Jump to content
PirateClub.hu

Metál


Amigoo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nah szóval ha itt tartunk akkor:

 

DEATH

Control Denied

Children of Bodom

Dark Tranquillity

In Flames

At the Gates

Carcass

Nevermore

Norther

Kreator

Mekong Delta

Testament

Sodom

Megadeth

Ensiferum

Wintersun

Unleashed

Grave Digger

Rage

Iced Earth

Into Eternity

Ronnie James Dio

Hammerfall

Iron Maiden

Symphony X (főleg a The Odyssey lemez)

Masterplan

Dream Evil

 

 

Magyarok:

 

Casketgarden

Demonlord

(Echo of) Dalriada

Wisdom

Kalapács

Pokolgép

Omen

Halor

Tűzmadár

Link to comment
Share on other sites

Szervusztok sortársak!

Ha már metál, akkor ajánlom figyelmetekbe az Opethet. Nagyon komoly zene. Aki szereti, ha egy metál együttes igényes, és komplex zenét játszik, akkor mindenképpen hallgassa :D

A MusicZ topicba feltöltöttem két Opeth albumot is, úgy hogy letölthető :D :D :D

Hajrá! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hello. tudnátok mondani nekem egy olyan torrentes vagy bármilyen oldalt, ahol fentvan a CNK (Count Nosferatu Kommando), illetve más faja metal, rock zenék is? mininova, isohunt és funkytorrenten kívül pls. cu

Link to comment
Share on other sites

Amúgy nem tudom, hogy mi a gond a Slipknot-al? Ezt a mai napig nem értem (a feleségem sem nagyon kedveli, mert üvölt) :) Próbáljátok meg úgy hallgatni, hogy kitörlitek Corey hangját. És marad a zseniális zene, mivel az egészen nagyon tudnak nyomulni és játszani ... hallatszik, hogy nem ma kezdték. Engem egy kicsit inkább zavarnak a Green Day meg az Offspring típusú 3 akkordos zenék, mert ott nem a tehetség csillog. Bejön nekik egy dallam, azt rendesen végigfekszik és kész a toplistás dal. De nem akarok senkit sem magamra haragítani, ez csak privát vélemény :) Ja, hamár a 3 akkordos zenénél vagyunk, akkor ott a Sex Pistols, pl. őket szeretem, mert nyomot hagytak a zenei irányzatokon. :)

Na, de, íme a kedvenceim:

 

Dream Theater, Ayreon, Chroma Key meg Office of Strategic Influence (jó, ez a 2 utóbbi nem nagyon metál, de azért DT vonulat), Transatlantic, Mullmuzzler, Liquid Tension Experiment, Platypus (avagy ez az egész, Dream Theater Side Project-ek :) )

 

Még hallgatgatok: Slipknot, Opeth, Disturbed, Deathstars, Otep, SOAD, In Flames, Skindred, Tyr, Korn, Pain, Breed 77, Blotted Science (az albumuk még nem jelent meg, de amúgy zsenik :) )Loch Vostok, Spastic Ink, Sleepytime Gorilla Muzeum, Fragile Vastness, Psychotic Waltz, Fates Warning, Queensryche, Static-X, Strapping Young Lad, és egy csomó zenét, amit tán reggelig sorolgathatnám.

 

A finomabbak közül : Coheed and Cambria, Creed, Muse, Noir Desir, Kowalsky meg a Vega, The Idoru, Kumm, Lostprophets, L'Ame Immortelle, Másfél, Korai Öröm, Nightingale, Placebo, Quimby, Hiperkarma, Kispál és a Borz, Serart, stb. :)

Link to comment
Share on other sites

Iron Maiden

Ossian

Pokolgép

Warlock

AC/DC

Accept

Judas Priest

Junkies

Lord

Metallica

Motörhead

Road

Rómeó Vérzik

Running Wild

Sum41

Cradle Of Filth

W.A.S.P.

Tűzmadár

Judas Priest

Wisdom

Helloween

Nightwish

Korpiklaani

Sabaton

Blind Guardian

Moonsorrow(halgassátok meg az első Suden Uni albumukat..nagyon ott vannak..)

Turisas

Link to comment
Share on other sites

Na ha már belestem beírom a sonic syndicate nevű bandát sztem yo kis zenét nyomnak és azt hallottam h metal kategoriába tartoznak,én is azt hiszem amúgy meg pár hszben láttam 1-2 bandát ami ha akarnánk se metál zene lenne sum41,AFI? inkább punk-rock.De ha azt a hallgatási listájukat írták le az illetők akkor sorry előre is....

 

A slipknot ról meg annyit ha nem üvöltenének benne annyit akkor yo lenne mivel a háttérzene az ott van ezért is tartozik a kedvenceim közé a wait and bleed.

Link to comment
Share on other sites

jah az biztos \../ és ha gondolod írj a topicba amit csináltam róluk :)

Ja azt pedig elfelejtettem mondani h örülök h nem emobandaként emlegetik hanem metalként az csak hülye aki annak állítja be.....ha emo lenne akkor dolgoznának át metalica,pantera számokat?sztem nem....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...