Jump to content
PirateClub.hu

Magyar Labdarúgás


Pityuu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Első fokon a Fehérvár, a REAC, a Tatabánya, a Vác és a jelenleg NB II-es csapatok közül a Ferencváros és a Felcsút nem kapta meg az élvonalbeli induláshoz szükséges klublicencet. Jelen állás szerint tehát az FTC hiába jutna fel a másodosztály Keleti csoportjából az NB I-be, nem kerülhet a legjobbak közé.

 

A vége az lesz, hogy megint csak a Fradit fogják megszivatni mint tavaly... akkor is egy csomó csapatot említettek és valahogy mégis csak a Fradit nem engedték <_<:angry:

Link to comment
Share on other sites

Tavaly is mondták még az Újpestet is... aztán semmi nem lett belőle... <_<

De a legviccesebb az volt, hogy egyik nap úgy volt, hogy megadják a Fradinak is... aztán másnap úgy hogy nem... azután megint igen... és így tovább

Ez azért volt,mert lejárt a hitel visszafizetési ideje és még nem volt meg az egész zsé. de ki lett perkálva. :) és az ujpest anyagi helyzetét ne hasonlitsd össze a fradiéval,mert tűz és víz. a fradi kurva sok pénzel tartozik,és nagyon ugy néz ki hogy egyelöre nem fognak tudni kimászni a csávábol... ( nem rossz indulatbol irtam)

Link to comment
Share on other sites

...és az ujpest anyagi helyzetét ne hasonlitsd össze a fradiéval,mert tűz és víz.

Persze, ezt én is tudom (sajnos). Csak példának hoztam, hogy az elején még róluk is volt szó...

Mondjuk itt már csak a csoda segíthet mert olyan adósságot sikerült felhalmozni amit lehet, hogy soha nem tudnak visszafizetni...

Link to comment
Share on other sites

Ma bajnok lehet a Loki és a kupagyőzelemmel lehet egyszerre ünnpelhetnénk a bajnoki címet... :) de szép is lenne....

 

kár, h. csütörtöki vizsgám miatt nem tudok menni .... :-S (valamint a szerda késő du.-i zh miatt...)

Link to comment
Share on other sites

Persze, ezt én is tudom (sajnos). Csak példának hoztam, hogy az elején még róluk is volt szó...

Mondjuk itt már csak a csoda segíthet mert olyan adósságot sikerült felhalmozni amit lehet, hogy soha nem tudnak visszafizetni...

a mai ujságban olvastam,hogy lehet megmenekülnek,mert lesz egy fradi pláza... <_<

 

MK. Dvsc - Bp.Honvéd 0:1

 

7 perccel a vége elött 1:1

Link to comment
Share on other sites

és indulhatnak az UEFA kupában <_< fáj az igazság lilaboy? :lol::lol:

 

 

Egyébként is indulhattak volna, ha a Loki nyeri... :)

 

...Mivel a Loki BL-ben indul - így őket illeti.... :) (egy pontot csak össze kaparunk tán :D)

 

Grat a Kispestnek.... A meccs egyébként szerintem nem volt túl színvonalas... rengeteg eladott labda, gyér játék... :-S bár ez csak egy vélemény.... sok szempontból viszont csalódott vagyok :( nem sikerül a duplázás és így nem házon belül játszuk a szuperkupát :D

 

Mindegy... a Kispest játékát egyébként Supka iszonyat jól megszervezte az száz... csak ismeri a játékosok javarészét ill. a csapatot is.... :-/

 

és utána vissza is fordulhatnak :D:lol: nagyon fáj :lol: :lol:

 

 

ki tudja egyébként ... lehet az amerikai-magyar 'barátunk' nagy bevásárlást tart a közeli közértben :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...