Jump to content
PirateClub.hu

Ti hogyan védekeztek?


Jaffry
 Share

Hogy védekeztek?  

478 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Hogy védekeztek?

    • Óvszer
      230
    • Tabletta
      145
    • Megszakítás
      87
    • Egyéb
      31
    • Nem védekezünk
      13
    • 0


Recommended Posts

ha normálisan megcsinálnak minden tesztet, akkor minden oké ;)

hallottam már nemegy esetről, hogy akik szedték, elhíztak.

ez azért volt, mert túl magas hormontartalmú készítményt írtak fel nekik, ami felborította a hormonháztartásukat.

ezért is mondom mindenkinek, hogy mielőtt feliratná, és az orvos nem küldi el tesztekre, akkor nyissa ki a száját és kérje őket!

akkor nem lehet semmi gond! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én csak a gumit ajánlanám! Azért, mert a különböző fogamzásgátló gyógyszerek tele vannak mindenféle hormonnal, meg vegyszerekkel, viszont ez nem szívódik fel a szervezetben teljesen, hanem kiürül a vizelettel! És van egy rossz hírem, ezt semmilyen módon nem tudják szűrni a vízből, ergó minél többen használják minél többször a különböző fogamzásgátlókat, annál több ember lesz meddő, mert akarva akaratlanul kerül be a szervezetébe a sok hormon, és vegyszer... Ezen gondolkozzatok el, mert ez tény, utánna lehet nézni neten ha valaki kételkedne!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nagyon okos dolgokat irogatnak ebben a fogamzásgátló kérdésben.

Véleményem szerint minden párnak szíve joga, hogy milyen módszert beszélnek meg.

Ami a tabletta kérdést illeti, a mellékhatás nem a hormonkészítménytől van, hanem a

vívő anyagtól, ugyanis ezt senki nem vizsgálja. Ez nem csak ebben a kérdésben igaz,

hanem minden tablettára és kapszulára.

Sajnos a mai gyártok száműzték a bevált anyagokat, a nyerészkedésük az elsődleges,

a káros mellékhatásokkal nem foglalkoznak, inkább a tájékoztatóba bele írnak minden

"zöldséget", hogy jogilag védjék magukat az esetleges következményektől.

Ezért én azt javasolnám minden hölgynek, hogy több féle gyártótól származó készítményt

próbáljon ki. Sajnos más módszer nincs, a páciens a kisérleti alany minden készítménynél

a gyártók lelkiismerete hiányában.

 

jj0109

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hogy melyik nyújt nagyobb biztonságot arról lövésem sincs. Azt viszont tudom, hogy mind a tabletták tájékoztatójában, mind az óveszerek dobozán rajta van, hogy semmi sem nyújt 100% biztonságot.

Mi a barátnőmmel óvszert használunk. Volt már ez kettőnk között is téma, de ő idegenkedik a tablettától pont az miatt, amit te montál jj0109.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Én csak a gumit ajánlanám! Azért, mert a különböző fogamzásgátló gyógyszerek tele vannak mindenféle hormonnal, meg vegyszerekkel, viszont ez nem szívódik fel a szervezetben teljesen, hanem kiürül a vizelettel! És van egy rossz hírem, ezt semmilyen módon nem tudják szűrni a vízből, ergó minél többen használják minél többször a különböző fogamzásgátlókat, annál több ember lesz meddő, mert akarva akaratlanul kerül be a szervezetébe a sok hormon, és vegyszer... Ezen gondolkozzatok el, mert ez tény, utánna lehet nézni neten ha valaki kételkedne!

Jaja ezt meg tom erősíteni, a biosz tanárom is ezt mondta :D És hát belegondolva hogy a pohár vízben amit meg szeretnék inni van egy adag hormon...

Erről jut eszembe egy vicc :D

A nő elmegy a dokihoz és azt mondja:

-Doktor úr hogyan előzhetném meg a terhességet?

-Igyon egy pohár vizet.

-Szex előtt vagy után?

-Helyett.

 

Lehet nem pont így van de a lényeg benne van :D

 

Amúgy mindkét megoldásnak van rossz oldala, a gumi elszakad, a tablettánál meg ott vannak ezek a fránya hormonok.Nehéz kérdés.Le kell ülni és megdumálni.

Link to comment
Share on other sites

Lindinette 20 3 hónapig elég ezt szedte a volt barátnőm is, kedve mindig volt iszonyatosan kicsi a hormon tartalma igaz ára is van 5012 Ft

a gumit azért nem szeretem mert kellemetlen h rajtam van inkább a nő legyen ráadásnak ott az esélye h kiszakad annak meg nagyobb ára van

De még mindig ott vannak a filmes módszerek a követező mondattal "Majd kihuzom időben!" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cső Sexmasinák! 100%-ig tabletta véd olyat mint barom ász, barinönek mindig megjön a menzije töle, vagy csak elvágta az újját azzé vérzik! :D

 

Én régen használtam iylen takony alapú gumit, ááá lecso annnyi sikositot tesznek rá, hogy hajat is tudnék belöle mosni! :D

 

Baricsajom is Lindynette 20-at szed über zsir gyógyszer! (szedhetitek fejfájásra is) :D

 

Ha belegondoltok 3 havi gyógyszerért fizetek patikában 5 ropit az nem is sok, most gondoljatok bele, én öszintén megmondom nekem egy gumicég is kevés lenne óvszerböl, heti 2 doboz az tuti elment régen (1000 ft )

Akkor lehet számolni gyógyszerrel milyen jól jártok :rolleyes:;)

 

Ne féljetek használjatok dzsovszert! :D

 

Moncsóó

 

 

Link to comment
Share on other sites

Igen ami tény hogy a gumi nagyon drága és tényleg vannak újabb tabletták pl : Yadine amiben már van elhízás gátló anyag is , és tény hogy mióta szedi a párom azóta már nem eszik annyit . Én is ugyanazt írom mint páran írták hogy a kapcsolat elején gumival majd később tablettával . AZért a gumival nem olyan jó a szex mint annélkül .

