Jump to content
PirateClub.hu

Magyar Labdarúgás


Pityuu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sikeresen hozott Kistuloki egy noname edzőt!

 

Ezzel azért vitatkoznék!Attól hogy nem nyert mondjuk BL-t még nem noname edző!

Biztos vagyok benne hogy ő is a fiatalokat fogja megcélozni!remélem hogy Németh Krisztián már kap meghívót a válogatotba!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Arra azért kíváncsi leszek, hogy Torghellét vissza hozza e.

 

Sanyi csak kiállíttatni tudja magát! Most kezdjünk el megtanulni 10 emberrel focizni? :P

 

Ezzel azért vitatkoznék!Attól hogy nem nyert mondjuk BL-t még nem noname edző!

Biztos vagyok benne hogy ő is a fiatalokat fogja megcélozni!remélem hogy Németh Krisztián már kap meghívót a válogatotba!

 

Sztem ne olyan edző jöjjön ide aki a szárnyait bontogatja és próbál kisérletezni! Feyenoordot sikeresen lecsúsztatta a 7. helyig. Ha már a kopasz mindenáron ki akarta rúgatni Várhidit akkor ne ezt hozta volna!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Te is családtag vagy? :lol: Csak mert olyan sokan vannak néha MTK meccseken, h. én tuti azon gondolkodok, hogy csak a hozzátartozók :lol:

 

Na jó, ne vedd sértésnek, nem annak szántam :) Pusztán egy kis kedves cinizmus és foci-hév :D

 

Hát, én azért bízok benne, hogy nem lesz minden ilyen mesés és rózsaszín az MTK-nak :D

 

Hajrá Loki! :P

 

ööö... az MTK-nak (ellen) meg szurkolok ;)

Link to comment
Share on other sites

Én nem szeretném, hogy még1szer a Debrecen legyen a bajnok <_< Akkor már inkább az MTK, igaz ha nem az MTK lesz a bajnok, az részben annak köszönhető, hogy a Vasas otthon megverte őket 2-0ra. :) Pont ezért kommentelek, most újabb rangadót nyert a Vasas, idegenben a Honvéd ellen :) Ha a magyar bajnokikat még rangadónak lehet nevezni xD :D

Asszem ezen a fórumon csak én vagyok Vasas szimpatizáns, de bízom benne h lesz jövőre belőlük vmi jobb, mint idén... (4-6ik hely elég lenne :P)

Link to comment
Share on other sites

Az Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) pénteki elnökségi ülésén döntés született arról, hogy a felnőttválogatott korábbi szakvezetője, Várhidi Péter lesz az olimpiai válogatott szövetségi kapitánya.

 

A testület szeretné, ha az együttes legalább tíz felkészülési mérkőzést vívna a 2009 őszén kezdődő selejtezőkig, amely egyébként a 2012-es londoni ötkarikás játékokra kvalifikál majd.

 

Tekintettel arra, hogy az érintett korosztályokban már sokan szerepelnek külföldön, gyakorlatilag két csapat kerül majd kialakításra.

 

"Őszintén mondom,hogy nagy megtiszteltetés számomra ez a felkérés, mert remélem, más is ugyanúgy gondolja, mint én: a jövő csapatát, a legtehetségesebb fiatalokat irányítani ugyanolyan jelentős feladat, mint amilyen az A-válogatott szakmai vezetése volt" – mondta Várhidi Péter az MLSZ hivatalos honlapjának, az mlsz.hu-nak.

 

"Bízom abban, hogy a rendelkezésemre álló időben sikerül kialakítani egy olyan együttest, amellyel egyrészt tizenhat év után ismét ott lehetünk az olimpiai futballtornán, másrészt le tudjuk rakni egy majdani nagyválogatott alapjait is" – tette hozzá a szakember.

 

Várhidi Péter 2006 őszétől 2008. április 24-ig volt a magyar felnőttválogatott szövetségi kapitánya, mérlege: 7 győzelem, 1 döntetlen, 8 vereség, 16-21-es gólkülönbség. A magyar trénert a holland Erwin Koeman váltotta az A-válogatott kispadján.

 

Bár még a londoni olimpia kvalifikációs küzdelmei nincsenek pontosan kidolgozva, szinte biztosan marad a pekingi lebonyolítási rendszer, azaz tizenhat férfi csapat vehet részt a 2012-es ötkarikás tornán is.

 

Ennek negyedét, azaz négy együttest delegálhat Európa, a kínai fővárosban egyébként Belgium, Hollandia, Olaszország és Szerbia képviseli majd az öreg kontinenst.

 

Londonban ugyanakkor újdonság lesz, hogy közös brit csapat indul a rendező jogán, amelyben angol, skót, walesi és észak-ír játékosok is helyet kaphatnak majd.

Link to comment
Share on other sites

Olimpiai válogatott?!

Az végülis kikböl mikor és hol szokott összeállni, edzenek-e együtt,

hogyan és kikkel játszanak selejtezőket?

Mert évközben (azaz négyévközben) én speciel semmit nem szoktam hallani az un. olimpiai válogatottról.

Ha jól emlékszem eléggé szigorúan szabályzott korhatárok vannak a játékosok életkorát illetően is.

Akkor most melyik korosztállyal is kell foglalkoznia Várhidinek?

Ki tudja jelenleg, hogy mégis kik lesznek majd alkalmasak 4 év múlva az olimpiai megmérettetésre?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...