Jump to content
PirateClub.hu

Magyar Labdarúgás


Pityuu
 Share

Recommended Posts

grat az uj oldalért :D

ez a baromság nálunk,mi a ráknak kell ide légiosokat hozni?? a többség egy idényt ha kihuz,akkor meg minek?? Ez a buzi urbányi is a légiosokra esküszik.. dob az agya <_<

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

A Ferencvárosi Torna Clubnál a múlt héten új elnökséget választottak, és az addigi elnök, Dámosy Zsolt már akkor jelezte: nem száll harcba újra az elnöki pozícióért.

 

A lehetséges utódok közül – például Hermány Csaba és Sipos Jenő – többen jelezték, hogy megválasztásuk esetén sem vállalnák az elnöki posztot.

 

Ezután került előtérbe Rieb György személye, aki korábban a Ferencváros sportolója volt, és ő jelenleg a vízilabda-szakosztályt támogató Aprilia képviselője. Bár az elnökjelölt eleinte nem volt biztos benne, hogy neki most szerepet kéne vállalnia klubelnökként, de sokan bíznak benne: egyrészt nincsenek komoly ellentétei az elnökségi tagokkal, másrészt rajta keresztül került képbe az angol Sheffield United az Üllői úton.

 

A 100% Fradi információi szerint az új elnököt az elnökségből heten támogatták, négyen viszont ellene szavaztak. Elnöki tanácsadó lesz Takács Tibor, valamint Ferenczy László felügyelőbizottsági tag.

 

Rieb György megbízatása az év végéig szól.

 

Kérdésünkre megkaptuk a választ. Bár fogalmam sincs ő kicsoda..

Link to comment
Share on other sites

háát 4-0ra kaptunk ki a norvégoktól :( az első félidő nekem tetszett jól játszottunk helyzetünk is volt sajna a norvégoknak is,be is találtak sajnos a védelmünk nem épp a legjobb még mindig(sűrűn előfordult olyan szitu h nem jól osztották el az embert) előre játék tetszett nékem,Hajnal Tomi megint jól küldte nem ártana még 1két ilyen ember,Gera is jó volt meg a Priskin elől csak sajna megin 1csatárral küldtük és elveszett néha,második félidőt odáig néztem h kaptunk két gólt :( akkor jött Anyum és irány a Liliomfi... szóval hát ez van :)

Link to comment
Share on other sites

ns.jpg

 

erre a meccsre azért kíváncsi lennék :)

Szreintem jó ötlet.

 

Elég nevetségesnek tartottam ezt a túl radikális fiatalítást.(kivéve Végh-et.Nem mondom, hogy nem jó kapus,de azért vannak nála jobbak is,valamint ha már fiatalítás,mit keres ott egy focista 36 évesen.

 

Dárdainak mindenképp kéne játszania.

 

Link to comment
Share on other sites

és?? ott talán tudnak érvényesülni? nem biztos kezdő egyik sem,nem játszanak rendszeresen,idő elött lecserélik öket....egyedül talán Gera tudott érvényesülni...

Link to comment
Share on other sites

Végh mit keres a kapuban? Kapusnak nem szabad berakni egy rutintalan 18 éves srácot, mert akkor meg 6-0, 7-0, sőt megalázóbb eredmények születnének. Végh egy rutinos kapus, és az nb1 legjobb kapusának választották ebben az idényben. Kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt, és kell egy tapasztalt, rutinos vén róka a fiatalok közé.

 

Dárdai meg azért nem játszik, mert a válogatottban egy alibifocista. Nem kűzd, nem szakad meg a pályán. Nekem kurvára nem hiányzik a csávó.

Mindenki azt mondta tavaly, hogy fiatalítani kell, stb.. Tudta mindenki, hogy évek kellenek ahhoz, mire beérnek a srácok, és egy igazán jó csapatot fognak alkotni. Erre tessék, 6 meccs után már mindenki a vérüket szívja.. Türelem, ez az ami a magyaroknak soha nem volt...

 

FreddyD ne idézd az elötted szólót, mert warnt fogsz kapni az adminoktól :P

Link to comment
Share on other sites

és?? ott talán tudnak érvényesülni? nem biztos kezdő egyik sem,nem játszanak rendszeresen,idő elött lecserélik öket....egyedül talán Gera tudott érvényesülni...

