Jump to content
PirateClub.hu

Te mikor rúgtál be először?


tgergely04
 Share


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ez jó kérdés, talán 15 évesen de lehet hogy 16, de akkor se nagyon. Istenigazából mikor berugtam az csak 1 szer volt, 18 éves lehettem, haverom ment ki Olaszba melózni és a búgyúbulija volt, na akkor azátn ittam, lement 3 üveg sör, egy kupica 33 mas hubi, és fél liter vodka. Máskor viszont nem igazán rugtam be, azt számolom berugásnak, ha hazafele teleportálok és másnap nem emlékszek semmire, és nagyon másnapos vagyok, de ilyen csak 1 szer volt. Nem dicsérem magam, de elég jól birom az italt. De hozzá teszem nagyon ritkán iszok, már 2 hónapja nem ittunk haverokkal.

Link to comment
Share on other sites

Én amikor tavaly nem nyilótt ki a bejárati ajtó akkor rúgtam be. :D

 

Jajj valaki segítsen mer meghalok a röhögéstől.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Amúgy kábé tavasszal volt az első, és egyben legnagyobb berúgásom, elég kellemetlen volt, de inkább nem részletezem, mert elég undi... :)

Link to comment
Share on other sites

Én 14 éves lehettem. Koliban jók voltak a mestereim. És bortól rugtam be. Szószerint leitattak. Vették sorba a bort és buzdítottak. Lámpaoltásig visszaértünk. Átöltöztem, felső ágyra fel másztam. Tesco-s szatyor bekészítve. Jött a tanár ellenőrizni, és szédültem mint atom, mert felbaszta villanyt. Rámjött a hányinger, már a torkomban éreztem. Szerencsére nem vette észre. Kiment a tanár, és rögtön a utánna az aznapi vacsorám is. :) Tescós szatyor megpakolva. Szobatársak, sírnak hogy büdös és vigyem ki. De azt már nem tom ki vitte ki a csomagomat, régen volt már. Lehet hogy én voltam, nem emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

Nem sokkal múltam 14. Nagybátyám szülinapja alkalmából amolyan házibulit rendezett, egy kibérelt helyen. Összeöntöttem bélízt, viszkit, pezsgőt, leót kb 3decis pohárba. Emellé jött 1-2 kupica gyümölcspálinka, 1-2 pohár pezsgő. Sör kimaradt, azt nem szeretem :) A pohár újra lett töltve, de csak sima bor volt benne, meg utána egy kis pezsgő üvegből. A földszinten volt tv és pont forma-1 időmérő ment, én meg kiabáltam, hogy "HAJRÁ PANIS!" Találtunk egy újságomat amiben a fradiról volt vmi hír, mire én kiabáltam, hogy "HAJRÁ FERENCVÁROS!" Utána kint leültünk egy padra és a mellettünk levő lépcsőről vettünk le virágcserepeket és azokat dobáltuk az útra. Leültem egy lépcsőre, hánytam, előttem liftezett a szemben lévő épület, majd bementem haverral és a földszinten lévő kényelmes székeken elaludtunk. Reggel arra ébredünk hogy valaki keltegeti havert, hogy a Süti várja az autónál. Nem ismertünk semmilyen Sütit de ha már felébresztettek, felkeltünk és hazamentünk. Szép emlék, de azóta eltelt több mint 3 év és ezalatt egyszer sem rúgtam be.

Link to comment
Share on other sites

Én 14 voltam, elsős gimis. Egy sulibuli alkalmával. Haverral elmentünk a közeli kocsmába. 2x3dl vadásszal indítottunk, majd fejenként egy-egy feles. Ezután ő -mivel tisztességtudó gimnazista- befejzte, de én nem álltam meg. Bementünk a suliba a pecsétért amivel szabadon lehet ki be járkálni, majd visszamentünk inni. Még lement 8dl vadász. Ettől már paffon voltam. Nem vagyok rá büszke, de nagyon jól éreztem magamat.

Link to comment
Share on other sites

12 evesek lehettunk kb. oszt.kirandulason, amikor vhol a mecsekben voltunk, este volt a szallon, es vmeik agy alatt talaltunk egy piat(vmi vodka), meg jol nezett ki es igy 12 evesen elkortyolgattunk harman-negyen egy uveg vodkat... nemmondom utana a lanyok is bejotttek es leitattuk oket... tobbit gondoljatok magatok :)

Link to comment
Share on other sites

Azt hiszem, már elmúltam 16., amikor húsvétkor nagyom berúgtam. Kb. 6dl pálinkától szerintem ez bocsánatos b?n. Aztán edzettem egy kicsit és 25 éves koromban már 1 liter vodkára voltam hitelesítve. Aztán 40 felett meg már csak 2 dl finom pálinka vagy fél liter jó bor amit egy alkalommal megiszok, egy évben öt-hat alkalommal. Szóval nem lettem alkesz, inkább csak jól szeretem magam érezni és nem akarok másnaposságot meg fejfájást.

Link to comment
Share on other sites

14 éves voltam mikor elöszőr berugtam. Egy forró nyári kosarazás után megszomjaztunk a haverokkal

és besöröztunk. Én még pluszba letoltam egy fél üveg Cherry-t egy huzásra haverjaim biztatására.

Nem igazán látom értelmét annyit inni hogy berugjak és ne emlékezzem semmira és csak a másnaposság nyomai mutassák azt hogy mit is tettem tegnap este. Ezért is probálok mértéket tartani. :rolleyes:

 

És ma meg szilveszter lesz... HŰHA!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...