Jump to content
PirateClub.hu

Kinek milyen autoja van?


typer1
 Share

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nekem egy 23éves 33as Alfám van nagyon megy és nagyon szeretem. :) 1.7Boxer

Nemrég egy hétvégén reggel mentem haza és szokás szerint mindig elmegyek

mellette és megnézem, látom nyitva van a motorháztető és az ajtó,

Egyből felnyitottam és nézem, nincs meg az aksi a kábelek össze vissza,

beülök a kormányt kb kitörték és mindent feltúrtak.

Nem tudom hogy ez mire volt jó lopni 1 szar akksit meg szétbaszni a kocsimat

de csak gratulálni tudok neki!Jah és ne találkozzak autó tolvajjal mert tuti nem fog jól járni!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

nekem 2004es Punto. hát én is jo sok dolgot megéltem vele de sose unatkozok mellette, mindig valamit alakitok rajta. most jön majd hozzá a 2. ami egy bmw lesz...e30 az tuti csak kérdés hogy mi. 320áll legközelebb.

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=4415

Módosította Silverr
Code tag használata kötelező!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Én vettem egy 2004-es ezüst színü Wolksvagen Passat tipusú kombi autót lízingelve kb 7 hónapja!

Pontosan Október 23.-án északa ellopták a házunk elől. Reggel mikor felébredtünk a barátnőmmel kinéztem az ablakon és hült helye volt. Valahogy hihetetlennek tünt ugyhogy 2* 3* ki kellett nézni mire eljutott az agyunkig, hogy azt bizony tényleg ellopták.

 

igen, így már jártunk mi is... csak kiderült, hogy a mi kocsinkat bűncselekményhez használták a szomszéd városban...

 

személyszerint nekem még nincs kocsim, de ha tudok, akkor egy Honda CRXet szeretnék :rolleyes: (szigorúan 1990 előttit! a del sol 2-es már ronda mint a bűűűn!)

CRX POWAA! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nekem még nincs autóm, de nagyon szeretnék egy 924/944-es Porschét :) még mielőtt nagyra végyónak tartanátok elmondom h kb. 900 ezer a max. ára.

 

 

aztán ha elromlik valami akkor több száz ezer minde alkatrész mer nem rohangál belöle tucatnyi az utcákon.. biztositás min 30-40rugo negyedévente. szép álmok ezek csak hát hosszutávon eléggé jol kell keresned hozzá:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2003as évjáratú IV-es golf. gyöngyházfekete. sötétített ablakokkal. 1,6-os benzines.

 

az életünket mentette meg!

áhh gyönyörű autó a IV-es Golf!

 

Czollnerg: Háth igen, sikerült utána járnom pár dolognak, s már csak az plusz 100 rugó hogy Porsche...

szerintem legjbob ekzdés lesz egy III-as Golf :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
áhh gyönyörű autó a IV-es Golf!

 

Czollnerg: Háth igen, sikerült utána járnom pár dolognak, s már csak az plusz 100 rugó hogy Porsche...

szerintem legjbob ekzdés lesz egy III-as Golf :)

 

 

nekem is volt 3as golfom. szerencsére családban maradt, gyári gti spoilerekkel, igaz csak 1.4es volt, nem volt valami gyors, viszont nyomatékos volt,nem kellett visszaváltogatni és ugyanugy húzott mindig. ha gyorsan húztam a 2est bármikor megnyikkant a gumi:) valamikor még 2000fordulatrol is.nagyon jó választás!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
áhh gyönyörű autó a IV-es Golf!

 

Czollnerg: Háth igen, sikerült utána járnom pár dolognak, s már csak az plusz 100 rugó hogy Porsche...

szerintem legjbob ekzdés lesz egy III-as Golf :)

hát igen, akiknek jól megy...

Azért sok sikert hozzá Denieels! ;) Kívánom, hogy legyen meg, ha már nekem soha életemben nem volt saját verdám. Csak úgy, hogy faterral közösen használjuk, mert én is adtam bele 100 rugót meg én találtam rá, én szabtam meg a feltételeket, hogy milyen legyen.

amúgy egy szép, megkímélt Deawoo Lanos.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...