Jump to content
PirateClub.hu

Metál


Amigoo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az egy igen régi történet.

 

Az 2. Elements album utáni turnék környékén Kolkki behülyült, és kirúgta a fél bandát, köztük Kotipeltot, és akkor tényleg bevett egy énekesnőt a bandába, Miss K.-t (láttam róla képet, hát elég rémísztő), és elkezdett agyalni egy Popkiller nevű albumon(ebből lett a Stratovarius album), el is kezdett alkotni csak utána teljesen behülyült, bevitték a szanatóriumba, jó fél évig nem látta senki. Aztán meggyógyult, rájött, hogy mindent elrontott, amit eddig csinált, visszahozta az eredeti felállást (kotipeltoval), végül együtt összerakták a Popkillerről Stratovariussá átnevezett albumot. Közben meg rekordösszegért átmentek a Nuclear Blasttól a Sanctuaryhoz. Most már minden okés arrafelé.

Link to comment
Share on other sites

Úgy látszik a Subscribe mindenkit megtalál ugyanis én is nagyon szeretem :D

 

somaster: ha te arra gondolsz: nem gyors, inkább középtempós. És az első számot nyugodtan átugorhatod, az elég gagyi lett, de a lemez többi része nekem tetszik :)

Link to comment
Share on other sites

Az én kedvenceim:

Draconian (gothic doom)

Epica (gothic symphonic)

Eternal Tears Of Sorrow (melodic death)

Leaves' Eyes (gothic)

My Dying Bride (death/doom/gothic)

Nightwish (symphonic power)

Theatre Of Tragedy (csak az első album - gothic doom)

Within Temptation (melodic/gothic)

Link to comment
Share on other sites

Na, belehallgattam a Therionba, nekem nem nagyon jön be ezzel a női énekkel, ez a gothic/symphonic stílus nem a kedvencem. Sajnos ez van. A Srtatót is sokan szeretik, de szerintem az ő zenéjük nem olyan jó, mint a Gamma Rayé, vagy a Hammerfallé. Szóval ha valaki tudna mondani olyan igazán jó (és kb. tényleg olyan stílusú) együttest, mint a Gamma Ray, vagy a Hammerfall, akkor annak nagyon örülnék!

 

előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem áll távol sem a Hammerfalltól,sem a Gamma Raytől az alábbi zenekarok egyike sem,bár nem is egyformák.Mindenesetre ajánlom őket,még ha elsőre nem is vág földhöz,adj nekik egy kis időt.

 

Helloween(első 3 lemez)

Freedom Call

Dionysos

Masterplan

Vision Divine

Link to comment
Share on other sites

Az én kis listám ien lightos dolgokbol áll:

Job for a cowboy

All shall perish

Suicide silence

watch my dying

primus

!SÚLY!

Lamb of god

misericordiam

Acacia strain

christian epidemic

mental infestation

The Annihilation of Expectation

whitechapel

meg pár iesmi zenekar még .... XD

Link to comment
Share on other sites

Mármint melyikből hallgattál meg párat?

 

Amúgy a Sabaton is nagyon kira, majd igyekszem felrakni!

Helloween-től hallgattam meg jópár számot, meg Subscribe is volt ha jól emlékszem :):blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Én mindenknek ajánlom még a The Kovenantot is. Ha valaki nem ismerné ez egy black és industrial metálhoz sorolhato banda.

én személy szerint nagyon birom a zenéjüket. ha érdekel nézzetek utána és bizom benne nem fogtok csalódni.

 

kedvenceim még a COB

Lordi

RHCP

Emigrate

.....

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...