Jump to content
PirateClub.hu

Mit tennél ha örökké élnél?


Jaffry
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Az szar lenne mert mi van ha becsapodik egy meteor vagy valami es en lennek az egyetlen aki elne az orokelet miatt! Es teszem azt ha meg a fold is elpusztulna akkor lebegnek az urben addig amig ertelmes eletre nem talalok? Kossz nem! De ha orokeletem lenne ugy hogy csak betegsegekbe es az oregedesbe nem halnek bele akkor elfogadnam!JA es orokifjusagom is legyen, mindig legyen meg a kb. 29 eves alakom vagy nemtom......! Ha pedig jonne egy meteor meghalnek en is!

Link to comment
Share on other sites

én nem lennék öngyilkos mert ha örökké élek úgyse tudok meghalni soha... én csak a testemtől félnék, 100 év után mozdulni se tudnék :lol: de ha egész idő alatt mondjuk 26 éves lennék akkor már igencsak megfontolandó ;)

 

 

 

van benne valami ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

én nem lennék öngyilkos mert ha örökké élek úgyse tudok meghalni soha... én csak a testemtől félnék, 100 év után mozdulni se tudnék :lol: de ha egész idő alatt mondjuk 26 éves lennék akkor már igencsak megfontolandó ;)

Ez így van!!! :D én maradnék 19-20éve testbe.. jah és csak akkor maradnék meg ha nem lennék impotens :P

Link to comment
Share on other sites

léci ezt pontosítsd, örökké élnék

 

most akkor örökké öregednék és 500-600 év múlva 1 tartályban lenne az agyam és onnan csipognék vagy nem öregednék de 3x elütnek és rokkant lennék esetelg Man powered by supermen lennék?

Link to comment
Share on other sites

Ha örökké élnék: elszámolnék végtelenig....

... és vissza

... kétszer

:D

 

 

azt csak chuck norris tud. uh, csak nem chuck norris vagy? XD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ha teljesen halhatatlan lennék az nagyon izgi lenne. Legelősször kiruccannék csernobilba, miután meguntam onnan utam az óceánba visz valami spéci lámpával, hogy megnézzem milyen az alja, milyen állatok élnek ott, ezután amerikában partraszállnék, ellátogatnék manhattan legcsövesebb getto negyedébe a nemsokkal előtte lopott fehér csukjámban.. kipróbálnék minden drogot. sok mindent. közbe pedig ennem és aludnom sem kellene, mivel ugye halhatatlan vagyok. ámbár a föld nem elég nagy ahoz hogy az örökkévalóságig izgi legyen, szal úgy lenne mégjobb hogyha csak akkor halok meg ha leások a föld közepébe:D

Vagy ha csak az öregedést iktatnák ki belőlem, akkor boldogan figyelném ahogy a világ fejlődik (mármint a tudományban leginkább)..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...