Jump to content
PirateClub.hu

Ki hol szilveszterezik?


MetalGun
 Share

Mi lesz szilveszterkor  

70 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Ki hol tölti a szilvesztert?

    • Otthon a családdal
      14
    • Haverokkal házibuliban
      28
    • Haverokkal a városban
      7
    • Barátn?vel
      9
    • Barátommal (lányok is választhatják :D)
      1
    • Egyedül
      4
    • Kocsmában
      2
    • Szórakozóhelyen
      2
    • Utcán
      3
  2. 2. Mit csináltok szilveszterkor?

    • Egyfolytában iszunk
      18
    • TV - zünk
      13
    • Alszunk
      3
    • Sexelünk egész éjjel
      9
    • Petárdázunk mint az állat
      13
    • Táncolunk
      6
    • Másnaposak leszünk szilveszterre
      6
    • Bel?jük magunkat
      0
    • LAN Party -zun
      2
  3. 3. Mit isztok szilveszterkor?

    • Sör
      17
    • Bor
      5
    • Pálinka (csak házit)
      3
    • Whisky
      2
    • Vodka
      4
    • Rum
      0
    • Bólé
      1
    • Forralt bor
      0
    • Pezsg?
      13
    • Gyerekpezsg?
      4
    • Alkoholmentes ital
      7
    • Ásványvíz
      2
    • Tequila
      5
    • Bacardy brezer (szájvíz)
      3
    • Absint
      4


Recommended Posts

Barátnőmmel szilveszterezem azt hiszem és remélem én alkoholmentes italt fogok inni valószínűleg max egy-két korty pezsgő....szerintem Táncolni nem fogunk bár azt jelöltem be de nem tudom még mit fogunk csinálni....remélem jó lesz :)

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! én otthon leszek, alszok egy jót, mivel hulla unalmas a tévéműsor, aztán éjfél előtt felkelek, megmelegítem a teámat, és éjfélkor meghallgatom a himnuszt, megiszon a forró teát, és ha lesznek éjszakai filmek megnézem. :) szipi

Link to comment
Share on other sites

Hagyományörző célzattal idén is :

kocsmatúra - ihb* parti - abszint, meg valami jó magyar pálinka, mondjuk törköly, szatmári szilva, mézes barack, esetleg házi. A lényeg, hogy olyan legyen, hogy összecsapjam tőle a sarkamat! Hinnye!

 

Ha máskor nem is, de szilveszterkor mindig valami ereszdelahajamat partit csapunk :)

 

(*ihb - a laikusok kedvéért iszunk-hányunk-belefekszünk)

Link to comment
Share on other sites

Ez igen jól hangzik. Hát sajnos idén én nem fogok ilyet csinálni, nemhinném, hogy barátnőm örülne, ha letolnék egy üveg whisky-t vagy vodkát vagy a kedvencemet a házi pálinkát :D 50 fok felettit :D jujjj az milyen fincsi.

Link to comment
Share on other sites

Még kérdéses, vagy unokatesóimmal gyújtogatunk és petárdázunk, és otthon tevézünk, vagy házibuliba megyek. Attól függ, hogy barátomnak a szülei engedik-e. Vedelni nem hiszem hogy fogok, hál Istennek van egy olyan csodálatos képességem hogy bármiféle alkohol nélkül is részeg tudok lenni, tudom hihetetlen, de igaz! :D HA mégis piálok (mert úgyis belém tukmálják) sörnél tovább nem nagyon fogok menni. Esetleg Hubi+energiaital keverék. ja vagy pezsgő, osztálykiránduláson az is elég hamar feldobott... :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

haverokkal leszek házibuliban nem tudom mennyien leszünk,VBK biztos lesz meg gondolom más is,az biztos h elsején nem nagyon leszek életképes :D

Link to comment
Share on other sites

Na én megvettem a rakétákat petárdát stb...

Kész a csokilik?r csak nagyon gyenge számomra olyan mintha gyümölcslevet iszok le is húztam bel?le már 1 decit rögtön, de nem nekem kell inni

Falun töltöm a szilvesztert, hát lehet hogy rajtam kívül nem sokan dobálják majd a zeuszt meg a többit de nem baj b.n?m ott lesz meg kihivja a szomszád csajt lesz közönség is :D

F*sza lesz, igaz ihb nem lesz de majd bepótolom haverokkal valamikor.

Link to comment
Share on other sites

Én haverokkal házibuliban városban

 

 

 

 

dance meg pia meg hülyülés meg petárda meg tüzijáték

 

 

 

 

 

sör, bacardi, baileys, pezsgö

Link to comment
Share on other sites

Ugy néz ki vmeyk haweromnál házibuliban.....de még a lányokat be kell gyorsban szervezni :D :D am én töb mindent csinálok===> petárda mint az állat, alkoholos percek :D , alvás, tv, kaya..

 

Ja igen és MetalGun tökjo sorrendben tetted be az italok nevét :D :D volt osztálytársam hülyéskedet a biosztanárral mer minden másnap félrészegen jött be és aztmondta neki: A Sör a Bor a Pálinka csusszon le, a torkunkra :D xDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...