Jump to content
PirateClub.hu

Magyar Labdarúgás


Pityuu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mindenki várakozását, a legszebb álmainkat is fölülmúlta az a mérkőzés, amelyen a magyar labdarúgó-válogatott 3-1-re legyőzte a világbajnok olasz nemzeti tizenegyet a Puskás Ferenc Stadionban. A vezetést egy furcsa góllal még Di Natale szerezte meg a vendégeknek, utána azonban előb Juhász Roland egyenlített, majd Gera Zoltán büntetőből volt eredményes, végül pedig Gera passzából Feczesin Róbert adta meg a kegyelemdöfést Roberto Donadoni szövetségi kapitány együttesének. A magyar válogatott 42 év után tudta ismét legyőzni Olaszországot.

 

i00035E521061278c280b.jpg

 

nemzetisport.hu

Link to comment
Share on other sites

Nah most remélem ezután Boszniának lönek vagy 3 gólt és újra felállunk a sárból . . . Szép volt, öröm volt nézni az egész meccset! Számomra az elsö gól is hihetelen volt, és az utánna következök szintén! Csak így így tovább fiatalok!

Link to comment
Share on other sites

Szép volt fiúk! :D

 

Én sajna nem láttam a meccset, de a sport2-őn este 7-kor ismétlik, azt meg fogom nézni. :D

 

Ekkora meccset! Már csak a selejtezőkön kéne így teljesíteni.

Link to comment
Share on other sites

Én láttam a meccset, kétszer is megnéztem :P ezt nem lehetett megunni :D

szerintem sokkal jobb volt a Magyar Válogatott , és az az 1 olasz gól is csak szerencse volt :P lehetett volna 4 , vagy 5 gól is a mieinknek , de ez így is hatalmas volt . Cska így tovább ! :)

 

Érdekes volt, mert Buffon azt nyilatkozta a meccs előtt , hogyha véletlenül nyernének a magyarok, akkor az olasz sajtó szétszedné őket :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jaja, szép volt! De mindig ez van h amikor nem tétre megy a meccs akkor jók vagyunk, ha meg van valami tét akkor meg semmi , de azért mégis legyőztük az olasz világbajnokokat azért ez igen nagy szó! Remélem ez adott egy nagy löketet a magyar válogatottnak a továbbiakban! Így tovább!

Link to comment
Share on other sites

naja, de azért volt egy-két tétmeccs amin nyertünk :) Bosnyákokat szerintem ( és remélem ) oda-vissza elverjük majd, aztán ott vannak még a Görögök meg a Törökök... Norvégok ellen azthiszem már nem fogunk játszani :(

 

nemtudja valaki a C csoport állását ( azthiszem ebben vagyunk ) B)

Link to comment
Share on other sites

Hát ez a magyar csapat mg biztosan nem érett meg egy VB-re, mert ha jól tudom eddig 2x ( ! ) játszottak együtt ebben a felállásban...

Ahogy elnéztem az olaszokat elég szétesettnek tűntek.. Ez vagy amiatt volt hogy a Franciákra készültek, vagy elbizonytalanodtak... nemtudom.

A lényeg az hogy győztünk :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.indavideo.hu/video/MAGYAR_-_OLASZ_GOLOK

a gólok!

Amúgy a kapáslövés nagyon szép volt és az utsó magyar gól is tényleg profi volt,ahogy megtartotta a labdát és átívelte,az elég elit dolognak tűnt!

Link to comment
Share on other sites

Érezhetően jobban játszott az új , fiatal válogatott. :)

lehet hogy ezért IS nyertünk, mert javarészt fiatalokból áll akik életükben először vívnak válogatott meccset, ezért tették oda magukat ;)

Amúgy szerintem azért cseréltek az olaszok, mert érezték, hogy azzal a 11-el nem biztos hogy megverik a magyarokat, ezért küldték be Inzaghit meg Grossót , aki azért elég jól céloz :) megugye ott van Pirlo , aki az egyik pontrugúsból majdnem betalált, igaz , hogy Tőzsérnek volt egy jobb helyzete is :)

 

De az volt a legszebb gól amikor Gera elvette Cannavaro-tól a golyót és beadta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...