Jump to content
PirateClub.hu

Ti hogyan védekeztek?


Jaffry
 Share

Hogy védekeztek?  

478 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Hogy védekeztek?

    • Óvszer
      230
    • Tabletta
      145
    • Megszakítás
      87
    • Egyéb
      31
    • Nem védekezünk
      13
    • 0


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szerintem ha még nem igazán ismeri egymást a pár, mindenféleképp óvszer, ha a lány tablettát szed is , hiszen nem tudhatjátok, milyen betegséget szedett össze a másik fél valahonnan. aztán ha már megbíztok egymásban, akkor maradhat a gyógyszer, hiszen anyagi cs?d lenne minden nap óvszert használni...1 hónap alatt annyit fizetnél érte, minta a gyógyszerért 2-3 hónapra... :blink:

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! én mindenképpen az óvszerre szavazok, nem akarom feleslegesen magamat hormonokkal tömni, nem akarok t?lük rosszul lenni, hányni, nem akarok alakváltozáson emiatt keresztül menni, mert ugye nagymértékben befolyásolja, eltorzul a n?knek az alakja, és fogyókúrával nem lehet rendberakni, ! nem úgy alakul a tested formája, mintha nem szednél tablettát! és a mai világban soha senkiben nem lehet megbízni, még egy hosszabbtávú kapcsolatban sem, meginoghat a párod! vigyázni kell arra, hogy ne kapjunk átmeneti vagy végleges fert?zést, ilyesmire nem alapozhat egy lány, hisz az életbenmaradásról van szó. egy párkapcsolatban is bármikor megcsalhatják az embert, egy véletlen kisiklás megpecsételné az életemet, az pedig nagy kincs, és emiatt vigyázok is rá! az anyagiakra visszatérve, teljesen mindegy, hogy minden nap vagy csak ritkán, de akkor sokat szeretkezik valaki egymás után, ugyanannyiba kerül, de a gyógyszerek is oltárian drágák, az is költség, azaz nagy kiadás, és f?leg egy kényszer egy n? számára, hogy bevettem vagy nem, ha beteg vagy, netán kihánytad, bevegyél vagy sem, és biztosítva van-e a védelmed, megmaradt-e a szervezetedben stb..... szóval tiszta rizikó. <_< szipi

Link to comment
Share on other sites

hát van már akció utánni tabletta, meg spirál, meg sperma öl? folyadék amit aktus el?tt kell hazsnálni, meg ondó vezeték elkötés és hasonlók. szóval millió megoldás van. kik válaszzon tetszésének megfelel?en. de a fert?zésekt?l egyértelm?, hogy a gumi véd a legjobban.

Link to comment
Share on other sites

Ha a biztonság a fontos, akkor mindkett?, mert történhet az óvszerrel baleset. De alkalmi kapcsolatnál az óvszer fontos. Ha hosszabb a kapcsolat, akkor a tabletta az el?nyösebb és kényelmesebb megoldás, mert akkor bármikor (bárhol) lehet szeretkezni. :D

Viszont a hormontartalma, stb. miatt meggondolandó.

Link to comment
Share on other sites

szia kedves phulay! elárulom neked, hogy spirált csak olyan n?knek javasolnak, és engednek, azaz helyeznek fel, aki már egyszer legalább szült gyermeket! és egyáltalán nem jó dolog, mert sok n?nek rengeteg kellemetlen betegsége lehet bel?le, különböz? gyulladások stb, és ugyanúgy sokan teherbe is esnek mellette, és nem véd a fert?zések ellen sem! szóval nem olyan jó! <_<:( szipi

Link to comment
Share on other sites

http://www.google.hu/search?hl=hu&q=fogamz%C3%A1sg%C3%A1tl%C3%A1s&btnG=Keres%C3%A9s&meta=
http://www.mcd.hu/szexdoktor/biztonsagos_szerelem/modszerek.html

 

lehet nézelődni, és válogatni. :)

Módosította Nietzsche
Code tag használata kötelező!
Link to comment
Share on other sites

Egyszeri alkalomnál természetesen az óvszer hesználata ajánlott. Párkapcsolatok elején is.

