Jump to content
PirateClub.hu

Magyar Labdarúgás


Pityuu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... és a külföldi focistákon kívül a bírókra is futja? :D

 

Arra nem áldozunk... :P

 

gondoltam berakok büntiből újpest meccs összefoglalókat, de az már nem aktuális :D pedig olyan szép címszavak vannak... dekoncentráltságról, szertefoszló dobogós reményekről és hasonló szépségekről :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

gondoltam berakok büntiből újpest meccs összefoglalókat, de az már nem aktuális :D pedig olyan szép címszavak vannak... dekoncentráltságról, szertefoszló dobogós reményekről és hasonló szépségekről :P

 

Jöttök ti még a Megyerire :D Csak ne legyen olyan nagy arcotok :D

Link to comment
Share on other sites

na látom ébredeznek a "bundás" lákisták :P:D

 

 

soha nem értettem, h. mi értelme ennek a lákinak és társainak.... mondok valamit: mivel magyar az egyik szakom ezért tudom, h. honnan indult el a mai köznyelv, ill az irodalmi nyelv... nem-nem, nem Pestről, v. nyugat mo.-ról.... hanem az alföldi, a keleti régióból... :D:P erről ennyit :P

Link to comment
Share on other sites

soha nem értettem, h. mi értelme ennek a lákinak és társainak.... mondok valamit: mivel magyar az egyik szakom ezért tudom, h. honnan indult el a mai köznyelv, ill az irodalmi nyelv... nem-nem, nem Pestről, v. nyugat mo.-ról.... hanem az alföldi, a keleti régióból... :D:P erről ennyit :P

 

Akkor ezért van jó kiejtése a dábrácáni tv-riportereknek is, és a ti műsorközlőtöknek :D Csak mert lukit mondott a loki helyett :D

Link to comment
Share on other sites

bocsi, ez még a meccs előtt volt... (illetve a legelején) :-S

 

az igazat megvallva nem gondoltam, h. esélyük lesz, azért írtam így, ahogy... :-/

Link to comment
Share on other sites

A Ferencváros hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Nyíregyháza együttesével a labdarúgó NB II Keleti-csoportjának hétfői rangadóján. A két csapat ezzel továbbra is azonos pontszámmal vezeti a tabellát, a zöld-fehér alakulat jobb gólkülönbsége révén az első.(nb2.hu)

Link to comment
Share on other sites

Ezt a szubjektív véleményt talán egy kicsit máshogy is megfogalmazhattad volna.... pl. úgy, h. mások ez iránt való szeretét is tiszteletben tartsd!

Link to comment
Share on other sites

valaki nem tudná felvenni és feltölteni - eredménytől függetlenül - az Újpest-Loki meccset? sajnos pont ballagáson leszek :(

Link to comment
Share on other sites

Szép volt fiúk!!! K.O. a Debrecennek!! Balajcza 11-st háritótt,a fiuk 2 szép gollal spékelték meg!! jó meccs volt! A loki ünnepeljen otthon,de nem a mi stadionunkban!!

 

Hajrá Lilák!!

Link to comment
Share on other sites

grat :)

 

Legalább le lesz ordibálva a játékosok feje, meghajtják őket és komolyabban veszik majd a végjátékot is .... mert amit tegnap produkáltak az minden volt csak motivált foci nem... az állandó meccsek és a megnyert folyamatos 'szériák' "boszúja" ez szerintem....

 

Majd a kupadöntőn, illetve a bajnokság többi meccsén szívünket-lelkünket beleadjuk!!!

 

Hajrá Loki!

 

Az újpestnek egyedül azért szurkolok csak h. a nemzetközi szereplés meg legyen... szurkolótábor (!) kell a nemzetközi porondon - nem egy MTK... (ahol javarészt csak a családtagok ülnek ki :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...