Jump to content
PirateClub.hu

Tanuld meg az anális szexet!


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szerintem az análszex király.Kérdés h a bnődnek is az-e.:)

 

 

Szerintem az anális szex nem éppen a leg igényesebb dolog, én kipróbáltam, nekem nem jött be... <_<

Ameddig nem volt tapasztalatom e téren engem is izgatott a dolog, de valahogy amikor odakerültem már annyira nem is izgatott, sőt ami azt illeti el is undorodtam tőlle!

 

Azoknak tetszik és azok beszélnek róla akik még nem próbálták csak a tv-ből látták azt a sok ocsmányságot...

De majd ha egyszer ők is / ti is eljuttok ide, meglátjátok miről beszéltem!

Link to comment
Share on other sites

Láttál már állatokat (akik ösztönösen, a jóisten által megadott módszert követik) orálisan , vagy análisan gyakorolni eme ipart???

Nem hiszem! Akkor miért lenne más az embereknél az oral mint az anal szex? Ez a nyelveddel modod el duma, nagyon nem életszerű...

Nem beszélve a mély torokról ugye... no de mielőtt megköveztek, inkább befejezem....

Link to comment
Share on other sites

Nem semmi a téma. Az utolsó pár hozzászólás meg pláne nem. :rolleyes:

 

Személy szerint próbáltam már (sőt, nem is egyszer, így a próbán már rég túl vagyok) és semmi rossz nincs benne.

 

Az úgynevezett káros hatásokról se nagyon beszélhetünk, mert amíg mindkét ember egészséges, és figyel a higiéniára, addig nem lehet baj. Persze ehhez hozzátartozik, hogy hányszor fordulnak ehhez a formához. De normális párkapcsolatban, ahol ez csak „kiegészítésnek” szolgál, nem lehet következménye. Nem fognak a záróizmok elernyedni se semmi ehhez hasonló. Ez ugyanis butaság.

 

A morális dolgokról meg évezredekig lehet vitatkozni és példákat felhozni mind az ellenzők, mind a kedvelők oldalán. Szerintem, ha valaki élvezi vagy szereti, az csinálja. Aki pedig nem, az ne. De erőltetni semmiképpen nem szabad egyik félnek sem, ha a másik nem akarja!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Korrekt, csak nem takarja a valóságot.

 

Ha valami nekem nem jön be (tökfőzelék), attól még nem kell beállítanom ezt a dolgot (tökfőzelék) úgy, hogy csak annak imponáló megkóstolni aki a tv-ben látta hogy főzik.

 

Elég sok "mellékest" kell az anális szex előtt megejteni hogy az olyan legyen, amilyenről az ember álmodik! Ilyen pl. h akció előtt pár órával nem eszik a hölgyemény semmit, előtte 1-2 napig pedig sok rostot tartalmasó ételeket. Kevés zsírt, szénhidrátot.

 

Vagy az, hogy akció előtt jó dolog az intim beöntés is... igen, fúúúúújjj .... annak fúj, aki nincs tisztában azzal, hogy ez egy higiéniai megoldás. Vagy inkább tolod a csokisba? Most csúnyán kifejezve magam....

 

 

Az pedig ismét egy másik dolog, hogy a közhiedelmekkel / hiedelmeitekkel(!!!) ellentétben a végbélben normál esetben nem tartózkodik kaki. Az akkor kerül oda, ha a vékonybél befejezte munkálatait és üríteni akarja a tartalmát. Ekkor kerül CSAK a végbélbe anyag.

TEHÁT higiéniai beöntésnél a végbélben lévő hátramaradt dolgok ürülnek csupán, nem más. Ezért fontos a rostokban gazdag táplálkozás akció előtt és ezért fontos hogy aktus előtt ne egyen a hölgy.

 

 

 

Annak gusztustalan egyébként aki vagy prűd / vagy nem próbálta és rámondja / vagy próbálta ordenálé körülmények között.

 

Ha az úgymond.. "aranyszabályokat" betartja valaki elképesztő élménynek lehet résztvevője.

A lányok pedig higyjétek el... nem megjátszák azt h élvezik. A végbél közvetlen környezetében közel annyi idegvégződés található amennyi a csiklón. Ezen el lehet gondolkozni...

 

 

Saját tapasztalat!

Barátnőm nem akartam kényelmetlen szituba hozni olyan kérdésekkel SEM, hogy mi lenne ha kipróbálnánk... nem jött fel egyszerűen a téma közöttünk. Aztán egyszer a beszélgetésünk vhogyan erre a témára kanyarodott el és elmondta hogy a kádban fekve a szokásos tisztálkodás közben egyetlen ujjával "bepróbálta". Kb. fél perc kellett neki az orgazmusig. Természetesen közben a "legérzékenyebb :) " pontjával is el volt foglalva. De nagy részben nem ez hozta ki belőle ezt az érzést, hanem a végbélnyílás izgatása.

Ezért mondják akik normális körülmények között próbálták ki a dolgot, hogy a barátnőjük sokszor már CSAK így akarja.

 

A férfiak szemszögéből azt hiszem nem kell ecsetelnem mennyire izgató tud lenni, hogy egy JÓVAL szűkebb nyílásban tartózkodsz......

 

 

Uff.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Biztos vannak akiknek nem élvezetes, de szerencsére nem vagyunk egyformák. Személy szerint, rendszeresen csinálom és egy kellemes dolog. Nyilván ha már be van járatva :) A barátnőm idegenkedett tőle, mint bármelyik más nő, de elismerte, hogy nem is annyira rossz. Igaz a krémet vagy hasonló csúszós anyagot senki sem felejtse el az elején :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Én a héten estem át egy urológia vizsgálaton(Nem jó szántamból hanem mert kötelező).Én inkább azon a véleményen vagyok hogy ezt nem akarom mással átéltetni.Fúúú borzalom.Maradok az orálisnál.Azt jobban komálom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...