Szélesi, Huszti, Dárdai, Hajnal... mind kezdőjátékosok csapataikban, szóval nem tudom kikről beszélsz.

Tímár, Halmosi, Buzsáky, stb meg kezdők Angliában... igaz csak a másodosztályban :P

Link to comment
Share on other sites

há persze hogy türelmetlen a Magyar... még egy máltátol is kikaptunk,anno... és ezt a fiatal reményteli gárdát is félgözzel letiporta a norvég brigád... <_<

Link to comment
Share on other sites

És? Tavaly az öreg válogatottunk meg hazai pályán kapott ki 4-1re a Norvégoktól. Nem a fiatalok kaptak ki Máltától, hanem az alibi csapat. A fiataljaink már megverték a Letteket, Moldávokat, Kanadát, és biztsora vehetitek,hogy Máltát is megverték volna. Lehet kapálózni, magyar focistákból jelenleg nem lehet olyan csapatot csinálni ami idegenben megverné a Norvégokat, vagy továbbjutási esélyekkel kezdhetne neki egy selejtezősorozatnak... Ez nagy büdös valóság, akármennyire fáj...

Link to comment
Share on other sites

Szélesi, Huszti, Dárdai, Hajnal... mind kezdőjátékosok csapataikban, szóval nem tudom kikről beszélsz.

Tímár, Halmosi, Buzsáky, stb meg kezdők Angliában... igaz csak a másodosztályban :P

és? semmilyen maradandot nem alkottak <_< milyen dolog már az hogy egy futbalista megsértödik mert nem kerül be a kezdöbe? hát milyen mentalitás ez??? azé álljon már meg a menet... azért lásd be hogy bármilyen fiatal is igy nem viselkedhet. probálja meg megcsinálni ugyanezt a klubjánál,ugy kivágják mint a taknyot...

Link to comment
Share on other sites

Huszti ebben az évben nem játszhat a válogatottban , APEH 100 milliós hiányt tárt fel !

 

Az MLSz döntése értelmében Huszti Szabolcs 2007. december 31-ig nem szerepelhet a magyar labdarúgó-válogatottban, mivel a görögök elleni mérkőzés előtt otthagyta a csapatot. Berzi Sándor korábbi főtitkár munkaviszonyát megszüntették az MLSZ-ben, mivel az APEH körülbelül 100 millió forintos hiányt fedezett fel a könyvelésben.

 

Hát huszti nemtom mire veri ,csíra !!!! Na ismét csak lopunk lopunk és lopunk !! Nem meneszteni kell a főtitkárt hanem elkobozni a vagyonát és még tudnék más büntetést is !... :angry:

Link to comment
Share on other sites

és? semmilyen maradandot nem alkottak <_< milyen dolog már az hogy egy futbalista megsértödik mert nem kerül be a kezdöbe? hát milyen mentalitás ez??? azé álljon már meg a menet... azért lásd be hogy bármilyen fiatal is igy nem viselkedhet. probálja meg megcsinálni ugyanezt a klubjánál,ugy kivágják mint a taknyot...

Most ez hogy jön ide? Nekem ugyanaz a véleményem a Huszti ügyről mint neked...

 

hát nem tudom.. én a mr. mágnestábla vs. huszti ügyben inkább utóbbi mellett állok..

az mlsz-t meg már rég meg kéne tisztítani, és újítani...

Az MLSZ-ben azóta új vezetés van, amelyik megszűntette például a Bozóky féle MLSZ által felhalmozott adóságokat. Berczi is a Bozóky féle MLSZ maradványa...

Link to comment
Share on other sites

nem tudom olvastátok-e az nso-n a jegyzetet

"A rend, fegyelem, törvényesség foltokban létezik a magyar labdarúgásban, mert fölé kerekedik az eredménytelenség, a tucatmeccsek iránt megnyilvánuló érdektelenség, a pénztelenség, a belső viszály, a tisztogatás, a személyeskedés, amin változtatni kell. Igen, kell!"

ez teljesen igaz...

és itt az egész:

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=144364

Link to comment
Share on other sites

főleg, hogy ezzel erősen veszélyeztetik a club jövőjét, mert ha ezt látta a befektető jelőlt, akkor már menekül... <_<:angry: én is nagyon ideges, és mérges vagyok, de mindennek van határa

 

na tessék...:

http://barikad.hu/node/5222

szégyen...

Módosította Yoda55
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...