Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
jukatan

Paranormális jelenségek

Recommended Posts

na, senkivel sem történt semmi paranorm.? :)

és veled storm? miújság?

van új fejlemény? :D

Ajánlom Nemere István könyveit elolvasásra

igen-igen jó könyvek. sajnos én még csak bele-bele olvastam. Jók még Egely György könyvei, szintén beléjükolvastam csak. :(

Én hiszek mind3 dologban és csatlakozom az el?ttem szólókhoz, akik szintén azt mondják, hogy nem vagyunk egyedül az univerzumban.

Én is így vok vele ha belenézek a tükörbe csak én egy királyt látok nem Istent

:(:(:(:( :angry:<_<

Ufo,szellem jöhet. a halál utáni életben nem hiszek,mert akkor mért kell meghalni? :huh:

én szellemet láttam.durvás volt.én személy szerint majd besz*rtam tőle :unsure: de azárt jó volt :lol: ilyet is láttam!ajánlom mindenkinek! :lol::D

Tökmindegy ki mit hisz,előbb utóbb mindenki rájön,hogy mind3 dologra igen a válasz.Nem az a kérdés, miért kell meghalni,hanem az,hogy miért élünk.

Háát az ufokban hiszek, a szellemekben is de köztudott hogy a halál olyan mint az élet előtt: nem tudsz semmit magadról

Nem hiszek az ufókban, hiszek a halál utáni életben és szellemekkel nem szeretnék találkozni.

hiszek a földönkívüliekben, és nagyon szeretnék találkozni velük.

a halál utáni életben is hiszek.

szellemekkel szeretnék találkozni. jóindulatú, segítő szellemekkel. gonoszakkal semmiképp. :unsure:

Nem tudom h ti hogy vagytok vele, de nekem a halál utáni élet az = a szellemekkel, vagy legalábbis nagyon hasonló. Ufókban hiszek, remélem talizunk is velük. Istenben nem hiszek, legalábbis a bibliában megfogalmazottban nem.

Egyikben sem hiszem.

Szellem vagy nemtom mi volt az már valami ilyesmivel talakoztam v vmi de nemtudom megmagyarázni a dolgot szoval abban sem hiszek :D

,,Idegenekben" a helyes megfogalmazás :)

-Különben az idegenekben nem hiszek.

-Halál utáni élet az teljes mértékben reális. (Nem a vallási téveszmékről beszélek...) hanem gondoljatok csak bele eltudjátok képzelni hogy halál után se kép se hang? Valami van mindenképp..

-Szellemekbe gyerekkoromban se hittem most se fogok...

Én hiszek a szellemekben főleg azóta mióta volt pár fura eset UFOkban is hisz nem hinném, h egyedül vagyunk meg a sok észlelés jó persze pár kamu de sztem van azért ami igazi. a halál utáni életben pedig hiszek Katolikus vagyok és hiszem, h van halálutáni élet.

ufók: tuti hogy léteznek mert csak mi lennénk a rohadt nagy világegetemben?

halál utáni élet:hiszek benne, biztos hogy van olyan

szellemek: nem hiszem hogy amit láttam(vagyis hallottam az szellem volt): kinyílt a gépem CD-meghajtója és garantáltan semmi nem ért hozzá!!!!!!!!!

Tripla nem. Amúgy UFO-k léteznek,mivel azt az égi testet,illetve repülőt UFO nak definiálják,melyek kilétét nem tudják.