Jump to content
PirateClub.hu

Ti hogyan védekeztek?


Jaffry
 Share

Hogy védekeztek?  

478 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Hogy védekeztek?

    • Óvszer
      230
    • Tabletta
      145
    • Megszakítás
      87
    • Egyéb
      31
    • Nem védekezünk
      13
    • 0


Recommended Posts

+1 pont a tabira

2 éve lassan hogy szedi barátnőm és semmi gond nincs. gumit is használunk néha ha olyan kedvünk van, de sokkal nyugodtabban lehet intézni a dolgokat, és én jobban is szeretem gumi nélkül - meg ő is, és ez sem elhanyagolható :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nekem egyértelműen az óvszer.

Barátnőm kérdezte mi lenne ha nélküle történne meg a dolog, én enem mentem bele, megmondtam csak akkor ha tablettát szed :D

De akkor se élvezel el benne...

18 se vagyok még, de ha véletlen gyerek sikeredik nem is fogom megélni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ez így van! Mellesleg spirál az tényleg nem rossz dolog! :)

 

a spirál hogyan működik?felmegy a péniszbe és visszanomja az ondot vagy mi?bocs ha hülye a kérdés de én csak igy tudom elképzelni.

amugy a tabletta nem rossz csak nem mindig van rá lóvé és akkor marad a megszakítás vagy néha gumi(azért nem jo mert nem lehet vele jol érezni a másikat)!!!

 

Szerintem Gyógyszer és Óvszer együtt. :unsure: De a legbiztosabb, ha Gyógyszer, Óvszer és Megszakítás együtt. :D

 

:D:D:Dnem túlzás ez egy kicsit?

nah persze legyen minden óvszer, megszakitás, tabi(2-3 féle is együtt), spirál, elszorító(nemtom mi a neve de rossz lehet), sőt a pasi köttesse el magát a csaj meg vetesse ki a méhét!nemrossz ötlet!100ezer%-os megoldás!

vagy maradhatna szűz az ember nem?

Link to comment
Share on other sites

A megszakítás sem túl ajánlatos, mert mi van ha túl későn szakítja meg... :D Ja, és az úgynevezett "örömkönnyek" is tartalmazhatnak hímivarsejteket, tehát attól is teherbe lehet esni.

Nem vagyok szexológus, de visszanyomni az ondót szerintem balgaság, aminek ki kell jönnie az úgy is kijön, és úgy tudom spirált az idősebb nők használnak! ;)

Link to comment
Share on other sites

a spirál hogyan működik?felmegy a péniszbe és visszanomja az ondot vagy mi?bocs ha hülye a kérdés de én csak igy tudom elképzelni.

kiscsillag, az neked megy fel :'D De most komolyra fordítva a szót, egy meghatározás:

 

''A méhen belüli eszköz (spirál) alapjában véve a méhbe helyezett idegen test, melyet gyakorlatilag alig reagáló műanyagból (polietilénből) készítenek születésszabályozás céljából. Az újabb spirálokba időnként tesznek aktív vegyületeket is, mint pl. progeszteront vagy rezet, melyek lassan kiválnak belőle és helyi reakcióba lépnek, ezzel fokozva a születésszabályozás hatékonyságát.''

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hát van már akció utánni tabletta...

 

látszik,hogy nem volt még szükséged arra,hogy beszerezz egyet. Én kb 2 napig futkároztam,hogy elintézzem a barátnőmnek, 5000 forint két szem bogyó (mindkettőt be is kell venni), 2000-rel megdobta a számlám, és két napig alig aludtam. Úgyhogy az messze nem jöhet számításba, de tartalékkéntjó, ha van

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Segítsetek! Mennyi az esélye annak, hogy terhes legyen a barátnőm? a következőt csináltuk: Óvszerrel szeretkeztünk mind a ketten el is mentünk ahogy kell után kb 40 percre rá megint szeretkeztünk óvszer nélkül mindössze pár percet...Ilyenkor ugye nehezen megy el a férfi és attól tartunk h terhes lett e.Majd megöl az ideg bennünket...Nem élveztem belé de félek azoktól a bizonyos "előcseppektől." de még nem is éreztem h elmennék de akkor is tartok tőlük mennyi lehet az esélye h ő terhes? ezen rágódunk ennyire még sose vártam h megjöjjön.

Link to comment
Share on other sites

Most mit vársz?Van rá esély mondjuk nem sok.Ez a kettőtök szervezetén múllik.Én évekig csináltam a megszakításos módszert.Kinek hogy.

 

 

A nőknél a legbiztosabb fogamzásgátlás az aszpirin.Csak jó erősen kell a két combja között tartani:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...