? Mert nekem azt írja ki a Nero, hogy ugye kicsi a dvd, meg azt, hogy:

 

A felírandó adat: 4 483 MB

A lemezen lévő szabad hely mérete: 4 482 MB

 

Ekkora pechet! Most mit tudok csinálni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Én is ezt a progit használom már régóta. Még a szabad verziójú 0.5-sel kezdtem. Kipróbáltam más konvertálót is, de én úgy látom, hogy ez a legjobb. A beállításoknál arra kell ügyelni, hogy PAL rendszer legyen, a kép méretezést automatikusra kell hagyni, mert igazán el lehet szúrni, ha nem így teszünk. Ha nem hagyod automatán, akkor a 4:3-as képméretből 16:9-est csinálhatsz, vagy fordítva. A kódolás beállításoknál, ha a "jó minőséget" állítod be és az alatta lévő sorba a DVD-5-öt, akkor majdnem egyrétegü full DVD-t kapsz, a minősége ennek a legjobb.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...