Viszont később szerintem érdemes áttérni a tablettára mert megvannak a maga előnyei. Az óvszer tényleg drágább, és nem kell vele bajlódni előtte (megkeres, kibont, felhelyez).

A mai fogamzásgátló tablettáknak nagyon alacsony a hormontartalmuk, és emelett majdnem teljes biztonságot nyújtanak. Elméletileg nincsenek nagymértékű kihatással sem az alakra, sem az életmódra, sem semmire. Az óvszer mellett szól, hogy véd a fertőzések ellen, de egy párkapcsolat alapja a bizalom, így szerintem nem azon kéne gondolkodni hogy a párom mikor lépett félre és milyen fertőzést szedett össze, amivel szemben csak az óvszer nyújtana biztonságot.

Szóval én hosszútávon a tablettára szavazok.

Link to comment
Share on other sites

Sztem az óvszer mert nem szívesen gyógyszerezem magam.

 

 

jó ha tudjátok azért --->>> a nemi betegségek közt van olyan, ami nem csak sex útján terjed, hanem pl nyál útján ( csókolózás mint az AIDS is terjed így ) szóval csak akkor lehetsz biztos hogy nem beteg a partnered, és nem fertőzött meg téged is, hogyha ( még az 1. csók előtt ) elviszed orvozhoz, és megvizsgáltatod, de ugye, milyen hülyén venné ki magát...

de tegyük fel, semmi baj, de eccer csak ( 1,5 együtt töltött év után ) kalandba bonyolódik, aztán beteg lesz, de te ezt nem tudod, ő pedig nem mondja, és máris te is beteg vagy, szóval ha igazi védelmet akarok, akkor minden ,,érintkezés" előtt orvoshoz kéne menni <_< ez viszont megint furcsán jönne ki <_<

szóval nem sokat tudsz tenni, hogy megakadályozd, de azért sztem mégis jobb, hogy ha ( bármi történjen is - beteg vagy, vagy nem ) óvszert használtok, és nem gyógyszert, mert az hatással lehet sok mindenre - ( másik gyógyszert is szedsz közben, aztán nem lenne szabad stb... )

 

Szerény véleményem :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bnőm 2 vagy má lassan 3 éve szed gyógyszert és semmi baja sem lett tőle. Nem igazán értem, hogy azok akik nem szednek gyógyszert , hogy tudnak véleményt alkotni róla...Ő mindig vigyázz arra, hogy ne legyen más gyógyszerrel kavarodás és mindig időben beveszi. Annyi dolog történt csupán, hogy a mikulás rövidebb ideig marad és nem okoz neki annyi görcsöt. De majd megtudjátok Ti is amikor már nem tudjátok fizetni a sok gumit :D :D :D De egyéjszakás meg ilyen bevállalós nőknél egyértelmű a gumi! Ja és még annyi, hogy ha úgy fogjátok fel az egészet, hogy a bnőtök gyógyszeren él és mi lenne ha egyszer megcsalna és véletlenül elkap valamit amit utána Ti is, akkor nagy baj van azzal a kapcsolattal ;) Illetve jajj lehet, hogy holnap rámesik egy meteor, ezért nem megyek ki a barlangból...de ti tudjátok, ha a gumiruha jo nektek :) A gőzgép is jó megoldás volt anno, de benzinnel mégiscsak jobban tép az a fránya autó :D Na mára ennyi elég a sok össze-vissza értelmetlen p*fázásomból :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bnőm 2 vagy má lassan 3 éve szed gyógyszert és semmi baja sem lett tőle. Nem igazán értem, hogy azok akik nem szednek gyógyszert , hogy tudnak véleményt alkotni róla...Ő mindig vigyázz arra, hogy ne legyen más gyógyszerrel kavarodás és mindig időben beveszi. Annyi dolog történt csupán, hogy a mikulás rövidebb ideig marad és nem okoz neki annyi görcsöt. De majd megtudjátok Ti is amikor már nem tudjátok fizetni a sok gumit :D :D :D De egyéjszakás meg ilyen bevállalós nőknél egyértelmű a gumi! Ja és még annyi, hogy ha úgy fogjátok fel az egészet, hogy a bnőtök gyógyszeren él és mi lenne ha egyszer megcsalna és véletlenül elkap valamit amit utána Ti is, akkor nagy baj van azzal a kapcsolattal ;) Illetve jajj lehet, hogy holnap rámesik egy meteor, ezért nem megyek ki a barlangból...de ti tudjátok, ha a gumiruha jo nektek :) A gőzgép is jó megoldás volt anno, de benzinnel mégiscsak jobban tép az a fránya autó :D Na mára ennyi elég a sok össze-vissza értelmetlen p*fázásomból :D

