Jump to content
PirateClub.hu

Metál


Amigoo
 Share

Recommended Posts

Üdv újra az egybegyülteket!

 

Nem tudom mi történt velem, de mostanság inkább a modern metált hallgatom, valahogy a klasszikusok már nem tetszenek. Groove, meg a Sepu féle thrash. :)

 

Kövezzetek meg, de: Az Evanescense jó!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na végre visszatértél!

Az én metál ízlésem alakulása még nem tart a trashnél, de szerintem én is előbb utóbb megunom azokat a bandákat, amiket most hallgatok, mert alapból olyan vagyok, hogy 2-3 hónapnál nem tudok többet hallgatni egy zenekart...

 

az Evanescence?

Hallgatgattam tőlük, jelenleg nem nagyon jön be, de lehet, hogy egy fél év múlva imádni fogom :lol:!

Link to comment
Share on other sites

Nézd, én alapból a thrashsel kezdtem, valahogy megfogott az a rendszer- és demokráciagyűlölő hozzáállás :D És valahogy már hiányzott az utóbbi időkben, ezért visszakívántam. Berakom, a Chaos AD-t és éreztem: hát ez hiányzott :D Asszem előkeresem a Slayereimet :D Azok is kellenek.

 

Úh most így néz ki a kedvenc metál-listám:

 

Sepu

Soulfly

Korn

modern metál

Cock and ball Torture

Dragonforce

Nightwish (csak Tarjával)

In Flames

Nickelback (!) (hoppá :D )

 

 

Basszus, ez a két hét behányás a metálra nem kellett volna.... most szarul érzem magam, teleetettem az agyam Bob Marleyval. Nem baj, fő, hogy visszatértem! :D

Link to comment
Share on other sites

Hát igazából Nesthor akart volna lenni, csak kisérletezgettem (Összemixeltem a nesztont és a Báthoryt :D) Csak látom, jobban jártam volna, ha maradok a Nesthornál :D

 

Ennyi :D

 

Am most találtam torrenten egy jó kis bandát. A neve Pillar, abszolút jó banda, keresztény szöveggel, olyan POD sztájl, szóval modern.

 

somaster barátomnak meg ajánlom Rob Rockot :D (Nem tévesztendő össze Bob Rockal!) power metal, a legjobból!

Link to comment
Share on other sites

én ezeket szoktam hallgatni:

 

anorexia nervosa

born from pain

belphegor

marduk

gorgoroth

heaven shall burn

kalmah

slipknot

limewax

hed PE

dimmu borgir

papa roach

devildriver

parway drive

korn

chimaira

bathory

sepultura

stb...

remélem akad köztük nektek való is ;)

Link to comment
Share on other sites

In Flames-t tudom ajánlani mindenkinek,mert vmi rohadt jó zenét játszanak! B)

 

Jók még:

-Dark Tranquility

-Metallica

-Iron Maiden

-Ensiferum

-The 69 Eyes

-Dimmu Borgir

-Cradle of Filth

-Children of Bodom

-Arch Enemy

-Amon Amarth

-Hammerfall

-Kalapács

-Avenged Sevenfold

Link to comment
Share on other sites

Hajj, már megjelent a Draconian új albuma:Turning Seasons Within. Még nincs meg, de már hallottam belőle részleteket és örömmel nyugtáztam, hogy hozták az eddigi formájukat. elképesztően jók!!!! egyébként most nézem a Kamelotot, és nem is olyan rossz(melodic power metal)

Link to comment
Share on other sites

Mostanában az északi metálzenékért vagyok nagyon oda. Most éppen Eluveitie-t hallgatok. Igen jó zene és sokszinű a hangszerfelhozatal :D (tekerőlant, fuvola, duda, mandola, hegedű, síp, na persze a gitár és a dob)

Öhm.. az Eluveitie nem északi (svájci a banda)

 

Utóbbi időben egy kicsit átszoktam a power metalra.. Rhapsody of Fire, Stratovarius, Sonata Arctica pl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...