Jump to content
PirateClub.hu

Tanulj meg puncit nyalni!


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én már nem vagyok szűz, van barátnőm. De mindktten egyensen undorodunk az orális szextől. Szerintem semmi értelme az egésznek. A szexben egymás kielégítése a lényeg, nem az hogy egymást nyaljátok.

és szerinted orálisan nem lehet valakit kielégíteni? omfg.

Link to comment
Share on other sites

Apám... már nem azért de akkor igényesek lehettek mindketten... ;)

 

én most jöttem rá, ebből pár dologra, pár trükkre. :) biztos jól jön majd.. :D

szerintem pedig az orális szex igenis jó! :) én még szűz vagyok, de sokan mondták már nekem, hogy jobb is néha mint a szex. :)

Link to comment
Share on other sites

juj jujj juuuuuj mit olvasok :D :D :D

Imádok nyalni, nagyon jó és az ízeee hmmmm az isteni :D sz.tem próbáljátok ki, nem fogsz csalódni.

Az hogy egy csaj orálisan kényeztet abba mi a nem jó??? sz.tem csak jó van benne :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

De még mennyire hogy érdemes kipróbálni :D

Akkor vagyok a legszebb mikor a b.nőm combjai között vagyok :D :D :D:P lol wehehe

Ezt a munkát legalább imádom és élvezettel művelem.

Mindenkinek ajánlom, hogy ki ne merje hagyni az életéből a ..... nyalást, mert annak nem lesz nyugodt álma, mert MetalGun kisérteni fogja amíg bele nem nyal legalább egyszer a szent grálba :D :D :D

 

Bye: MetalGun

Link to comment
Share on other sites

Nem értem mit lehet ezen tanulni ez nálunk férfiaknál ösztönös :D :D

Mindenkinek ajánlom, hogy ki ne merje hagyni az életéből a punci nyalást, mert annak nem lesz nyugodt álma, mert MetalGun kisérteni fogja amíg bele nem nyal legalább egyszer a szent grálba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ilyen nincs ezen a beszóláson szabályosan felröhögtem,szerintem még a szomszéd is hallotta :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nem is értem, hogy voltunk meg eddig eme iromány nélkül mi férfiak?!

Az én tapasztalataim alapján két dolgon múlik,hogy egy pasi tud-e nyalni,úgy nyalni, hogy a csaj lekaparja a falat,vagy sem. Az egyik,hogy szeret-e nyalni, mert ha szeret, akkor úgy is jól csinálja. A másik, ha nem szeret nyalni (adott esetben undorodik tőle) és csak a csaja kedvéért csinálja, akkor úgyis szarul csinálja.

 

Azoknak akik még a punci nyalás előtt állnak: kétféle punci létezik, az, hogy melyiket fogod ki elsőre nagyban befolyásolja, hogy a jövőben miként állsz a dologhoz. Az egyik fajta punci a szép rózsaszín igényes „illatos”,aminek nem lehet ellenállni, a másik az igénytelen döglött hal meg sajt szagú szottyos p..csa.

 

Link to comment
Share on other sites

Én már nem vagyok szűz, van barátnőm. De mindktten egyensen undorodunk az orális szextől. Szerintem semmi értelme az egésznek. A szexben egymás kielégítése a lényeg, nem az hogy egymást nyaljátok.

 

 

lol

 

Van még mit a tejbe aprítanod. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Azoknak akik még a punci nyalás előtt állnak: kétféle punci létezik, az, hogy melyiket fogod ki elsőre nagyban befolyásolja, hogy a jövőben miként állsz a dologhoz. Az egyik fajta punci a szép rózsaszín igényes „illatos”,aminek nem lehet ellenállni, a másik az igénytelen döglött hal meg sajt szagú szottyos p..csa.

 

hát nem tudom... ha valaki rendesen fürdik, akkor annak sehogy nem lesz ilyen kaliberű szaga :D

Link to comment
Share on other sites

vigyázzatok, mert Metalgun olyan, mint a légy, akár kilométerekről is képes megérezni a keresett aranyat :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hát igen, bárki bármit is mond az én tapasztalataim szerint is a nők megőrülnek az efajta szexuális kielégitési formától. Nem akarok dicsekedni de a visszajelzések alapján ebben (is) elég tehetséges vagyok :D .

Csak azért, mert amikor először csináltam egy csajnak a sorozatos orgazmusok után félájultan megkérdezte, hogy honnan tanultam ezeket a dolgokat, amelyek aztán kiváló előkészitő mozzanatai voltak az elkövetkező akciókra.

A lényeg az ha már ennél a témánál tartunk, hogy az előjáték alkalmával intenziven kell ingerelni a szóban forgó nemi szerv környékét egyre inkább közelebb és közelebb ahhoz, ami meghozza azt az eredményt, hogy a hölgy könyörögni fog a folytatásért. :D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Tényleg elég kemény, hogy egy lány arról ír, hogy ő hogy nyalata. Én még csak 15 éves vagyok (hihihi) de majd kipróbálom:D Persze csak ha egy kicsit nagyobb leszek. Kössz a tippet! Ezt jobb tanulni mint a törit:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...