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mi a párommal nem vagyunk sem hivei sem ellenzöi a védekezés külömbözö modjainak. mindenki használja-csinálja a számára megfelelöt.

igazábol mi a megszakitos sexet illetve az ovszert használjuk a sexnél,ami az elmult 9 évben tökéletesen bevált. nem volt sem terhesség megszakitás sem nem kivánt gyerek. mind két gyermekünk születése betervezett volt ,igy továbbra is ezt a modszert alkalmazzuk.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Szögezzük le az elején,hogy 100%os fogamzásgátlási módszer nincsen.

Mi óvszerrel védekezünk egyénként, bár az kiszakadhat lecsúszhat stb. Lecsúszni már lecsúszott egyszer a nagy akció alatt,de szerencsére időben észrevettem, így nem lett gáz.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

mi is megszakítással szoktuk csinálni, de nem nagyon szeretnénk tovább így csinálni, az óvszer meg túl drága, fogamzásgátlót viszont meg a bnőm nem szeretne szedni, nehogy elhízzon, de hallottam vmi eseméynutáni tablettáról is. Csak nem tudom, h azok milyen hormontartalmúak, illetve milyen fajtái vannak és milyen árban. Lécci ha tud vki vmilyen infót ezekről vagy tanácsot adni az lécci írjon

Meg amegszakításos módszer az nagyon veszélyes? Mert az tudom, h mielőtt a rendes sperma jönne, akk előtte jön ien színtelen folyadék, de ha jól tudom, attól nem lehet gyerek. Jól tudom?

Előre is köszönöm

Üdv. DaWe

Link to comment
Share on other sites

Megszakításos közösülést nem ajánlom. Mert "fröccsöntés" előtt bizony jöhet némi "anyag". Abban pedig lehet 1-2 farkincás, amiből meg könnyen gyerek lehet. Aki így csinálja, az nálam felelőtlen barom titulust kapja meg. Legalábbis a baráti körömben ezt a jelzőt szoktam ráaggatni a nem kellően odafigyelő ismerőseimre. (Ezzel egyikőtöket sem akartam megsérteni, csupán a dolog fontosságára hívnám fel ezzel a figyelmet.)

Óvszerből csak márkásabbat veszek, így az valóban drága. De csak a piros napok vége fele szoktuk igénybe venni, akkor amikor még véres lehet a szerszám.

A fentebb leírtakból kikövetkeztethető: a barátnőm gyógyszert szed. Igen, ez is csak 99.99%-ig megbízható. (Az óvszer is kb. hasonló százalékú, talán kicsit kevesebb.) Mivel a barátnőm fiatal még, így spirált és egyéb "felszerelendő" dolog szóba se jöhet. De a gyógyszer teljesen megfelel az elvárásainknak. Nem hízott tőle 100 kg-osra, nem lett depressziós sem. Szóval a mellékhatások, amiket mondogatnak erősen eltúlzottak, felnagyítottak!

Az esemény utáni tabletta meg töményen tartalmaz hormonokat. Egy KO-val egyenértékű. Aki sokat szexel szedjen rendszeresen fogamzásgátló tablettát.

Amúgy meg ha tehetném elköttetném az ondóvezetékemet. Aztán vaktölténnyel lőnék!

Link to comment
Share on other sites

Tisztázzuk gyerekek :) A megszakításos közösülés nagyon veszélyes, mivel jóval a nagy durranás előtt un. szerelemcseppek formájában távozik ondó. Pont annyi amiből gyerek lehet.

Aki megszítással közösül az igen, veszélyben érezheti magát. Ne legyünk már spúrok... dehogy drága a gumi 12 darab átlag 2200Ft. Szerintem bőven megéri,h nyugi legyen, az esemény utáni meg már tényleg drága, és az tele van hormonnal....

Link to comment
Share on other sites

A megszakításos módszert azoknak ajánlanám akik minden hónapban akarnak parázni, hogy megjön-e a barátnőjének a menszesze. Véleményem szerint aki nem akar gyereket ideje elött az mindenképpen védekezik, valamilyen formában,de a megszakítás nem nevezhető annak..

Én speciel a gyógyszerre szavazok, eddig semmilyen káros hatását nem tapasztaltuk a barátnőmmel,és sokkal kellemesebb dolog mint gumival bajlódni.Persze ezt csak azoknak ajánlom akinek komoly párkapcsolata van, senki ne menjen bele gumi nélkül egy éjszakás kalandokba, mert utólag elég kellemetlen dolgokat hozhat! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...