Jump to content
PirateClub.hu

Shoutcast, Teamspeak


davidka007
 Share

Recommended Posts

Az el?z? topicért elnézést kérek a fiam azt hiszi minden ingyen van!

 

Na de hogy ne roncsam el az örömötöket 2 link :

 

-=Shoutcast=-

 

http://www.listen2myradio.com

 

100 Mbit/s
500 slot
admin felület
és mind ez
INGYEN!!!

 

-=Teamspeak=-

 

http://www.teamspeak4free.co.uk/

 

100 Mbit/s
admin felület
és szerintem korlátlan (bár ilyen nincs)

 

Még egyszer elnézést az elöbbiért!! Remélem senkit nem tévesztett meg!!

Boldog karácsonyt

 

Ha nem megy valamelyikhez a regisztrálás az szóljon és segítek!

 

A Teamspeak is ingyenes de azt elfelejtettem odaírni!

Link to comment
Share on other sites

Most nézem csak! A TS az nekem se megy. Felmegyek az oldalra és azt írja most nincs szabad server jöjjek vissza egy óra múlva! Ugyhogy ez gázos!

 

Csak a szabad servereket használhatod! egy embernek mindig fenn kéne lennie a serveren hogy ne vegyék el t?led!

 

Erre csak most jöttem rá! elnézést

Link to comment
Share on other sites

Izé, őőő hm, nem tom mit akartam....ja igen....a shoutcast-nak max átvitelisebessége 64kbps. Rossznak nem rossz, tulajdonképpen nagyon jó aahoz képest, hogy ingyen van, de 64kbps-nél azért a hangminőség már nem fullos. Persze, nekem ez simán megfelel, de akinek fullos hangrendszere van, az már lehet, hogy könnyne észreveszi.

Link to comment
Share on other sites

Idézem: Please change the broadcast speed (quality) to the suggested one that isn't more than 64kbps in fast servers.

Because a common upload speed is 14kbps, and if the quality will be higher than 64, the songs will jump and ruin the whole broadcast.

 

Valahol úgy is olvastam, hogy a szervereik nem bírnak többet.

 

Természetesen ennél magasabbal is tudod nyomatni, nincs letiltva, hogy 128kbps-el vagy többel nyomd (annyival próbáltam először, örültem is egy ideig, aztán jött a hideg zuhany :D), viszont szaggatni meg bufferelni fog mint a bűn xD.

 

A max az 64kbps sajnos, de ahhoz képest, hogy ingyenes szerintem megfelelő. Egyébként 1500-ért 192kbps 50slot-os Shoutcast szervert lehet bérelni. 2000-ért már 100 slot :D. De ez már nem idetartozik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...