Jump to content
PirateClub.hu

Metál


Amigoo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én a skandináv metállal nem vagyok kibékülve, dehát ízlések és pofonok.

 

biztos azért, mert még nem hallgattál finn folk metált :D :D :D ízelít?ül (ami számomra most az etalon):

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=42082

 

Ne idézd a közvetlenül előtted szólót!

Link to comment
Share on other sites

Dope ot ismeri valamelyik?tök ? :D

habár annak vannak nu metál beütsei ,de szerintem vannak egész jó számaik is ...

Link to comment
Share on other sites

Sok lenne az ide... ;)

de egykis ízelít?...:

Iron Maiden

Manowar

Danzig

Lordi

HammerFall!

Sonata Arctica

Rhapsody (most már szerz?i jogok miatt Rhapsody of Fire)!

Stratovarius

Blind Guardian!

Therion

Children Of Bodom!

Immortal!

Finntroll

Korpiklaani

ebb?l kiedrül h e f? irányzat az az európai Power Metal, és ezt fúszerezem némi amerikaival egykis Black Metal is belekerül.. és a Folk metal se marathat ki...stb.. ez persze még csak a kezdet.. ezenkívül rengeteg van, csak ezek jutottak most eszembe :rolleyes: (a kedveneket ! jegyeztem..=P)

Link to comment
Share on other sites

Obstruction-t hallgassatok, nem annyira ismertek,de a zene amit nyomnak az jó, f?leg a Pokoli Szárnyakon c. album, az nagyon ottvan!!! A gitárok, a szöveg, egyszer?en frankó!!! Ajánlom figyelmetekbe.... (Metal zene. csak hogy h? legyek ?nmagamhoz :D)
Link to comment
Share on other sites

Én minden metal zenét meghallgatok, de a legjobbak szerintem:

!Dream Theater, HammerFall!, Apocalyptica, Evergrey, Fear Factory, Gamma Ray, Grave Digger, Hatebreed, Iron Maiden, Megadeth, Metallica, Nightwish, Overkill, S.O.A.D., Soilwork, Stratovarius, The Offspring, The Ramones, Demon Hunter, magyarok: Superbutt, Pokolgép, Ossian, Kárpátia,

Link to comment
Share on other sites

Jó hírem van, nem csak motorosok fülében fog ott csengeni a metal dallam :D Egyébként téleg megunhatatlan. Nekem egyszerre minden időszakban kb 10 együttes a kedvencem és akármelyiket beteszem hallgatni, mindig úgy gondolom, hogy ennél jobb nincs, aztán berakom a másikat, akkor arra mondom ugyanezt. Ebből látszik, hogy mindnek, legtöbbnek meg van a saját stílusa. Trash metal és trash metal között is van különbség. És érdekes, mindegyikről azt hisszük, hogy ennél nincs jobb. A többi sem rosszabb, de a maga stílusában, amit ő alkotott, tényleg nincs jobb vagy csak elvétve. Egy stílus alapítóját mindig nehéz leszorítani a trónról, általában lehetetlen és ezért lesz a nevük halhatatlan és nem hallhatatlan :D És ez nem csak a metal-ra vonatkozik, hanem a rock-ra is. Hiszen tesók csak a rock az a bátyus és a tapasztaltabb :D

Link to comment
Share on other sites

"Motoros" ezt magamra értettem :D mivel imádom a mocikat, és nemsokára megyek letenni a nagymotor jogsira a vizsgákat.

Igazad van, nem csak ők hallgatják, és ez jóóó, legalább többen megtudják, mi a jó.

Most nagyon rákaptam az AC/DC-re ill. a Motörhead re, nagyon bejönnek. Jó kis Hardrock :D

 

Nem ismerem a "Trash metal és trash metal" - t, kik nyomják? Légyszí említs pár zenekart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Akkor lássuk:

 

ManoWar

Opeth

Cradle Of Filth

Metallica

Motörhead

Iron Maiden

Black Sabbath

Nightwish

Deep Purple

AC/DC

 

Magyarok:

 

Pokolgép

Kalapács

Ossian

Omen

Tankcsapda ( '94 előtti időszak, az új albumok..... hát inkább nem mondok semmit )

 

Nem feltétlenül ebben a sorrendben! De most a ManoWar visz mindent, habár ez elmondható a többiről is, szóval mindig az a legjobb amit hallgatok! :D

Link to comment
Share on other sites

NANOwar -t ismeritek ?

 

Death Metal paródia :D ,pl van olyan számuk amiben a periódusos redszert éneklik végig ,de zeneileg azért ott van :D ,és sztem lehet rajta röhögni ...

Link to comment
Share on other sites

nagy az örömöm hiszem a MetallicA -t majdnem mindenki irta és szerintem fantasztikusak, de ajánlom még a nem metál Guns N' Roses -t mert a Rock műfajban hatalmasa alkottak, szeretem még a Maident, Sabbathot meg minden iesmit :D

Link to comment
Share on other sites

Akkor lássuk:

 

ManoWar

Opeth

Cradle Of Filth

Metallica

Motörhead

Iron Maiden

Black Sabbath

Nightwish

Deep Purple

AC/DC

 

Magyarok:

 

Pokolgép

Kalapács

Ossian

Omen

Tankcsapda ( '94 előtti időszak, az új albumok..... hát inkább nem mondok semmit )

 

Nem feltétlenül ebben a sorrendben! De most a ManoWar visz mindent, habár ez elmondható a többiről is, szóval mindig az a legjobb amit hallgatok! :D

 

AC/DC hol van a metáltól? :P

Link to comment
Share on other sites

AC/DC hol van a metáltól? :P

 

Nincs az olyan nagyon messze tőle szerintem. De ahogy olvastam a hozzászólásokat, mások is említettek egy két együttest ami nem metál. Ezért bátorkodtam én is megemlíteni. Na de mindegy ha neked ez ennyire szúrja a szemed akkor no comment. Sajnálom hogy ilyen semmiségekbe kell belekötnöd. Éppen kezdtem elfelejteni, hogy miért hagytam abba a fórumokon való csevegést, de sikerült emlékeztetned.

 

Ne idézd a közvetlenül előtted szólót!

Link to comment
Share on other sites

Opeth

Deicide

Six feet Under

Vaginal Jesus

Cannibal Corpse

Cradle...

Dimmu Borgir

Slayer

Morbid Angel

Stratovarius

Abigor

BlodSrit

MayheM

Mortem -ők itteniek :)

Noice Machine - Ők is

 

 

éN ezeket hallgatom legtöbbet:) ezeket ajánlom nektek is :) legalábbis annak aki nemtud hirtelen mit hallgatni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...