Jump to content
PirateClub.hu

Meddig hittetek a mikulásban?


joeee
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovis koromban megismertem, hogy az egyik óvónéni a mikulás, mert akkora szemüvege volt, mint a ház! De azt hiszem engem nem is hitettek el azzal, hogy van mikulás, így hát nem ért csalódás, egyszerűen csak megállapítottam és ennyi. A csomagot attól függetlenül vártam, mindegy volt, hogy mikulás vagy utcaseprő adja, csak kapjam már meg. Úgy voltam vele. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
én 6 voltam, mikor lejött a szakálla a mikinek, és kiderült hogy az óvónéni volt :lol:

 

 

nehmá, komoly? ovónéni? loool XD

Link to comment
Share on other sites

én nem nagyon emlékszek rá mior volt, de szerintem úgy 1. 2. os koromban. tesóm (jány) 4.ben jött csak rá, szegény nagyon csalódott volt :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Te meddig hitted azt, h az ajándékod az "igazi" Mikulástól kapod; és Jézuskától karácsonyra? Jó, ma már én is tom, h van Miku a Lappföldön...bla-bla-bla... :D de hogy egyszer se attól kaptam, az is biztos :lol:

 

Kb 10 éves lehettem, mikor rájöttem mi a helyzet...de már előtte is gyanakodtam, anyámék azzal rontották el, h "ezt most apa Jézuskájától kapod, ezt most anya Mikulása hozta" ;) ! A lebukás pedig akkor volt, mikor nővéremmel kihallgattuk anyámékat a zárt szobaajtónál...apám meg "ááá, ez meg a Fogalom" :D ugyanis valamelyik Karácsonyra Kérdezz-Felelek-es társasjátékot kaptunk :lol: !

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kedves akTa és Fzolee!!!

Jó, ma már én is tom, h van Miku a Lappföldön...de hogy egyszer se attól kaptam, az is biztos

 

 

Egyik kedvenc poénom volt, mikor a Rém Rendes Családban Kelly Bundy meghallja Bundy-ék beszédét a télapóról (szal h tulajdképp nem ő hozza az ajándékokat - legalábbis nekik nem ő - ), ő meg: "Miért, mi van a télapóval?" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

5-6 éves koromban kifejlődött a kutakodásom, és mivel meglett a cucc, kiderült hogy több éven át becsaptak és a hátam mögött kinevettek XD

 

amm, nem vot megrázó szerintem ^^

Link to comment
Share on other sites

5-6 éves koromban kifejlődött a kutakodásom, és mivel meglett a cucc, kiderült hogy több éven át becsaptak és a hátam mögött kinevettek XD

 

amm, nem vot megrázó szerintem ^^

Nálunk minden évben rendes színházi előadás volt, hogy:" nem szabad bemenni a szobába, most éppen ott van a télapó"... Én nem is emlékszem rá, mikortól nem hittem benne.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

én kb. 8. év körül egyszer úgy keltem fel, h nincs is mikulás :huh: meg ugyebár a tv-ben télleg lehetett látni egy két érdekes dolgot róluk (pl. bevitték a sitre:D) pedig egyszer még énekeltem is, és mit kaptam?? egy CUKORKÁT!! és nem az imádott rakétámat :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...