Jump to content
PirateClub.hu

Bike


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Én nagyon régen DH-ztam,de aztán felhagytam vele,aztán maradt az utcai vandálkodás :D

 

Most akarok venni egy bmx-et(street/park) aztán trükközni...

 

Emléxem még annak idején dh előtt mondtam hogy sok a törés meg sérülés ezért nem fogok,de ráültem 1 jó biciklire és le a hegyről,persze jól elestem és csupa vér voltam :D

Ennek ellenére sem hagytam abba,így bmx-nél is kb ez lesz...

 

Meg 1.5 éve deszkázok és az uccsó trükkömnél dobtam egy szaltót a levegőbe,majdnem eltört a karom meg lábam eséskor....

De nem érdekel :D

 

ADRENALIN nagy hatalom(legjobb drog :D)

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok Rájderek....

Lenne egy láma kérdésem :D

Szal most akarok venni egy freestyle bmx-et(street/park)...

Namost csak annyit kérdeznék hogy van egy canga :Mongoose Mischief....

Mi a külömbség a Mongoose '06 Mischief és a Mongoose '07 Mischief között....

 

meg hogy max olyan 60-ért mien fresstyle bmx-et vegyek,mit ajánlotok(dirt,flatland szóba se essen muhaha)...

Előre is köccenet...

 

Létszi válaszoljon vki fontos lenne!

 

Nah ide jöjjenek a Streetesek meg Parkosok aztán mondjatok trükköket,hogy mit szoktatok csinálni,mien bmx-etek van(esetleg fénykép? :D).

Holmerre szoktatok vandálkodni....

Alkatrészeket cseréltétek már-e ésha igen akkor mire...

Tört-e már el vmitek bmx által...

Nagyobb sérülések,esések(esetleg képeket is tehettek :D).

Szoktatok-e bemelegíteni menetek előtt....

Meik a legjobb bmx márka meg legolcsóbb meg ilyesmi..

 

szal gyertek....

 

Ja éshogy mien zenét hallgattok rájding közben? :D(ha egyáltalán hallgattok).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ELADÓ!!!

 

Eladó egy O.G. Disaster 2007-es modell, zsir új állapotban 1hónapos, alig volt használva.

Hátsó deffektet nemrég cseréltem rajta még cserélek egy elsőt is, utána akinek kell eladom 50e forintért. 1hónapja vettem 65ért. Akit érdekel írjon mailt itt en vagy vegyen fel msnre, és megegyezünk az árban...alkudni is lehet, de 35e-nél alább nem adom. Igen jó, és mgkímélt állapotban van!

post-74363-1185791183_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hi!!MI ez a nagy lazsálás???Ho vannak a nagy bicósok???Az igazán profi dirt-ösök?????Mer ahogy itt elnézem a bicókat, azok nem olyan komolyak!!!!Már elnézést akiket megsértettem!!!Pl: akinek Meridája van, én azt a bicót kapásból lecserélném, mer pl a stucnija egyáltalán nem dirtre való, vagy a teló!!!Nem akarok senkit megsérteni!!!JA és tanácsok: telóból NE VEGYETEK RST MEG SR SUNTOURT!!!!Mer azok nagy szarok!!!Most bicót veszek,Moongose Fireballt!!Sajna azon Suntour van, de azt kapásból lecserélem Dirt Jumper 3-ra!!!NA csö

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Szevasztok Rájderek....

Lenne egy láma kérdésem :D

Szal most akarok venni egy freestyle bmx-et(street/park)...

Namost csak annyit kérdeznék hogy van egy canga :Mongoose Mischief....

Mi a külömbség a Mongoose '06 Mischief és a Mongoose '07 Mischief között....

 

meg hogy max olyan 60-ért mien fresstyle bmx-et vegyek,mit ajánlotok(dirt,flatland szóba se essen muhaha)...

Előre is köccenet...

 

Helló! A különbésg az, hogy a 2007es könyebb vázból van épitve, emelett asszem 3 részes hajtóművel adják, és elég jól össze van rakva. DE! Ha már 60 rongyot szánsz rá, akkor sztem inkább Eastern Lowndown-t vegyél, mer az asszem 59, és sokkal jobb mint a moongose... de te tudod a te pénzed!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Én is debreceni vagyok, éppen ezért én is a debrecenire fogok menni :D . Csak a felvonulásra lesz időm (szombat 17.00). Remélem jó sokan lesznek.

 

hmark024-nek: te vagy az első debreceni, aki a fórumozásom során észrevettem. Hajrá Debrecen!

 

Sajnos még van hova javulni a kerózás terén. Most jönnek a nagy kampányok, meg a PR munka.

post-54874-1190404622_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...