Ez a hozzászólásod nagyon tetszik! Grat érte :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hát a modern tabletták már valóban nem olyan károsak az egészségre, de sajnos késöbb még ez a kis mennyiség is problémákat okozhat...

A gumi meg elszakadhat, meg nem is kényelmes..Bár mindenki másképp csinálja...

Amúgy ma már jó alternatívát jelentenek, ezek helyett az un. hormonmentes hüvelyi fogamzásgátló készítmények, mint pl. a Pharmatex. Igaz hogy vannak bizonyos megkötések, de amúgy nem rossz.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a tabi jobb,b.nőm is szedte és a havibaj is kellemesebb lett nenki és hamarabb is elmúlt,meg a melle is megnőtt tőle és a hormontartalma tényleg kicsit volt,írta is a papper,meg jó volt,mert nem kellett fáradozni,csak betoltam és szeva!

Link to comment
Share on other sites

Tablett egyértelműen. Ismeritek a viccet h gumiban szeretkezni mint zokniban lábat mosni. Amúgy is gumi szakad, meg nem olyan jó érzés. Meg előjáték, zacsi kinyit, gumi elő, hú de romantikus....

Link to comment
Share on other sites

Szerintem is tabletta. Azért is, mert a gumin keresztül nem olyan élvezetes, visszafogja az ingereket, hisz nem "közvetlenül" érsz a kukacoddal a kedvesedhez. :) Jah, és drága, ahogy előttem is írták. Kedvesem előttem csak gumival volt hajlandó a sexre- persze szedte a tablettát akkor is, most is -, viszont amióta együtt vagyunk, és kipróbálta 1x gumi nélkül, azóta a gumi szóba se jöhet nála... :D

Link to comment
Share on other sites

mostanság a fogamzásgátlóknak nagyon alacsony a hormontartalma... az egészséges n?i szervezetre nincs káros hatással!!!

 

 

Nincs káros hatással? Ezt azért így nem jelenteném ki. Sok nőnek bizony komoly mellékhatásokat okoz a fogamzásgátló tabletta

Link to comment
Share on other sites

az attól is függ, hogy a számára megfelelő fogamzásgátlót írták-e fel. nagyon sok féle van.

elvileg a fogamzásgátló felírása előtt egy átfogó vizsgálatsorozatot kéne végezni, vérvétellel egyetemben. ezt a legtöbb helyen elmulasztják. ebből szoktak gondok adódni, hiszen így valószínű hogy "ránézésre" nem a legmegfelelőbb tablettát írják fel.

Link to comment
Share on other sites

Nincs káros hatása a gyogyónak, csak egy kisebb mellékhatása van!Az asszony szedi és mióta szedi nem igen van neki kedve a szexhez!Előtte nyomtuk rendesen!csak olvastam is vhol hogy el megy tőle a nemi vágya!és én meg nem megyek el sajna!

szal a gyógyszer sem túl jó!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...