Jump to content
PirateClub.hu

Elégedett vagy az orvosi ellátással és a hozzáállással?


Jaffry
 Share

Elégedett vagy az orvosi ellátással és a hozzáállással?  

79 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Elégedett vagy az orvosi ellátással és a hozzáállással?

    • Igen, minden tökéletes.
      6
    • Rendben van minden, rosszabb ne legyen.
      6
    • Pár dologtól eltekintve oké.
      18
    • Hagy kívánnivalót maga mögött.
      49


Recommended Posts

sziasztok! nem vagyok elégedett az orvosi ellátással! sokszor nem elég képzettek az orvosok, állandóan csak találgatnak, és bizonytalankodnak. szinte nekem kell sokszor rákérdeznem, hogy nem lehet ez vagy az a betegségem, vagy halálra kínoznak fájdalmas vizsgálatokkal, vagy feleslegeseket csinálnak, és azzal ártanak a szervezetemnek! felesleges gyógyszereket vetetnek meg velem, és tömnek belém. egymásnak tologathják a betegeket! állandóan hónapokat kell várni s?rg?s vizsgálatokra. :(:( szipi

Link to comment
Share on other sites

Hála Istennek én ritkán vagyok beteg, multkor volt tüd?gyulladásom, 3 éve azóta semmi, az elött meg 5 évig nem voltam beteg.

Ugyhogy én nem panaszkodok.

Én azt szeretném, hogy csak akkor kelljen orvoshoz mennem, mikor lejár a jogsim :D

Link to comment
Share on other sites

A hozzáállással a baj ott kezd?dik, amilor az ember beteg lesz, és el mer menni az orvoshoz. Jönnek a nagyszer? keresztkérdések: Mióta vagy beteg? Ha azt válaszolos h 2 napja, akkor azt mondják h miért vártál vele ennyit,amikor azonnal kellett volna menned. Ha azt válaszolod most kezdödött, azt mondják nagy flegmán h túlliheged a dolgot, ezzel nem kellett volna orvoshoz menni. Egyszóval nagyobb energiát fektetnek abba hogy hogy kerüljék ki a munkát, minthogy gyorsan ellássák a beteget. Egyébként sztem tényleg kevés az orvos. El kell menni egy rendelésre, és megnézni azt a betegáradatot ami ott van. Nem éppen szívderít? betegen akár 1-2 órát várni a sorodra. A többivel egyetértek az el?ttem szólókkal.

Link to comment
Share on other sites

Addig elégedett vagyok vele amíg nem leszek beteg és nem kell bemennem egy rendel?be. De attól kikészülök. Azért hogy megmondják csak influenzás vagyok (és megkapjam az igazolást:) ) várnom kell 1-1,5 órát aztán meg felírnak vagy 10 féle gyógyszert, hogy fizessek ki egy vagyont.

És ez csak a jéghegy csúcsa, mert ami a korházakban megy az több mint egy tragédia.

Úgyhogy hagy kívánnivalót maga mögött. Nem is keveset szerintem.

 

Link to comment
Share on other sites

Csak én szedek itt bérescseppet?! :lol:

Egyébként egyáltalán nem vagyok megelégedve, legutóbb is amikor "vakbélgyanus" voltam nekem kellet kiszednem a karomból az infúziót hogy ki tudjak menni wcre, mert a nővér a fenéért sem akkarta odatolni azt a hájas hátsó fertáját :S

Link to comment
Share on other sites

ennél rosszabb ne legyen :) nekem a házidokim nagyon rendes és ismeri a családomat , a sebészeten is ismernek mert sportolok azt törések zúzódások akadnak :lol: Jah és nem igazán szoktunk sorba állni mert apám is doki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nem vagyok elégedett az orvosi ellátással!! Nagyon sok kívánnivalót hagy maga után az tuti. Nálunk legalábbis nem sok kivétel van. 1-2 orvos nagyon kedves és rendes, de a legtöbbnél azt érzem, hogy úgy kezelnek, mintha egy kisérleti állat lenne az ember. Ha nem kapnak pénzt, akkor nem számít a gyógyítás. Ez a véleményem. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...