Jump to content
PirateClub.hu

Bike


tibiole
 Share

Recommended Posts

Rokonomnak bringaboltja van pesten és segített beszerezni a cuccokat :) Csak kisebb terep és utcai versenyeken indulok de csak a tömeg a csajok meg a sáros bringa lemosás élménye miatt :D Jah meg voltam vele Olaszban tekerni :) majd berakok egy képet a gépről mert most munkahelyen vok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Megállt azt élet RACZGER NAGY TÉMÁJÁBAN??? :P

zöldike, le lehtne nyugodni!

 

 

most vett a bari spd-t, és első nap elesett vele 10-szer, és állandóan nyavajgott, h mien szar meg, h nem lehet vele 1 hét alatt megtanulni bringázni

 

barna, nagyot tévedtél! atilla is aztmondta, h meglehet annyira h elindulj egy versenyen

Link to comment
Share on other sites

jahh.. :P

 

zöldike, le lehtne nyugodni!

most vett a bari spd-t, és első nap elesett vele 10-szer, és állandóan nyavajgott, h mien szar meg, h nem lehet vele 1 hét alatt megtanulni bringázni

 

barna, nagyot tévedtél! atilla is aztmondta, h meglehet annyira h elindulj egy versenyen

 

moderált üzenet....

Link to comment
Share on other sites

[attachmentid=1392][attachmentid=1392]sziasztok!:) sajnálatos hírt kell közölnöm :( a mai nap 2006. 09.12.én drága vázam váltófüle eltört...kell nekem 30al lezuzni a cc ösvényen, no mind1:P lényeg valaki tud vmi infot h a kellys scarpe váltóföüle cserélhető e. és honnan tudnám beszerezni?:D vagy alakítsam át a kerót egysebességesre?:P köcce, pisz alla!:D

post-6266-1155411068.jpg

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok! :) Én nagy dirt és dh-s fan vagyok. Van kerós bandánk is és a honlapunk is készül már, ahol lesznek rólunk képek illetve videok :) Nos aki még ilyen kerós fan lenne mint én az írkáljon :) Kinek milyen kerója... stb

 

Link to comment
Share on other sites

aggress, a csukló törés télleg nem szép dolog, én vagy 3 hete elestem de szerencsére csak megrepedt a csuklóm és azóta már nem fáj meg semmi bajom vele :)

 

Kacsusz, inkább keróra költs, mint gépre :D

 

Majlimate, az komoly :D

Link to comment
Share on other sites

Én most a nyáron kezdtem a BMX Street-et, dirt-öt nem próbáltam még. Amugy egy Alone - The Initiate keróm van, majd képet is rakok be... Eddig egy körömfelszakadás, meg néhány horzsolásom volt...

 

Elég OFF a topic...

Amugy ha ismeritek a godspeed-et, akkor tudjátok, ugye hogy befog zárni?? Elég gázos...

 

linkek:

www.ride.hu

www.bmxmag.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...